Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מנוע PSA 1.2 PureTech השרשור המרוכז לגבי עניין האמינות של רצועת התזמון הטבולה בשמן.

Alkash
מעבר לפיתרון נפתר ע"י אורן שרותי רכב,

פוסטים מומלצים

לפני 53 דקות, Chamuelm כתב:

איך ידעת לאבחן לרמה הזאת?

לפני כמה עמודים יש פוסט שלי אל החלפת חגורה , אצלי הרצועה הייתה במצב גרוע ביותר , משב שמן הייתה סתומה לגמרי . אבל בעיות של הטורים התחילו עוד לפני החלפת הרצועה , החלפתי את ה2 הסולנויידים ( כניסה ואיציה ) זה פתר את בעיה לשבוע , אחרי זה כבר הלכתי להחליף את רצועה כי בלובינסקי עוד לא היה ריקול אל זה . לאחר החלפת רצועה החלפתי שוב את 2 סולינויידים לחדשים מקורים . עברו כבר 800 ק''מ מאז החלפת הרצועה ואני עדיין רואה שטורים נופלים  במצב הסרק אבל הרבה פחות ממה שהיה נגיד השתפר ב 90%  . אני בטוח ב 99% שגלגלי וי וי טי המעברים של השמן פשוט סתומים עם חלקיקים הקטנים של הרצועה .

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 2.4 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

היום עשיתי את הריקול.2008 שנת 2016 לא טורבו 54 אלף ומשהו קמ.תוך שעה ומשהו צלצלו לקחת את הרכב.עדכון תוכנת מנוע ונאמר שהרצועה וכל השאר במצב מצויין.המקום,התקשורת והטיפול ברמה מעולה.פעם ראשונה שם,יצאתי עם חיוך והרגשה טובה.מוסך ליטל,תל אביב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היום ביצעתי את הריקול בב.ג בת"א, כעבור כשעה הודיעו לי שהוא הסתיים, אני בספק אם עדכנו משהו, נראה לי תמוה כל העסק, את הרצועה החלפתי בעצמי בגבע לפני כמה חודשים. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, cessna כתב:

היום עשיתי את הריקול.2008 שנת 2016 לא טורבו 54 אלף ומשהו קמ.תוך שעה ומשהו צלצלו לקחת את הרכב.עדכון תוכנת מנוע ונאמר שהרצועה וכל השאר במצב מצויין.המקום,התקשורת והטיפול ברמה מעולה.פעם ראשונה שם,יצאתי עם חיוך והרגשה טובה.מוסך ליטל,תל אביב.

חשבתי שהריקול הוא רק לדגמי הטורבו, פספסתי משהו?

פיספסת אה הו, אה הו, פיספסת, אה הו. פיספסת, נפלת על פז'ו.

אתה רוצה להתאבד נסה ליפול על שברולט.

פיספסת, פיספסת אה הו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כדי להוכיח שזה כן גרם נזק צריך לפתוח אגן השמן ,לבדוק משבת שמן ,לפרק אותה , אחרי זה להוריד את הקרנק לבדוק את כל המעברים של השמן בתוך הבלוק של המנוע עד שתגיע לקמשפט ומערכת VVT ,במידע ותמצא שאריות של חגורה אז כן , במצב כזה אתה כן יכול לגשת לבית משפט
יותר קל למכור את הרכב

נכון ללפני חודש, בגבע הציעו את כל הנ"ל בחינם (כחלק מבדיקת הרצועה), ככה שזה אפשרי. לא יודע מה המצב היום בעקבות הריקול.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רוצה לשלוח את הבן שלי לביצוע הריקול. גיאוגרפית, הוא באיזור אשדוד/אשקלון. מהיכרות של מי מכם, לאן לשלוח אותו? 308 שנת 2015 סטיישן 1.2 טורבו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 17 שעות, cessna כתב:

הריקול גם ללא טורבו אבל כנראה שהטורבו יותר בעייתי.

מה? אז לי יש 208 ידנית 2014, הרכב נכלל בריקול או לא?. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במגזין צרפתי נוסף (fr.motor1.com) גם פרסמו את פרטי הריקול וגם שם המנוע האטמוספרי לא  מוזכר.

Subaru BRZ 2.4 | Toyota Avensis 2.0 | Citroen C4 SX Automatic 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כנראה, הערכה שלי בלבד -

בגלל התביעה הייצוגית, הם מעדיפים לבדוק הכל ולכסות עצמם. הם בודקים את הרצועה בעלות אפסית בכל מקרה. עדכון במחשב, חוץ מזמן עבודה אין חלקים 

במידה ויש רצועה תקולה, הם יכולים לבקש השתתפות של היצרן (כנראה שיקבלו).

צביעות היא נגע רע! היזהרו מאלו שיחייכו אליכם היום ומחר יתקעו לכם סכין בגב

מחפש 308 1.2, סביבות 100,000 ק"מ, רק עם מנוע גמור, לא סטיישן ולא בצבע אדום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אופטימי כי לפחות מטפלים, ולא כמו לקוחות ניסן שעדיין נלחמים בבתי משפט (ואני רואה פוסטים בפייסבוק). 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...