Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

להתראות איביזה ברוכה הבאה V40

banji man
שימו לב! השרשור הזה בן 2259 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אתמול נהגתי ברכב לראשונה במשך שעה וחצי סהכ.

הרכב של אמא שלי שהשביתה את ה a קלאס שהייתה לה בתאונה , וההחלטה הייתה דיי ברורה , וולוו r design ,

מבחינת תמורה לכסף מול מתחרות מקבילות , אני חושב שזה הרכב שנותן תמורה מלאה לכסף , המון כוח לרכב קטן מאוד והמון אבזור מפנק.

המושבים פשוט חוויה , לא מתאימים לאנשים גדולים זה בטוח , אבל אני נהנתי מהמושב נהג בצורה לא נורמלית , נוח וחובק מאוד. ומושבי העור מאוד רכים ונעימים.

הגיר והמנוע עושים עבודה פנטסטית בהעברת הכוח לגלגלים ואין ספק שבתחום בזה וולוו שיחקו אותה בגדול , הרכב פשוט עף , ומהר מאוד מצאתי את עצמית במהירות גבוהה בלשון המעטה.

הרכב פשוט חוויה , ונותן תמורה גבוהה מול הכסף ומול המתחרות כמו מרצדס ואאודי ללא ספק ,

רק דבר אחד להוסיף - אכן ריבוי הכפתורים היא עקב אכילס שוולוו חייבים לפתור עם בורר מצבים עגול ונוח כמו במרצדס ואאודי ובמוו , דחוף דחוף.

קנייה חכמה מאוד בשורה התחתונה ,

אח שלי כרגע קיבל את הוולוו xc60 hybrid , והוא בכלל טוען שזה רכב לא מהעולם הזה ! מכל בחינה שיש . והוא נהג במרצדס ואאודי לפני כן , העלות תועלת לא בר השוואה אפילו והוולוו מנצחת בגדול.

תתחדשו.

אני פחות מסכים לגבי כפתור אחד שעושה הכל - הרבה פעמים זה לא הדבר הכי נוח ומצריך הסטת מבט לתפריטים.

בכפתורים, אתה מתרגל כבר לשלוח את היד לכפתור הנכון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 37
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

חיצונית מהממת. הרבה יותר יפה מאודי. אבל בפנים קצת לא התחברתי. איך הגיר מרגיש לעומת dsg מבחינת מהירות העברת הילוך? תתחדש ותהנה .רכב ממש חתיך

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

בזמן ההרצה הגיר עובד מצויין. ההילוכים עוברים מעלה ומטה ללא היסוס.

אני עדיין לא תחת עומס מלא שכולל הורדה של הילוכים עם רגל ברצפה ומשיכה לכיוון קצה תחום הסל"ד.

המבחן האמיתי לגיר יהיה בתנאים האלה.

ביואיק  SUV

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...
חווד על כסאות בטיחות מאחור ברכב הזה? מישהו?

איך המרווח במושבים האחוריים יחסית לגולף?

לזכרוני פחות טוב מבגולף.

מחפש קבריו לא יקרה שתנייד 2+2.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אצלי בגולף 2 כסאות בטיחות עם בסיס שתפוס לאיזו ומרגיש צפוף, ושלא נדבר על זה שכמעט אי אפשר לשבת בין 2 הכסאות.

הV40 נראית ארוכה שההנחה שלי היתה שהיא יותר מרווחת. לא נסעתי על אחת כזו ולא ראיתי אותה מבפנים. איש VAG אני...

נשארתי עם טיגואן חדשה,Q3 2016 או A3 יש משהו מרווח יותר/פחות (מידיעה) ל2כסאות בטיחות מאחור?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2259 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...