Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

דו״ח מהירות מוצדק עם שקר בתגובת הנהגת. יש מה לעשות עם זה?

שימו לב! השרשור הזה בן 1954 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

א. יש פרוייקט נסיוני בנושא.

ב. מנסיון שלי של 20 שנות התנדבות, מצלמה אישית הייתה מציגה את הרוב המוחלט של אלפי הנהגים שפגשתי באור לא כל כך חיובי.

אז למה להתנגד לזה? הנה סגירת תיקים clear cut. יש בזה רק רווח - שוטרים יחשבו פעמיים לפני שיפעילו סמכותם לרעה (קורה על ימין ועל שמאל) וגם יהיו ראיות מוצקות לעבירות.

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 46
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

ברגע שנותנים חריגים לצילום - כל מקרה קצה יהפוך לחריג. הכלל צריך להיות שהכל מצולם, רגיש כמה שלא יהיה. אדרבא, הכל מהכל צריך להיות מצולם, פשוט לקבוע כללים נוקשים לאיחסון צילומים ולפרסום אחרי מעשה.

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז למה להתנגד לזה? הנה סגירת תיקים clear cut. יש בזה רק רווח - שוטרים יחשבו פעמיים לפני שיפעילו סמכותם לרעה (קורה על ימין ועל שמאל) וגם יהיו ראיות מוצקות לעבירות.

איפא ראית התנגדות?

מבחינת סגירת תיקים יש בעיה של תיעוד העבירה מבחינת שרשרת הראיות. ע"ע שומרי הדרך.

ואולי גם נהגים יחשבו פעמיים לפני שהם מנבלים את פיהם?:roll:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שומרי הדרך זה פרוייקט נורא, אבל עניין לשרשור אחר.

לגבי הנהגים - שימשיכו לנבל את הפה. יקבלו גם אישום בהעלבת שוטר. כל עוד השוטר התנהג בנימוס, אין שום סיבה לקלל אותו. שוטר עם מצלמה בסבירות גבוהה יתנהג בנימוס, והנה - win win. אם נקבל שוטרים יותר אדיבים ויותר מקצועיים, כאלה שמקפידים הקפדה יתרה על נהלים ולא מתנהגים כמו ערסים - זכינו.

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מסכים מאוד עם רומן ומחזק. מתקשה לראות חיסרון המשכנע אותי כנגד ציוד כל שוטר במצלמה.

היתרונות עולים על החסרונות באופן מובהק.

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ב. מנסיון שלי של 20 שנות התנדבות, מצלמה אישית הייתה מציגה את הרוב המוחלט של אלפי הנהגים שפגשתי באור לא כל כך חיובי.

גם את השוטרים. הכרתי שוטרים מיותר מיחידת תנועה אחת, פרט ל-3 בודדים כולם הראו בשלב כזה או אחר צד מכוער ללא שום סיבה, חלקם על בסיס קבוע, חלקם לעיתים פחות תכופות אבל גם ללא הצדקה נראית לעין. החל בהתלהמות כלפי נהגים ללא שום סיבה, דרך ביצוע עבירות ביריונות שלא במקרה חירום או סתם צפצוף על החוק, ועד לחוסר אכפתיות מוחלט מאזרחים ושלומם.

הבעיה היא מערכתית. במשטרה שבה יש נוהל קבוע ניידת מבצעית מפסיקה לעבוד ויוצאת לאסוף שוטרים למשמרת x דקות לפני תחילתה כאשר זמן הנסיעה אור 2x, מה שמאפשר ומחייב את השוטר הנוהג לטוס בכבישים לצורך שהוא . מנהלתי לחלוטין, אי אפשר לצפות להתנהגות אחרת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

א. יש פרוייקט נסיוני בנושא.

איני תומך במצלמות מכיוון שהם ירשיעו לא רק שוטרים, גם אזרח שמתנהג בגסות לא חף מפשע והעניין יכול לפעול לטובת 2 הצדדים.

