Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מנוע PSA 1.2 PureTech השרשור המרוכז לגבי עניין האמינות של רצועת התזמון הטבולה בשמן.

Alkash
מעבר לפיתרון נפתר ע"י אורן שרותי רכב,

פוסטים מומלצים

סט מסנן מזגן ב 191 שקל ,,אללה יוסטור,אפשר להביא של MANN מיוחד עם 3 שכבות ב 19 יורו.

זה מה שהזמנתי לעצמי 

https://www.amazon.de/-/en/gp/product/B011KJG19S/ref=ox_sc_rp_title_rp_1?smid=&psc=1&pf_rd_p=7b780025-9a5b-4c6c-b5ce-43631cfd4b60&pd_rd_wg=aAEwN&pd_rd_i=B011KJG19S&pd_rd_w=kH1ay&pd_rd_r=0c6f0875-e198-4f17-9f7a-292b3542437d

אחלה פילטר.

הפשוטים עולים בסביבות 12 יורו

אני לא הייתי מעז להוסיף תוסף דלק למנוע הזה

עריכה אחרונה על ידי yoni2sh
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 2.4 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

התקשרתי ללובינסקי אמרו לי שהמוסך הקרוב אליי הוא דניאל בראל,

תור זמין למחר,

חוו"ד על המוסך?

למה יש מוסכים שמחכים חודשיים לתור ואצלו פנוי, אני אמור לחשוש מזה?

עריכה אחרונה על ידי איצי בר

מי שחי לפי הספר - סופו שימות מטעות דפוס (ר' משה שפירא)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כנראה עניין של עומס (ב.ג ומוסך ליטל נמצאים בת"א, מן הסתם הכי עמוסים), לא חושב שיש מה לחשוש ואם יש תור פנוי לך על זה, לך תדע מה יקרה עוד חודשיים. וכמובן תן רשמים איך ומה היה. אם זה יחליפו לך בלי לעשות בעיות וזה עניין של יום אחד יכול להיות שאלך לשם בעצמי.

לפני שעתיים, elad24 כתב:

אל תרגיש פראייר, אני הלכתי למוסך לריקול ולא החליפו לי את הרצועה (לי 308 1.2T) ואמרו שהרצועה בסדר גמור.

ומציעים לי להחליף את הרצועה בתשלום.

ממה שאני מבין לא מחליפים לכולם אלא רק למי שצריך לפי מה שלובינסקי והמוסך שהייתי בו (חוצה ישראל ראש העין).

לא יודע, זה עדיין נשמע לי הזוי (ודפוק לגמרי) שהמוסך על דעת עצמו מחליט אם להחליף או לא להחליף. היום הרצועה "בסדר", עוד חצי שנה היא תתחיל להתפורר ועוד שנה הלך המנוע. באנלוגיה רלוונטית זה כמו לעשות היום בדיקת קורונה, לקבל תוצאה שלילית ולהכריז על עצמך כבריא לעד.

שוב, כשהתקשרתי למוסך ב.נ הוא דיבר כאילו אין אופציה אחרת חוץ מלהחליף את הרצועה ("איזה ריקול? אהה, הטיימינג... זה יום עבודה שלם של החלפה...).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, elad24 כתב:

אני הלכתי למוסך לריקול ולא החליפו לי את הרצועה (לי 308 1.2T) ואמרו שהרצועה בסדר גמור

האם אתה היד הראשונה? אם לא, האם אתה בטוח שהבעלים הקודם לא החליף רצועה?

Subaru BRZ 2.4 | Toyota Avensis 2.0 | Citroen C4 SX Automatic 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכנסתי את האוטו למוסך חוצה ישראל בראש העין, עם נורת מנוע דולקת (משרשור אחר). עשו לי את הריקול של התכנה, הרצועה תקינה כי החלפתי לפני חצי שנה בערך, איפסו את המחשב כי לא היה להם כוח למצוא את התקלה באמת. ואז, נזכרו בריקול על מיכל הדלק שהיה פתוח לי שם מי יודע כמה זמן. אז האוטו עובר גם את זה עכשיו.

ההתנהלות של לובינסקי גרועה, והמוסך הזה תמיד מפתיע אותי לרעה.

לא שמתי לב למשהו על כריות אוויר, אבדוק מחר.

מעניין לעקוב אחרי אורך החיים של המכוניות האלה. ייתכן שמי שלא מקדים תרופה למכה עם הרצועה הזו ימצא את עצמו במוקדם או במאוחר בהחלפת מנוע.

עריכה אחרונה על ידי Guru_shastri
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, yoni2sh כתב:

סט מסנן מזגן ב 191 שקל ,,אללה יוסטור,אפשר להביא של MANN מיוחד עם 3 שכבות ב 19 יורו.

זה מה שהזמנתי לעצמי 

https://www.amazon.de/-/en/gp/product/B011KJG19S/ref=ox_sc_rp_title_rp_1?smid=&psc=1&pf_rd_p=7b780025-9a5b-4c6c-b5ce-43631cfd4b60&pd_rd_wg=aAEwN&pd_rd_i=B011KJG19S&pd_rd_w=kH1ay&pd_rd_r=0c6f0875-e198-4f17-9f7a-292b3542437d

אחלה פילטר.

