Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

BMW 116i 2013 - לפני בדיקה

erel888
שימו לב! השרשור הזה בן 1124 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

אני מתחבט כבר המון זמן אם לקנות את האוטו או לא.

אני ממש אהבתי את האוטו אחרי נסיעת המבחן אבל אני בעיקר מפחד מכל הביקורות על אמינות הרכב והמנוע בפרט (פיח בשסתומי היניקה וכד').

אני שוקל לקנות את הדגם המפואר שנת 2013 עם 130 אלף ק"מ (לא מעט אני יודע) שטופל אך ורק במוסך המרכזי (לא "מומחה" BMW כאלה ואחרים) כל טיפול בזמן ולמעט הטיפולים השוטפים (פילטרים, שמנים, ברקסים) לא עבר שום אירוע חריג - מצד אחד מעודד כי כנראה שהאוטו בסדר מצד שני יש סיכוי גבוה שמשהו שלא הוחלף עד כה אולי יצטרך להתחלף במשמרת שלי.

המנוע הזה באמת כל כך בעייתי?

במידה והאוטו מטופל כמו שצריך זה עדיין משהו שבוודאות יקרה פשוט עניין של זמן?

כמה עולה תיקון של תקלה כזאת?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 32
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אלה מנסה קצת לחזות את העתי במובן השלילי וחבל.

בא לך על הרכב..יצא תקין בבדיקה? תיהנה! תקלות קורות בכל רכב..רק חשוב שתדע מבחינת הוצאה כלכלית אם חס וחלילה תהיה תקלה אז תכין את הסטיפות מראש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אלה מנסה קצת לחזות את העתי במובן השלילי וחבל.

בא לך על הרכב..יצא תקין בבדיקה? תיהנה! תקלות קורות בכל רכב..רק חשוב שתדע מבחינת הוצאה כלכלית אם חס וחלילה תהיה תקלה אז תכין את הסטיפות מראש.

הרכב עוד לא היה בבדיקה, הוא אמור להיות היום בצהריים.

קצת נראה לי מיותר לשלם 600 שקל ובסוף לא לקחת אותו כי אני עדיין בלבטים.

אני מבין מה שאתה אומר ואני מסכים עם כל מילה זה בסוף עניין של מזל גם אם מטפלים באוטו ממש טוב.

בגלל שאבא שלי לא רוטשילד לצערי אני חושש מאותן סטיפות שאצטרך להוציא עם כל הכבוד לכמה שאני אוהב את הרכב.

אם הרכב יצא תקין בבדיקה אתה צופה בעיות בעתיד או שאם היו כאלה הם כבר היו מתגלות?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני צופה שאם כלכלית אתה לא בנוי להחזיק רכב שכזה מבחינת עלות תחזוקה שלו אז מיותר לקנות אותו גם אם ייצא 100 אחוז תקינות בבדיקה. בסופו של יום אסור להגיע למצב שאתה עובד בשביל הרכב. אם היית מטפל בו לבד אז ניחא...חוסך עלויות עבודה אבל בגלל ההנחה שאתה תמשיך לטפל בו בחסות יוקר המחייה אז זו נקודה שמאוד חשוב שתחשוב עליה. לקנות רכב זה לא הבעיה..להחזיק אותו כן!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם הרכב יצא תקין בבדיקה אתה צופה בעיות בעתיד או שאם היו כאלה הם כבר היו מתגלות?

בדיקה לא צופה את העתיד,

היא גם לא מגלה את כל הבעיות שיש בהווה, למרות המחיר שלה.

הרכב המדובר אכן סובל מרקורד אמינות בעייתי, בעיקר בגלל שהמנוע שלו עתיר מחלות ילדות. לכן בהתאם האחזקה שלו תהיה יקרה יותר.

אם אתה רוצה את הרכב מספיק בשביל לחיות עם זה, אחלה.

אם אמינות חסרת תקדים היא תנאי הכרחי בשבילך, לך על איזו יפנומטית..

יום טוב גם לך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש פתרונות לפיח בשתומי יניקה. אל תתן לזה למנוע ממך. תחליף שמן ומסנן שמן לפני הזמן ששמן נקי תמיד יהיה במנוע. מסנני אוויר - רק מקורי!!! כדי למנוע מצב של לכלוך. חשובה גם איכות הדלק, מאוד חשובה למנוע הזה - תדלק רק בתחנות טובות.

הזול עולה ביוקר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה שוקל לקנות רכב עם רקורד מוכח לחוסר אמינות שנובעת ישירות מתכנון המנוע אבל אתה לא רוצה להוציא 600 שקלים אם אתה לא מתכוון לרכוש אותו?

