Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נירו, איוניק או גרנד קופה

ping
שימו לב! השרשור הזה בן 2210 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מהנה לנהיגה, כנראה שאף אחד מהן.

הנירו והאיוניק מתעלות על הרנו בבחינת אבזור נוחות ובטיחות (לרנו יש רק מובילאיי עקב סיבות השמורות ליבואן, כי היא מיוצרת עם מערכות בטיחות ) לעומת רשימה ארוכה בשתי הקוריאניות).

לי יש רק ניסיון עם הרנו,ותוכל לקרוא התרשמות מהאוטו בשרשור הזה.

למיטב הבנתי (לא נהגתי) האיוניק עדיפה על הנירו מבחינה דינאמית, אבל גם פחות נוחה תודות לחישוקים גדולים יותר, וגם נשמעו תלונות על רעשי רוח.

עריכה אחרונה על ידי yoav911gt2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רעשי רוח לא ממש קיימים באיוניק שלי, או שיתכן וקיימים אך נבלעים בתוך רעשי הכביש שחודרים היטב לחלל הרכב מאיזור המושב האחורי. 110 וצפונה כבר מוסיפים לסימפוניה גם אוושת/נהמת צמיגים. מוזיקה כמובן פותרת את זה, אך מי שיישב במושב האחורי סביר מאוד להניח שדי יסבול. אם חשבתי שהקיה ריו מחורבנת מבחינת בידוד רעשי כביש, האיוניק מציבה רף חדש בתחום הרעש אך מפצה על כך בשיכוך מהמורות מוצלח בהרבה. חבל יונדאי, עם הוולוסטר הצלחתם לא רע להשתיק את הרכב וזה אחד הרכבים האחרונים שהייתי מצפה ממנו להיות שקט, אך בהשוואה לכל מה שהורגלתי אליו עד כה, הוולוסטר זכורה מאוד לטובה מהבחינה הזו.

עריכה אחרונה על ידי ALÞћÃ
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאיוניק חבילת אבזור מרשימה מאוד וכן חבילת בטיחות מהטובות בישראל ברמת המחיר הזאת. לאחר כ-5000 ק"מ הורי מאוד מרוצים וגם אחרי שסיפרתי להם על רעשי צמיגים וחוסר נוחות בשל החישוקים הגדולים לא הצליחו למצוא את הבעיות האלה ברכב. הנירו יותר יפה ולא סובלת משמשה אחורית מפוצלת, אבל משמיטה לא מעט מהאיבזור כמו התנעה ללא מפתח (Keyless) ומולטימדיה. ברנו לא הייתי נוגע בגלל המובילאיי - אבל זה אני.

"Weyland Yutani Corp - "Building Better Worlds

Porsche GT4, Audi A3

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש על הנירו!

;-)

אפילו בתור חובב רנו לא הייתי שוקל אפילו את הגראנד בגלל העדר מוחלט של מערכות בטיחות אקטיביות, ואת האיוניק הייתי פוסל בגלל הגובה (או העדרו בעצם), החלון האחורי המפוצל, ובגלל ששמעתי מחלק מהאנשים על בידוד רעשים לקוי (וחלק אחר לא הבינו על מה מדובר). הנירו היא כנראה הפשרה המוצלחת ביותר מהשלוש - אבל כיון שלא נהגתי בעצמי (ואפילו לא נסעתי) באף אחת מהטריו, ההמלצה הזו היא תאורטית בלבד.

עשה נסיעת מבחן ותחליט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאיוניק חבילת אבזור מרשימה מאוד וכן חבילת בטיחות מהטובות בישראל ברמת המחיר הזאת. לאחר כ-5000 ק"מ הורי מאוד מרוצים וגם אחרי שסיפרתי להם על רעשי צמיגים וחוסר נוחות בשל החישוקים הגדולים לא הצליחו למצוא את הבעיות האלה ברכב. הנירו יותר יפה ולא סובלת משמשה אחורית מפוצלת, אבל משמיטה לא מעט מהאיבזור כמו התנעה ללא מפתח (Keyless) ומולטימדיה. ברנו לא הייתי נוגע בגלל המובילאיי - אבל זה אני.

כמו שפינג ציין שתי הבעיות שהפריעו מאוד לאנשים תוקנו והנירו מגיע כבר עם

כניסה והנעה ללא מפתח ומולטימדיה אנדרואיד מקורית !

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שמבחינת בטיחות ומערכת מולטימדיה הנירו לוקחת בפער קטן ולא יצא לי לנהוג על שלושתן אבל זה לא נכון להגיד שאף אחת מהן לא מהנה ונוחה, הנירו בסדר גמור

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאיוניק נוספה לאחרונה גרסה בשם אינספייר עם ג'אנט 15 אינץ', ייתכן שהצמיג הקטן והצר יותר יצור פחות רעשי כביש. לעומת הפרימיום הוא מחסיר את הטעינה האלחוטית.

גם אני הייתי מתלבט בין הנירו לאיוניק עם נטיה לנירו בזכות תנוחת הישיבה הגבוהה והמרווח העדיף במושב האחורי ובתא המטען השימושי יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלושה דגמים שונים בכללי. אם הכיוון שלך היברידי, אז הרנו לא במקום, בטח לא בצריכת דלק. הנאה מנהיגה, לא ממש בחברה האלה, הכיוון פה זה פרקטיות ושימושיות הנירו והאיוניק נותנות יותר מהרנו עם אבזור בטיחותי ותוספות. הנירו הכי נוחה פה. ובדגמים האחרונים של הנירו יש מערכת מולטימדיה מקורית חדשה. כרגע הכי טובה פה זו הנירו

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתור אחד שיש לו איוניק ונסע על הרנו

אני מציע לך שרק תישב ברנו ותבין את ההבדל

לא ישבתי ברכב נח כזה...

לגבי בטיחות השאלה כמה אתה נוסע בחןדש - יכול להיות שמושב טוב יתן לך יותר...

אני נסעתי על הרנו דיזל ושחזרתי לאיוניק זה הרגיש עולם אחר - האיוניק זה רכב היברדי שקט

ולדעתי זריז יותר מרגיש פחות כבד מה שכן במהירויות ביניים הרנו חזקה יותר עקב המומנט של הדיזל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלושה דגמים שונים בכללי. אם הכיוון שלך היברידי, אז הרנו לא במקום, בטח לא בצריכת דלק. הנאה מנהיגה, לא ממש בחברה האלה, הכיוון פה זה פרקטיות ושימושיות הנירו והאיוניק נותנות יותר מהרנו עם אבזור בטיחותי ותוספות. הנירו הכי נוחה פה. ובדגמים האחרונים של הנירו יש מערכת מולטימדיה מקורית חדשה. כרגע הכי טובה פה זו הנירו

הנירו יותר נוחה מהרנו?? נו באמת..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2210 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...