Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מנוע PSA 1.2 PureTech השרשור המרוכז לגבי עניין האמינות של רצועת התזמון הטבולה בשמן.

Alkash
מעבר לפיתרון נפתר ע"י אורן שרותי רכב,

פוסטים מומלצים

הם מזמינים ל"ריקול" כדי לבזבז לאנשים תזמן ולהגיד להם במידה והכל תקין לאותו רגע (הריקול הוא עקב תקלה בבלמים שיכולה להיווצר עקב התפוררות הרצועה) שלא צריך להחליף כלום? זה פשוט לא הגיוני, הרצועה לא תקינה! לאחר דקה זה מתפורר והלך המנוע... הרכיב בעייתי ויש להחליפו גם אם באותו הרגע לא אובחנה התפוררות, זאת פשוט התנהלות מרושלת, אני לא רוצה לנסוע לריקול שרק יבזבז לי את הזמן.

עריכה אחרונה על ידי Mikelt89
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 2.4 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• ספונסר פורום
בתאריך 24.12.2020 בשעה 14:39, yoni2sh כתב:

אולי,ואני מדגיש אולי,,,לובינסקי החליטו לעשות ריקול,ועל הדרך לבדוק כל מנוע עם כלי המדידה ולראות אם הרצועה התנפחה,ואז להחליט אם להחליף רצועה

רצועה פגומה איננה "מתנפחת".  הסימפטומים של רצועה תקולה הם התפוררות, ורצועה שנהיית רחבה יותר מהסטנדרט עקב זה שאובדן ה"פרורים" גורם לה להפוך לדקה יותר בגלל המתיחה החזקה של המותחן. 

מה שנמדד במוסך בעזרת כלי ייעודי הוא רוחב הרצועה. אם הרוחב תקין, סימן שאין איבוד חלקיקים והחגורה עדיין בסדר. אם הרצועה התרחבה - סימן שהיא כאמור דקה יותר וזה הזמן להחליף.

933126724_WhatsAppImage2021-07-03at20_39_08.thumb.jpeg.64edf5191b8e50ab7f237a75a4828929.jpeg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואיך בדיוק הם מודדים את רוחב הרצועה בלי להוריד אגן שמן?

חצי מרוחב הרצועה גלוי מפתח מילוי השמן

גם אם מצליחים לדחוף פנימה איזה קליבר ייעודי, הגישה כל כך לא נוחה כך שקשה להאמין שיצליחו להבין בהבדל בין רצועה תקינה לבלויה. מדובר במילימטרים

ציטוט

יבגניפ כתב:

אוף. למה אני מגיב פה? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש אופציה שיש להם כלי עם מ(י)פתח קבוע שמודד רוחב מקסימלי.

בכל מקרה, הריקול לא מסתכם רק ברצועה, הם גם מעדכנים תוכנה.

אם זה היה הרכב שלי, והיו אומרים לי שהרצועה עוד תקינה, הייתי מבקש לפרק אותה בכל זאת. גם מבקש לפרק אגן.

אלעד

צביעות היא נגע רע! היזהרו מאלו שיחייכו אליכם היום ומחר יתקעו לכם סכין בגב

מחפש 308 1.2, סביבות 100,000 ק"מ, רק עם מנוע גמור, לא סטיישן ולא בצבע אדום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• ספונסר פורום

יש להם כלי ייעודי בדיוק לזה. ראיתי איך בודקים, פשוט להפליא.

לפני 1 דקה, מלטבשי כתב:

יש אופציה שיש להם כלי עם מ(י)פתח קבוע שמודד רוחב מקסימלי.

בדיוק כך.

933126724_WhatsAppImage2021-07-03at20_39_08.thumb.jpeg.64edf5191b8e50ab7f237a75a4828929.jpeg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מניח שאני מדבר בשם כל משתתפי וקוראי השרשור - אם למישהו כבר יצא / יוצא בקרוב להגיע לריקול, נשמח אם יעדכן מה היה, איפה (מוסך) והאם אכן החליפו כל מה שצריך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני יכול לעדכן שהלכתי ליורומוטורס בחדרה, ביצעו לי ריקול לרצועת תזמון וכריות אוויר, הריקול של רצועת תזמון החליפו לי את הרצועה למקט החדש שפורסם כאן, החליפו משאבת שמן,משאבת ואקום ועוד כל מיני דברים קטנים, סך הכל החשבונית שהוציאו ליצרן על סך 10,000₪ לא כולל כריות אוויר שאת החשבונית עוד לא ראיתי

Sent from my Mi A2 using Tapatalk

• מעניין 1
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 24.11.2020 בשעה 18:50, save כתב:

לדעתי קיבלת רצועה דיי חדשה.
יש להם כמה מקטים וגרסאות בסיטרואן המספר כמובן 9800239680
וגם 1608887580
זה נועד לבלבל את האויב כי חסר לידן תאריך גרסה
1608887580
1610870580
9688815780
9800239680
9807527380

מלבד המק״טים שרשומים כאן, האם יש עוד מק״טים לרצועה החדשה של פיג׳ו (ב-308)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 52 דקות, dpanter כתב:

אני יכול לעדכן שהלכתי ליורומוטורס בחדרה, ביצעו לי ריקול לרצועת תזמון וכריות אוויר, הריקול של רצועת תזמון החליפו לי את הרצועה למקט החדש שפורסם כאן, החליפו משאבת שמן,משאבת ואקום ועוד כל מיני דברים קטנים, סך הכל החשבונית שהוציאו ליצרן על סך 10,000₪ לא כולל כריות אוויר שאת החשבונית עוד לא ראיתי

לכמה זמן השביתו לך את הרכב ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 21 דקות, dpanter כתב:

השביתו לי את הרכב לשלושה ימים כי לא הייתי לחוץ עליו

wow אני מתוזמן ל 19 לאינואר למרות שכבר החלפתי טיימיג לבד 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלא תיפול רוחך, מאמין ומקווה שבטווח הבינוני-רחוק תקבל הודעה משמחת על זכאות של סכום כסף בעקבות התביעה הייצוגית בנושא...

אגב, אני חייב שאלה - האם יש דרך או אפשרות, אפילו קלושה, לדעת מה מצב הרצועה/ההתפוררות ע"פ בחינה של מדיד השמן?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, Mikelt89 כתב:

אני מרגיש כל כך מרומה=פראייר שרכשתי 208 והלכתי לגבע להחליף רצועה ב-2000₪ פלוס

אל תרגיש פראייר, אני הלכתי למוסך לריקול ולא החליפו לי את הרצועה (לי 308 1.2T) ואמרו שהרצועה בסדר גמור.

ומציעים לי להחליף את הרצועה בתשלום.

ממה שאני מבין לא מחליפים לכולם אלא רק למי שצריך לפי מה שלובינסקי והמוסך שהייתי בו (חוצה ישראל ראש העין).

• מעניין 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...