כמובן שהעניין לא יקודם ע"י המשטרה, רק כמות הבירוקרטיה שהפרוייקט הזה יביא להם גורמת להם להתעכב בביצועו

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פרט שאולי יכול להשתבש בעקבות המצלמות - אי אפשר יותר "לוותר" לאח של דודה של השכן שבמקרה למד עם השוטר ביסודי.

נראה לי שזאת לבדה סיבה מספיק טובה לטרפד את הפרויקט אצל בעלי תפקידים מסוימים. הסוף לקומבינות.

Sent from my PH-1 using Tapatalk

Putting a rear-spoiler on a front-wheel drive car. Yeah, that's gonna help

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצחיק אותי החלק של השקר.

אצלי התובעת בבית המשפט לתעבורה שיקרה במצח נחושה לגבי מה שכתוב בדברי הנהג!!! כשאמרתי לה להביא לי את הדוח ואני אקרא פתאום היא "נזכרה" שיש המשך.

השופט אגב לא התייחס לזה בכלל. אם אני הייתי משקר היו קורעים אותי במקום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם את השוטרים. הכרתי שוטרים מיותר מיחידת תנועה אחת, פרט ל-3 בודדים כולם הראו בשלב כזה או אחר צד מכוער ללא שום סיבה, חלקם על בסיס קבוע, חלקם לעיתים פחות תכופות אבל גם ללא הצדקה נראית לעין. החל בהתלהמות כלפי נהגים ללא שום סיבה, דרך ביצוע עבירות ביריונות שלא במקרה חירום או סתם צפצוף על החוק, ועד לחוסר אכפתיות מוחלט מאזרחים ושלומם.

הבעיה היא מערכתית. במשטרה שבה יש נוהל קבוע ניידת מבצעית מפסיקה לעבוד ויוצאת לאסוף שוטרים למשמרת x דקות לפני תחילתה כאשר זמן הנסיעה אור 2x, מה שמאפשר ומחייב את השוטר הנוהג לטוס בכבישים לצורך שהוא . מנהלתי לחלוטין, אי אפשר לצפות להתנהגות אחרת.

מסכים אתך לגבי איסוף ופיזור

אצלנו בתחנה הית"ם לא עושה איסופים ופיזורים.

מסכים שחלק מהשוטרים מראים את הצד הרע.

מכאן ועד לשלילה גורפת המרחק גדול

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצחיק אותי החלק של השקר.

אצלי התובעת בבית המשפט לתעבורה שיקרה במצח נחושה לגבי מה שכתוב בדברי הנהג!!! כשאמרתי לה להביא לי את הדוח ואני אקרא פתאום היא "נזכרה" שיש המשך.

השופט אגב לא התייחס לזה בכלל. אם אני הייתי משקר היו קורעים אותי במקום.

העדתי רק במעט משפטים על דוחות שרשמתי, בעיקר דוחות שכרות

באחד המשפטים התעקשה הסנגורית שאקרא, מתוך דוח פעולה רק את הקטע שהיא הדגישה במדגש צבעוני.

אז מה הרבותא?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה מרחק גדול אם המערכת עצמה תורמת לזה?

Sent from my SM-A530F using Tapatalk

לא הבנתי את ההקשר.

ה"מערכת" לא תורמת לאנטגוניזם בין האזרח לשוטר. אנשים רעים עושים את זה בין אם הם לובשים מדים והין אם לאו.

זה בדיוק כמו המשפט שהתקוממת נגדו על 95%.....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הבנתי את ההקשר.

ה"מערכת" לא תורמת לאנטגוניזם בין האזרח לשוטר. אנשים רעים עושים את זה בין אם הם לובשים מדים והין אם לאו.

זה בדיוק כמו המשפט שהתקוממת נגדו על 95%.....

המערכת היא זאת שממשיכה להעסיק את מאיר קנדרו, למשל. הצשך העסקתו הוא הצהרה - הציבור יכול לקפוץ לנו. וזאת רק דוגמא אחת.

Sent from my SM-A530F using Tapatalk

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1954 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...