Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שמשה קדמית טויוטה CHR

משה יהודה
שימו לב! השרשור הזה בן 1416 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 40
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

עזוב את נושא התביעה הייצוגית. זה יקר. זה מסובך ולא מתאים למקרה.

אבל יש דרך אחרת שלדעתי תעזור לך להשיג את מבוקשך.

שלח מכתב רשום את היבואן בו אתה דורש להחליף את השמשה במסגרת האחריות. ציין כי הנזק לא נגרם משום כוח חיצוני, ציין כי זה אינו מקרה בודד אלא יש מקרים נוספים והכי חשוב, ציין כי במידה והשמשה לא תוחלף כמתבקש אתה מתכוון להגיש נגדו תביעה לפיצויי לדוגמא על סך 10,000 שקל לפי סעיף 31א לחוק הגנת הצרכן.

לי זה עבד עם המקרר שלי, אין סיבה שזה לא יעבוד עם השמשה שלך.

בהצלחה.

ברגע שיש לך מספר מקרים כאלו - זה מצביע על טעות ייצור, קחו עורך דין טוב ואתם תרוויחו, לא מוצא שום סיבה שהשופט יפסוק לטובת היבואן. כן, זה יקח קצת זמן עד שיגיע הפסק דין אבל רק תרוויחו מזה.

במקרה מניסיון של ההורים שלי שתבעו ייצוגית את היבואנית של פורד עקב בעיה בסדרת ייצור של פורד פוקוס בתיבת ההילוכים.

http://din.plus/%D7%91%D7%99%D7%AA-%D7%94%D7%9E%D7%A9%D7%A4%D7%98-%D7%94%D7%9E%D7%97%D7%95%D7%96%D7%99-%D7%91%D7%97%D7%99%D7%A4%D7%94-%D7%AA%D7%A6-55792-06-15-%D7%99%D7%A8%D7%95%D7%9F-%D7%95%D7%90%D7%97-%D7%A0/

עריכה אחרונה על ידי Omer Yaron

hu: pioneer prs80

amp: celestra fa2300x, Zapco ST-2000XM II, hertz hdp4

front: hertz spl show ST44 + SV165L

sub: fi q15, psi recone

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חוצפה וחזירות של היבואן, אם באמת אלו פני הדברים. למרות שהיבואן יודע על הבעיה הוא לא לוקח אחריות ואפילו מנסה לעשות מזה עוד כסף. "הישראלי המכוער" בדמות יבואן רכב. שוב, במידה ואכן אלו הדברים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצד אחד, ההתנהלות של היבואן נראית לא תקינה. מצד שני, תוכל להיעזר באותו היבואן בכך שיוציא מכתב בו הוא מציין כי מערכת הבלימה האוטונומית נבדקה עם שמשה מקורית בלבד, ולא ניתן להבטיח תפקוד תקין שלה עם שמשה שאינה מקורית (מכיר מקרה דומה מקרוב).

אף חברת ביטוח לא תיקח סיכון אחרי מכתב כזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בזכות כל מני תחקירי אינטרנט על תקלה של היצרן לא יצא לך כלום.

חושב שזאת תקלת יצור ? תביא שמאי שילווה את הפירוק שמשה אצל הזגג ואז יהיה ניתן לקבל מושג למה היא נסדקה ואם ימצא שמדובר בפגם יצור, השמאי יכין לך חוו"ד מקצועית, איתה תוכל לפנות למוסך מורשה או ליבואן, לקבל אחריות או לחלופין לתביעה משפטית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש פה סוג של בעייתיות, מצד אחד שמשה מקורית זה טוב מבחינת המערכות..

ומצד שני יש פגם סידרתי! ומי מבטיח שגם היא לא תיסדק ככה סתם אחרי חודש?!

מי שלא נשם אבק דרכים.. לא ישאף אוויר פסגות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא ידוע באמת אם יש פגם סדרתי ולא ידוע איזה פגם סידרתי, לא יודע גם האם הפגם שיש לכאורה אצל פות"ש הועא פגם סידרתי ומה מקורו.

ברוב המכריע של המקרים, בעיות של סדקים בשמשה, אם מדובר בפגם יצור, זה עניין של התקנת השמשה במפעל ולא פגם בשמשה עצמה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דניאל היקר..

תקרא קצת באתרים בחו"ל על הבעיה הספציפית בשמש ותבין .

אני לא הלהיט אותך בעניני מולקולות והתפשטות, אבל אומר לך שהבעיה היא בשמשה נטו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין לי צורך בקריאת אתרים. אני אומר לך מניסיון של שנים, מה שכתוב על תקלות יצרן באינטרנט מול מהות הבעיה והגורם שלה האמיתי, הוא לא ממש תואם.

שנית, אל תתלהב ממולקולות, אטומים או אנטיחומר, כאשר כל זגג מתחיל יגיד לך שסדקים בשמשה, חוץ מגוף זר שפוגע בשמשה עצמה, 99 אחוז מהמקרים זה תקלת התקנה ישירה או עקיפה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דניאל היקר..

זרקתי רמז! השמשה מאותו הרוויזיה ולכן לא ממהרים עדיין להודות/להחליף ביונייון מוטורס.

זה ממקור מוסמך, לא תמיד אפשר לחסוף מקורות.

פותח השרשור רשם במפורש שזה קרה בחניה שהרכב לא היה בנסיעה וכמוהו עוד אנשים..

תמשיך בגישה הזו.. בהצלחה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני ממשיך לקרוא ולחפש מידע על זה וככל הנראה מודבר על חוסר בדבק בין השמשה לבין הקורות. כנראה שהדבק משמש גם כבולם זעזועים והעדר דבק גורם למגע ישיר של השמשה על המתכת וכשיש עיוותים בשלדה (בזמן נסיעה) אז מופעלים כוחות על השמשה.

ראיתי באיזה פוסט שטויוטה באנגליה מכירה את הבעיה והם החליפו להרבה לקוחות את השמשה. המשכתי לחפש ומסתבר שגם בטויוטה סיינה (המיניוואן הגדול) יש פרסומים על סדק בשמשה הקדמית.

מעניין.

אכן אני מכיר סיינה עם סדק בשמשה.

אבל יבוא אישי, אין יבואן לפנות אליו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דניאל היקר..

זרקתי רמז! השמשה מאותו הרוויזיה ולכן לא ממהרים עדיין להודות/להחליף ביונייון מוטורס.

זה ממקור מוסמך, לא תמיד אפשר לחסוף מקורות.

פותח השרשור רשם במפורש שזה קרה בחניה שהרכב לא היה בנסיעה וכמוהו עוד אנשים..

תמשיך בגישה הזו.. בהצלחה

הגישה שלך מתנשאת ולא מקדמת במאום שלא לדבר על חסרת בסיס טכני - הרי שמשה חשופה לשינוי טמפרטורה, קרי "לחצים" גם בחניית לילה...

הצעתי הצעה קונקרטית איך להתקדם, מעבר לזה ובלי מקורות רציניים, הכול רק רוח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1416 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...