אפשר לקבל את זה ביותר חופש גדול?!?

בן אדם - הבדיקה נועדה בכדי לתת לך שיקוף למצב הרכב שאתה הולך לרכוש - אם אתה לא מתכוון לרכוש מן הסתם אין מה לעשות בדיקה אבל אם אתה שוקל לרכוש אותו ועוד אתה חושש מחוסר אמינות - המינימום שבמינימום זה לבצע בדיקה טרם הרכישה.

יש לנו עוד 23 ימים עד ספטמבר והזרוע עוד נטויה.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה שוקל לקנות רכב עם רקורד מוכח לחוסר אמינות שנובעת ישירות מתכנון המנוע אבל אתה לא רוצה להוציא 600 שקלים אם אתה לא מתכוון לרכוש אותו?

אפשר לקבל את זה ביותר חופש גדול?!?

בן אדם - הבדיקה נועדה בכדי לתת לך שיקוף למצב הרכב שאתה הולך לרכוש - אם אתה לא מתכוון לרכוש מן הסתם אין מה לעשות בדיקה אבל אם אתה שוקל לרכוש אותו ועוד אתה חושש מחוסר אמינות - המינימום שבמינימום זה לבצע בדיקה טרם הרכישה.

יש לנו עוד 23 ימים עד ספטמבר והזרוע עוד נטויה.

ברוך השם אני סיימתי עם החופש הגדול לפני יותר 15 שנה.

זה לא מה שאמרתי, ברור בלי צל של ספק שאעשה בדיקה לפני הרכישה

רק אמרתי שכרגע במצב של חוסר ודאות לגבי הרכישה אין טעם לבזבז כסף על בדיקה בכל מצב אחר אין שיקול בכלל גם אם הרכב היה עולה עשרת אלפים שקל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חוסר וודאות תמיד יהיה לך - ככה זה כשאתה רוכש ערימת ברזלים שמזיזה גלגלים.

אתה צריך לקבל החלטה ואתה גם צריך להיות מודע לכך שכמעט אף אחד לא מוכר רכב אם אין בו משהו שצריך כבר ליישר לו קו או רכב שפשוט אין מה ליישר בו קו.

טיפ מנסיון חיים - כשאתה רוכש רכב יד 2 - תשים בצד לפחות חמישיה ליישור קו - רצוי להגזים ושיהיה לך בצד גם פי שלוש מזה ובמידה ולא השתמשת - לשמור עשיריה בצד לכל מקרה שלא יבוא. אני בד"כ שומר בצד סכום לתקלות שהן אופייניות לרכב - קוראים לזה "מחלות".

כשהיתה לי מגאן 2 ידעתי היטב שלתקן שסתומי לחץ בגיר זה 2.5K שקלים ולהחליף לה קורא כרטיסים זה עוד 2K שקלים שאלו הן גם התקלות האופייניות לרכב - היו בצד 5K שקלים בכל רגע נתון.

אתה יכול לקנות רכב חדש ב120K שקלים ולחיות בשקט למשך תקופת האחריות

אתה יכול לקנות רכב יד 2 ב60K שקלים ולשים בצד 15K ולהיות בסבירות מאוד גבוהה בשקט נפשי לתקופה ארוכה - זה עדיין הרבה הרבה פחות מלהוציא 120K

כל אחד והשיקולים שלו אבל יש דברים שממש כדאי להקפיד עליהם ברכישת רכב יד2 והדבר החשוב מכולם הוא לא למקסם את מסגרת התקציב שלך ברכישת הרכב עצמו.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה בסדר - כדאי לבדוק גם עלויות ביטוח ואגרות..

וכמו שאדי רשם - להשאיר תקציב הפתעות בצד.

לא יהיו בעיות.. :wink: חסכנו קצת בצד.

אייל.

עצמאי בשטח - 1 מטר מהצד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אשאיר גם אשאיר ואשתדל לשמור על האוטו כמה שאפשר

בתקווה שהכל יהיה בסדר בעזרת השם

תודה לכולם!

עריכה אחרונה על ידי erel888
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסדרה 1 בשנים הללו לא הגיעה עם מנוע N13 שמשמש גם בפיג'ו סיטרואן וידוע שם בכינוי THP? בבדיקה כתוב שיש תקלת מחשב, האם בררת מהי ומה עלות התיקון?

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

פיספסת אה הו, אה הו, פיספסת, אה הו. פיספסת, נפלת על פז'ו.

אתה רוצה להתאבד נסה ליפול על שברולט.

פיספסת, פיספסת אה הו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1124 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...