הפשוטים עולים בסביבות 12 יורו

אני לא הייתי מעז להוסיף תוסף דלק למנוע הזה

כן, יקר. להבא אקנה וארכיב לבד. לגבי התוסף, כבר אמרתי לאבא שלי... 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני כבר שבועיים מנסה לקבוע תור לריקול של הכריות אוויר במוסך המרכזי בשורק אבל אין להם במלאי

כן ביקשו שאגיע בשביל הרצועה אבל אני לא רואה סיבה לבהילות כי היא הוחלפה במסגרת האחריות אצל הבעלים הראשון אז אני לא מאמין שיחליפו שוב (ואשמח להתבדות, כי לא הוחלפו כל החלקים של הריקול)

ציטוט

יבגניפ כתב:

אוף. למה אני מגיב פה? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, Guru_shastri כתב:

הכנסתי את האוטו למוסך חוצה ישראל בראש העין, עם נורת מנוע דולקת (משרשור אחר). עשו לי את הריקול של התכנה, הרצועה תקינה כי החלפתי לפני חצי שנה בערך, איפסו את המחשב כי לא היה להם כוח למצוא את התקלה באמת. ואז, נזכרו בריקול על מיכל הדלק שהיה פתוח לי שם מי יודע כמה זמן. אז האוטו עובר גם את זה עכשיו.

ההתנהלות של לובינסקי גרועה, והמוסך הזה תמיד מפתיע אותי לרעה.

לא שמתי לב למשהו על כריות אוויר, אבדוק מחר.

מעניין לעקוב אחרי אורך החיים של המכוניות האלה. ייתכן שמי שלא מקדים תרופה למכה עם הרצועה הזו ימצא את עצמו במוקדם או במאוחר בהחלפת מנוע.

חוצה ישראל בראש העין עובדים ב"קצב אחר". 

סה"כ הם חבר'ה מאוד נחמדים אבל "יש להם זמן", וזה לפעמים קצת מעצבן.
הניסיון שלי איתם היה בטיפול (קטן) אחד לרכב באחריות. 
המוסכים הגדולים יותר, הפרטיים, בד"כ עובדים בקצב אחר ("קצת" יותר מהיר). כאן מדובר על מוסך פרטי, יחסית קטן, וכנראה שאין להם המון לחץ (או שפשוט הם לא ממהרים).

בעניין ריקולים - אף אחד מהמוסכים לא ימהר במקרה הזה.
הם מקבלים בקושי חצי (ואפילו פחות) מעלות שעת עבודה רגילה, אין פה שום רווח על חלקים (הכל מסופק על חשבון היצרן) וחוץ מלתפוס להם ליפט שלא מכניס כסף, אין להם שום תועלת מהריקולים האלו.

לצערי הרב אין כאן אפילו חצי צעד של חשיבה קדימה, כי לקוח שמגיע לריקול במוסך שקרוב לבית, ויהיה מרוצה, יחזור גם לטיפולים - אבל במדינת היהודים כמו במדינת היהודים, לא יחשבו סנטימטר מעבר למה שצריך לעשות.

איציק

• אהבתי 3

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לחזק את מה שאיציק אמר, אני משוכנע שאם ננסה להזמין תור לטיפול "גדול" (או משהו בהיקף העבודה של הריקול), באורח פלא יהיו תורים גם לשבוע הבא, ולא לעוד חודשיים. כשהתקשרתי לבדוק זמינות במוסך ליטל אגב, נאמר לי שיחזרו אליי. זה היה שבוע שעבר ואני עדיין מחכה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 14 שעות, menir1 כתב:

האם אתה היד הראשונה? אם לא, האם אתה בטוח שהבעלים הקודם לא החליף רצועה?

אני יד שניה ואין תיעוד שהבעלים הקודמים החליף את הרצועה. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 11 שעות, Blaz00r כתב:

לחזק את מה שאיציק אמר, אני משוכנע שאם ננסה להזמין תור לטיפול "גדול" (או משהו בהיקף העבודה של הריקול), באורח פלא יהיו תורים גם לשבוע הבא, ולא לעוד חודשיים. כשהתקשרתי לבדוק זמינות במוסך ליטל אגב, נאמר לי שיחזרו אליי. זה היה שבוע שעבר ואני עדיין מחכה...

לריקול של הרצועה היו לי תורים למתי שרציתי במוסך המרכזי בשורק, היה קשה להשיג את המוסך אבל בסיוע של המענה הטלפוני 3038* חזרו אלי.

כנראה שיש מחסור בכריות לריקול של הכריות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 שעות, elad24 כתב:

אני יד שניה ואין תיעוד שהבעלים הקודמים החליף את הרצועה. 

המרקם של הרצועות שונה - הישנה מחסופסת והחדשה חלקה, אז קל לבדוק דרך פתח מילוי השמן.

Subaru BRZ 2.4 | Toyota Avensis 2.0 | Citroen C4 SX Automatic 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז הבוקר ביקרנו במוסך לגבי ה-Recall, עדכנו תוכנה ובדקו את רוחב הרצועה עם המכשיר שלהם (כפי שמישהו כאן כבר ציין) וראו שהיא תקינה. למרות שאמרתי להם שפיג'ו מודעת לכך שזה רכיב דפוק ובסופו של דבר יעשה את נזק, הם אמרו שהם לא יכולים להחליף על דעת עצמם אם הם בודקים את הרצועה ורואים שהיא תקינה ושמטרת ה-Recall היא לבצע את עדכון התוכנה (למערכת הסיוע לבלימה) ובשלב זה לפחות לבדוק אם הרצועה תקינה או לא...(מניח שהעובדה שה-308 עברה קצת מתחת ל-36,000 ק"מ גם לא 'עזרה').

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הזוי. באיזה מוסך היית?

והאם לובינסקי מתכוונים לאפשר ללקוחות שיחשדו שבעוד חודש/שנה/שנתיים הרצועה מתחילה להתפורר להגיע לבדיקה נוספת ולבצע החלפה על חשבונם?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...