Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סופר מיני - השכרה ארוכת טווח

ramik33
שימו לב! השרשור הזה בן 2264 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

כן.. חשבתי כך.

אין מה לעשות. לפחות היא זולה (בתלוש)

כמו שאמרת, לפחות היא חדשה. ולא מוזנחת ומוכה כמו הI35 הנוכחית.

:twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 54
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

כמי שסוגר 10 חודשים ו20 וקצת אלף קילומטר על הקליאו לייף, נכון שיש מאובזרות,חדישות ממנה ומכוניות עם מערכות בטיחות מקדמות שלה אין אבל אני פשוט נהנה מהקליאו מאוד.

לא יודע כל נהיגה בה היא קלילה, זריזה וזורמת שזה פשוט נחמד לנהוג על רכב שכזה(כמי שבא עם ציפיות נמוכות יחסית אליה).

נעים לחיות איתה.

לגבי הטיפו היא תהיה בטוח יותר מרווחת ואולי קצת יותר מאובזרת ומיסים וויז היא תהיה בעלות דומה\זהה לקליאו אבל אישית לא הייתי רוצה אחת.

עריכה אחרונה על ידי noknok

Mazda 3 touring 5 doors 2.0 6MT 2014 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני בדעה אחת אתך :)

הקליאו באמת ישבה לי כמו כפפה ליד.

לצערי, אין לי זכות בחירה. נחייה עם מה שיש :(

בינתיים מה שהכי מציק לי בI35, זה השדה ראייה המוגבל להחריד לאחור. מזל שיש לפחות מצלמת רוורס..

:twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמי שסוגר 10 חודשים ו20 וקצת אלף קילומטר על הקליאו לייף, נכון שיש מאובזרות,חדישות ממנה ומכוניות עם מערכות בטיחות מקדמות שלה אין אבל אני פשוט נהנה מהקליאו מאוד.

לא יודע כל נהיגה בה היא קלילה, זריזה וזורמת שזה פשוט נחמד לנהוג על רכב שכזה(כמי שבא עם ציפיות נמוכות יחסית אליה).

נעים לחיות איתה.

לגבי הטיפו היא תהיה בטוח יותר מרווחת ואולי קצת יותר מאובזרת ומיסים וויז היא תהיה בעלות דומה\זהה לקליאו אבל אישית לא הייתי רוצה אחת.

כיף לשמוע! מקווה שגם לי יהיה רושם דומה מה 0.9 הידנית שהזמנתי, למרות שברור לי שהיא חלשה בהרבה וזריזה פחות מהדגם שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יצא לי לנסוע קצת בטיפו האוטומטית עם מנוע ה1600 ולמעט המסך הקטן של המולטימדיה, זה אחלה אוטו.

אם הרפרנס הוא i35 ושווי השימוש של הטיפו עוד נמוך יותר אז נראה לי שאין בכלל מקום להתבאסות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מגניב. לי יצא לשבת ברכב ולהתרשם, אבל בלי לנהוג. דווקא אהבתי.

לגבי שווי השימוש הוא די דומה לזה של הקליאו. (משהו כמו 2500 שקל )

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השווי שימוש החזירי של הקליאו נובע מקומבינת המדינה עם חישוב המס והחזירות של החברות ליסינג והיבואנים.

הרכב תומחר עם מחיר מדף פסיכי של 99 אלף שקל כשהדגם עם האבזור תומחר ב101 אלף,כדי לחסום תחרות מהשוק הפרטי ובפועל חברות הליסינג מוכרות אותו ב78 אלף שקל.

אבל אני משלם מיסים לפי ה99 אלף.

Sent from my VTR-L29 using Tapatalk

Mazda 3 touring 5 doors 2.0 6MT 2014 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן, לצערי זה נכון.

מה שעוד מרגיז זה, שאין שום התייחסות לשנתון.

למה צריך לשלם שווי מס של רכב מ2015 נגיד, כמו על רכב חדש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טעות בידן - על רכב 2015 אתה עלול לשלם יותר כי שווי השימוש הוא על מחיר הרכב המקורי + הצמדה

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עוד יותר גרוע :?

על כל פנים, אני נכנס לתרדמת חורף בשרשור הזה, עד שאקבל את הטיפו, ואז אחיה אותו שוב ואשתף רשמים :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2264 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...