Jump to content

Eliboy

 • הודעות

  403
 • כאן מאז:

ספרו לנו עליכם

 • תחביבים
  מכוניות, מחשבים

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

הנקודות של Eliboy

נהג צעיר

נהג צעיר (3/14)

6

מוניטין

 1. אני מקווה בשבילם, אבל גם כמובן בשבילנו, שבמתיחות פנים הבאות הם יעשו אחורה פנה על חלק מהדברים ויחזירו חלק מהפקדים שנעלמו עם הצגת הדורות החדשים של ה-C Segment.
 2. @PriceDevil האם ידוע לך לגבי גרסאות נוספות של הגולף (או הלאון והאוקטביה) שעתידות להגיע (מלבד ה-1.0TSI) או שמא את שאר המבחר שומרים באירופה?
 3. זה הדבר הכי מבאס כאן (ולא רק עם היבואן הזה ספציפית), אם אתם כבר גוזלים אותנו, לפחות תתנו לנו להרכיב את המכונית שאנחנו רוצים, למה צריך הזמנות מיוחדות, למה אם בנאדם חס וחסה רוצה לד מלא למכונית שלו? (ולא משנה אם זה מטריקס לד או לא), הוא לא יכול להוסיף את זה (בהנחה והאופציה הזאת קיימת בחו"ל) למה אי אפשר לבחור ג'אנט שלא יראה כאילו הוא נלקח מקטגורייה מתחת? מה בסה"כ ביקשנו? אבל כמו שרבים וטובים אמרו כאן לפני, כל עוד יש מי שמשלם את החשבון בסוף היום או לפני שהיום עוד מתחיל, למה שהיבואנים ישנו את דרכם.
 4. שמח לראות שלא הביאו לכאן (לשם שינוי) את הטאץ' פד שהחליף את הכפתורים הפיזיים שעל ההגה בחלק מהגרסאות בגולף, או שמא זה רק כאן בגרסת ה-Life?
 5. כן, זה אומנם עדין יקר, אבל לא כמו להוסיף 11,000 ש"ח יקר למטריקס לד שלפולו בכלל אין...בחו"ל בכל אופן אין, רק לד מלא (שאגב עולה עכשיו £1,000, ולפני כמה זמן בדקתי וראיתי שעלה £750, מניח שהברקזיט עושה את שלו).
 6. בואו קודם נראה מה נכלל באיבזור של גרסאות ה-Life וה-Life Plus לפני שאנחנו מתחילים להשוות אותן (כשיש לנו רק מחירים לגרסאות בשלב זה) לאוקטביה, שגם אצלה אולי יש עוד גרסאות שצריכות להגיע? @PriceDevil אשמח ל-input ממך.
 7. נראית טוב, עכשיו רק צריך שישיקו אותה רשמית.
 8. @PriceDevil האם גרסת ה-Life Plus אמורה להיות הגרסה המקבילה ל-Style בחו"ל, או שמא זו גרסת ביניים בדרך אליה? תודה על העדכון.
 9. הייתי במוסך (המורשה) ברמלה, והם אמרו לי שכשתתעורר הבעיה בעתיד שאגש אליהם והם יסדרו את זה.
 10. אז הבוקר ביקרנו במוסך לגבי ה-Recall, עדכנו תוכנה ובדקו את רוחב הרצועה עם המכשיר שלהם (כפי שמישהו כאן כבר ציין) וראו שהיא תקינה. למרות שאמרתי להם שפיג'ו מודעת לכך שזה רכיב דפוק ובסופו של דבר יעשה את נזק, הם אמרו שהם לא יכולים להחליף על דעת עצמם אם הם בודקים את הרצועה ורואים שהיא תקינה ושמטרת ה-Recall היא לבצע את עדכון התוכנה (למערכת הסיוע לבלימה) ובשלב זה לפחות לבדוק אם הרצועה תקינה או לא...(מניח שהעובדה שה-308 עברה קצת מתחת ל-36,000 ק"מ גם לא 'עזרה').
 11. מלבד המק״טים שרשומים כאן, האם יש עוד מק״טים לרצועה החדשה של פיג׳ו (ב-308)
 12. Eliboy

  סיאט לאון החדשה בישראל

  @פבל תודה על ההסבר המפורט, אישררת את מה שחשבתי, נראה הרבה יותר טוב כשזה ככה (קרי, התמונה שצירפת). עכשיו רק הגולף חסרה.
 13. Eliboy

  סיאט לאון החדשה בישראל

  בשעה טובה ומוצלחת, אפשר להבין למה הכוונה אצלם במפרט Eco full LED? לפי התמונות שצירפת, הפנסים מקדימה עושים רושם של LED מלא, אז מה ההבדל בינם לבין גרסת ה-FR שעליו רשום FULL LED (וזאת בניגוד ל-ECO FULL LED) במפרט?
 14. דיברתי איתם הבוקר וקבעתי תור (מסתבר שהם קוראים עכשיו לאנשים להגיע) על מנת לבדוק את הרצועה, אמרו שיש להם מכשיר שבודק את זה.
 15. אצלי הקריאה לא נשלחה, פשוט עקב השרשור כאן, החלטתי לבדוק שוב (אחרי שבדקתי לא מזמן) וראיתי שהרכב אצלי קיבל את הקריאה.
×
×
 • תוכן חדש...