Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מנוע PSA 1.2 PureTech השרשור המרוכז לגבי עניין האמינות של רצועת התזמון הטבולה בשמן.

Alkash
מעבר לפיתרון נפתר ע"י אורן שרותי רכב,

פוסטים מומלצים

מנסה להבין כדאיות רכישה של רכבי הקונצרן עם המנוע האטמוספרי.

לצורך העניין רכב בן 6 עם 100k ק"מ שהוחלף בו טיימינג לאחר שנדלקה מנורת מנוע.

מה המשמעות? האם נוצר נזק למנוע ?

האם בדיקת קומפרסיה ולחץ הפוך הם כלים טובים לבדיקת תקינות המנוע במקרה הזה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 2.4 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

לאחר שהזמנתי תור לביצוע הריקול בסוף דצמבר, השבוע הוא בוצע - חיכיתי כשבועיים לקבלת תור במוסך.

למי שסקרן, זה מה שהוחלף ברכב, 208 1.2 טורבו מ 2016

Recall.thumb.png.ec8b6d38ac878a6608f320f8c5f56c40.png

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^^ איזה מוסך? לי לא החליפו כלום, כלום! לא נגעו ברכב אפילו רק אמרו שעדכנו תוכנה וגם לזה אני לא מאמין להם, לא ראיתי אף אחד יושב ברכב ומחבר מחשב, פשוט הזוי. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 7 שעות, koraldon כתב:

לאחר שהזמנתי תור לביצוע הריקול בסוף דצמבר, השבוע הוא בוצע - חיכיתי כשבועיים לקבלת תור במוסך.

למי שסקרן, זה מה שהוחלף ברכב, 208 1.2 טורבו מ 2016

Recall.thumb.png.ec8b6d38ac878a6608f320f8c5f56c40.png

מה זה זיכוי לרכב חלופי? קיבלת רכב חלופי לזמן התיקון? וכמה זמן לקח התיקון? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

@Mikelt89 הטיפול במוסך ליטל, טיפלו באוטו מיומו הראשון. אם אני זוכר נכון, לא רשמת שכבר החלפת רצועה לפני לא הרבה זמן? אם כן אז לא סביר שיחליפו שוב.

לא קיבלתי רכב חילופי, הטיפול ארך יום שלם. בהחלט החליפו את מה שרשמו שם משיחה שלי לוידוא הטיפול.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מישהו נתקל בקפיצת טורים בעמידה? מצ"ב סרטון...

עניין לדאגה? הרכב שלי לאחר החלפת רצועה (יזומה שלי במוסך גבע) ולאחר ריקול שלטעמי לא בוצע בו כלום.

@koraldon  כן, החלפתי מיוזמתי את הרצועה, לפחות לפי מה שנראה לי עשו לך טיפול מקיף בריקול בניגוד למה שעשו או יותר נכון לא עשו ברכב שלי, לא ציפיתי להחלפת רצועה אבל לפחות שיבדקו שהכל כשורה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זכור לי שדובר על זה בפורום בעבר, אני חושב שהמסקנה הסופית היתה "ככה זה וזה בסדר", אבל תחפש את השרשור בכדי לוודא (די בטוח שהיה שרשור ספציפי על זה).

עריכה:

עריכה אחרונה על ידי Blaz00r
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 18.1.2021 בשעה 13:04, Mikelt89 כתב:

מישהו נתקל בקפיצת טורים בעמידה? מצ"ב סרטון...

עניין לדאגה? הרכב שלי לאחר החלפת רצועה (יזומה שלי במוסך גבע) ולאחר ריקול שלטעמי לא בוצע בו כלום.

@koraldon  כן, החלפתי מיוזמתי את הרצועה, לפחות לפי מה שנראה לי עשו לך טיפול מקיף בריקול בניגוד למה שעשו או יותר נכון לא עשו ברכב שלי, לא ציפיתי להחלפת רצועה אבל לפחות שיבדקו שהכל כשורה.

יש לי 308 2016, הייתה לי בעיה דומה. הרכב בעמידה "נחנק" ונוהם, הטורים קופצים ויורדים, לפעמים היה נכבה.

אחרי ביקורים רבים במוסך מורשה, לבסוף אחרי בדיקה מעמיקה מצאו שיש אצלי בעיה במיכל דלק ובמיכל קניסטר, שגורם לפגיעה בתערובת דלק ואוויר (לא זוכר את ההסבר המלא, לא מבין בזה וזה היה לפני שנתיים) מה שגורם לבעיה.

לא קיבלתי הצעת מחיר רשמית אבל הערכה שנתנו לי הייתה סביבות 5 אלף ש"ח, אך היועץ שירות אמר לי שאפשר לחיות עם המחלה אם אמלא 3/4 טנק ומטה, ואכן כך הרכב נסע שנתיים מאז ובערך 50 אלף ק"מ בלי שהבעיה חזרה. 

אני לא יודע אם זה מה שגורם לתקלה אצלך, אבל כדאי לבדוק בכיוון, אצלי זה היה ממש בלתי נסבל. 

אגב, זה נעשה אחרי המון ביקורים במוסך, החלפת חיישן VVT במסגרת אחריות, החלפת פלאגים ושלילה של כל גורם אחר בערך עד שהגיעו לזה, לכן מציע לך לכוון את המוסך לכיוון הזה מראש כדי לנסות לחסוך את כל התהליך.

עריכה אחרונה על ידי iSystem

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי במסגרת ריקול החליפו את קניסטר ומיכל דלר וזה לא פטר את בעיה 

בתאריך 13.1.2021 בשעה 15:11, jaguarr כתב:

מישהו מכיר איש קשר לתביעה הייצוגית?

מצטרף לשאלה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פרסמתי למעלה בשרשור קישור לתביעה. מניח שיש במסמך את הטלפון של משרד עורכי הדין. מקסימום אפשר למצוא לפי גיגול שמו

פיספסת אה הו, אה הו, פיספסת, אה הו. פיספסת, נפלת על פז'ו.

אתה רוצה להתאבד נסה ליפול על שברולט.

פיספסת, פיספסת אה הו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...