Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סטטיסטיקה רישוי רכבים ינואר-מרץ 2018

car_me
שימו לב! השרשור הזה בן 2139 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

במה סנטרה יותר טובה מהקורולה? היא מיושנת באותה המידה, פחות מאובזרת ומסתפקת במובילאיי במקום מערכות בטיחות מקוריות.

סנטרה מוכרת בעיקר לליסינג, קורולה מוכרת לא מעט לפרטיים.

יש נקודה בסוף המשפט.

שני אמירות שונות.

HYUNDAI ELANTRA '17 
TOYOTA Corolla '08

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 45
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

כרגיל תודה רבה!

מיני:

מקום רביעי שייך לסוזוקי סלריו בפער גדול מהמקום השלישי עם 358 מסירות, כאשר בפברואר העלתה לכביש 107 רכבים.

צריכת דלק מעולה ואמינות מצוינת כניראה שזה מספיק לרוב אנשים בקטגוריה,עם בונוס בדמות מרווח טוב מאחור ביחס לרכבי מיני עוזרים לה להגיע למקום הרביעי.

ואת המקום החמישי סוגרת סיטרואן C1 עם 128 מסירות בלבד עם מסירות של 65 רכבים בחודש פברואר.

חיסכונית מאוד ודי זולה, אך כניראה שתא מטען קטן והגיר הרובוטי לא עוזרים לה להגיע רחוק יותר.

נראה שכשהגיר הרובוטי מגיע עם סמל יפני על ההגה הרבה יותר קל לסלוח לו מאשר לסמל הצרפתי.

Mini Cooper S R56 - לכיף

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני חושב שלסמל יש תפקיד מרכזי פה, אבל גם תא מטען גדול יותר ומרווח הרבה יותר טוב מאחור.

Sent from my iPhone using Tapatalk

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האייגו מכרה פחות מה-c1 , כך שממש לא ניתן לשייך את הפער לסמל או למוצא.

השלישייה היפנו-צרפתית לא מוכרת טוב. היא משדרת "פחות אוטו" מהמובילות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חג שמח לכולם,

מהחודש הכנסתי את מיני לתוך bmw, כי יש קוד יצרן משותף לחלק מהדגמים (במוו אוסטריה) וזה יצר בלגן בדוח.

ראשית דבר, תודה על המידע והמאמץ המושקע בהצגה שלו.

שאלת הבהרה לגבי סכום המסירות של דגמים ואופן ההצגה של תת הדגם. אני מבין שהמידע מבוסס על קוד יצרן כך שהחלוקה לשורות עבור כל דגם היא יותר ממדויקת. אבל אני תוהה על הפרטים בעמודת פרוט הדגם.

למשל סיאט לאון ולאון קופרה (כדוגמא רק כי אני מכיר את תתי הדגם) אתה מפרט בשורת ה"לאון" בעמודת תתי הדגם cupra FL=8

וגם cupra bucket fl=2

אחר כך בשורת "לאון קופרה" אתה מסכם 40 יחידות עם פרוט פנימי של חלוקה לתת-דגם או משהו בסגנון כי ה bucket מחולק ל-2 יחידות ול 12 יחידות, אם כך כמה לאון קופרה עלו לכביש? 40 או 50? (50 אם מוסיפים את המפורטים בשורת הלאון הרגילה).

גם לגבי סקודה סופרב, יש הפרדה בין חדשה ל"רגילה" , חשבתי ש ב 2018 לא עלו יותר דגמי סופרב "ישנים"

למעלה ממיליון קילומטר של נהיגה מאז ימי הכרמל 12 מודל 67 (מנוע פורד) ושום דבר לא השתנה סביבי , עדיין רואה נהיגה מבוהלת, הססנית ומנותקת בכל נסיעה . עכשיו גם הכל מתועד מלפנים ומאחור ואפשר לשחזר ולהתעצבן שוב ושוב :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1 יונדאי איוניק 4149

2 יונדאי טוסון 3754

3 קיה ספורטאג' 3453

4 קיה פיקנטו 3064

5 סקודה אוקטביה 2912

6 יונדאי אי 10 2819

7 קיה נירו 2515

8 טויוטה קורולה 2265

9 מזדה 3 2210

10 טויוטCHRה 1989

11 מיצובישי אאוטלנדר 1763

כפיר הג'ינג'י

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תגובה ל-ZAF:

קצת הבהרות.

בדוח אני מנסה לאחד לשורה דגם מסויים של רכב, כמה שיותר בצורה אוטומטית, כדי שאני לא אצטרך לשנות את הקוד שיוצר אותו (לפעמים זה לא מצליח).

* יש לחלק מהיצרנים כמה קודי יצרן, לדוגמא: במוו-אנגליה, במוו-גרמניה, במוו-אוסטריה. במקרה הזה אני ממיר את זה לשם גנרי "במוו".

* נניח שרשום במשרד התחבורה שיש 20 קונפיגורציות שונות של לאונים.

אני מנסה לאחד לפי השם את הדגם הראשי, אם רשמו אותו פעם אחת זה יצליח, אבל אם החליטו ליצור 2 או 3 למשל: LEON, LEON FL, LOEN (גם לפעמים יש גם שגיאות כתיב), אז יהיו כמה שורות.

הערה: היו מקרים בעבר שאני התחשבתי בזה בקוד, ותיקנתי.

אם תרצה לדוח הבא אני אחבר את הלאונים ביחד. (אני אוסיף שורה לקוד).

בקשר לסופרב, אני גם יכול לאחד, אם זה נכון(מישהו יכול להגיד אם זה נכון?), תחת סופרב.

--------------------------

Škoda Fabia mk2 TSI&DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הנירו עם 1001 מסירות במרץ. מטורף!

צהל וליסינג...

מעסיקים בתקופה האחרונה החלו להגביל את מקבלי הרכב לדגמים היברדים משיקולי צריכת דלק, וחלק מהעובדים מעדיפים היברידי תמורת הקלה של 500 ש"ח בחודש אותם מעניקה המדינה..

Hyundai Tucson Prime 2.0– הבחירה של האישה..

Kia Niro Plug In - כי שומרים על הסביבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תגובה ל-ZAF:

קצת הבהרות.

בדוח אני מנסה לאחד לשורה דגם מסויים של רכב, כמה שיותר בצורה אוטומטית, כדי שאני לא אצטרך לשנות את הקוד שיוצר אותו (לפעמים זה לא מצליח).

* יש לחלק מהיצרנים כמה קודי יצרן, לדוגמא: במוו-אנגליה, במוו-גרמניה, במוו-אוסטריה. במקרה הזה אני ממיר את זה לשם גנרי "במוו".

* נניח שרשום במשרד התחבורה שיש 20 קונפיגורציות שונות של לאונים.

אני מנסה לאחד לפי השם את הדגם הראשי, אם רשמו אותו פעם אחת זה יצליח, אבל אם החליטו ליצור 2 או 3 למשל: LEON, LEON FL, LOEN (גם לפעמים יש גם שגיאות כתיב), אז יהיו כמה שורות.

הערה: היו מקרים בעבר שאני התחשבתי בזה בקוד, ותיקנתי.

אם תרצה לדוח הבא אני אחבר את הלאונים ביחד. (אני אוסיף שורה לקוד).

בקשר לסופרב, אני גם יכול לאחד, אם זה נכון(מישהו יכול להגיד אם זה נכון?), תחת סופרב.

תודה על ההסבר, סליחה שאני חופר, אבל מכיוון שלך יש את הנתומים הגולמיים לא ממש הבנתי את נושא הסך הכולל של כלי הרכב. בהתייחס לשאלה שלי כמה קופרה עלו לכביש, האם זה 40 או 50? כי 10 יחידות נמצאות בפרוט תחת לאון רגילה לא קופרה.

אגב שמתי לה שיש גם אוקטביות שונות, חדשה וישנה. אני מניח שהיו כאלה שעלו על הכביש בינואר אבל הן ממלאי לפני מתיחת הפנים, השאלה היא אם זה ישים גם לסופרב.

למעלה ממיליון קילומטר של נהיגה מאז ימי הכרמל 12 מודל 67 (מנוע פורד) ושום דבר לא השתנה סביבי , עדיין רואה נהיגה מבוהלת, הססנית ומנותקת בכל נסיעה . עכשיו גם הכל מתועד מלפנים ומאחור ואפשר לשחזר ולהתעצבן שוב ושוב :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הבנתי לגבי הסופרב. מתיחת פנים (קלה) צפויה רק בהמשך השנה, ואת הדגם הקודם הפסיקו לייצר לפני שנתיים.

Sent from my iPhone using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בסופרב היה שינוי בתחילת השנה ברמות הגימור, סקודה עדכנו את האבזור הבטיחותי כך שכל הרכבים יגיעו עם תיקון סטייה מהנתיב, בקרת שיוט אדפטיבית ובלימה אוטונומית.

לאחרונה אני רואה המון סופרב ב-0 ק"מ עם מובילאיי וגם במבצע חבר יש הנחה גדולה יותר על סופרב 'גרסה 1' שמגיעות ללא מערכות בטיחות מקוריות. אני מאמין שהדגמים העדכניים הם החדשים והפחות מאובזרים הם הסופרב הישנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2139 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...