Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סופר מיני - השכרה ארוכת טווח

ramik33
שימו לב! השרשור הזה בן 2264 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 54
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

רמי שלום,

נשמח לקבל את פרטי ההתקשרות עמך ונדאג שנציג מהמחלקה הרלוונטית יצור עמך קשר בהקדם להמשך טיפול.

תודה והמשך יום מקסים :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחלה תודה שולח מספר בפרטי.

ושוב אני מדגיש, הנציג נחמד מאוד, שלא ישתמע חלילה מדבריי שהוא לא עושה את העבודה או משהו, אדרבה.

אין לו סיבה לשקר לי (אני חושב :shock:) כשהוא אומר שאין לו משהו במלאי. ותמיד היה נחמד אלי בטלפון.

המצב פשוט טיפה מתסכל, כי מצד אחד ממש לא נוח לי עם הרכב הזה (יאריס), ומצד שני אין במלאי פיז'ו 208/רנו קליאו שבאותה משבצת תקציב ולא ברור מתי יהיה.

לגבי הג'אז אני עדיין מתנדנד, צריך לראות ולהחליט, וi20 אני לא רוצה.

עריכה אחרונה על ידי ramik33
:twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתם מבאסים אותי :cry:

בסוף אשאר עם היאריס וזהו, וניתן לישבן שלי לפתח עמידות לכיסא המעצבן. (למרות שאני מעדיף שלא :D )

:twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב. סיכומון לתקופה הקרובה.

הייתי עכשיו בhertz שוב.

לפני הכל אני חייב לציין שאם עד עכשיו חשבתי שהנציג שם נחמד, אני מחליף את זה בבן אדם זהב.

נדיר למצוא שירות כזה סבלני ואדיב בנוף שלנו.. (בייחוד בהתחשב בעובדה שאני כבר עם רכב ומעכשיו אני סוג של מטרד, בהקצנה כמובן :) )

הוא הקדיש לי כ15-20 דקות בסבלנות אין קץ לשאלות המציקות שלי. הסביר לי הכל בקור רוח ובסבלנות, ואם היה לי או למישהו ספק על שליטתו ברכבים שברשותו ספק זה התנפץ.

הגענו להסכמה הדדית שבינתיים נמתין עם היאריס ונהיה בקשר על בסיס שבועי.

אגב, הייתה שם אופל קורסה 2016 1.2, נחמד אבל אני מעדיף את היאריס תאמינו או לא.

תודה לכל העוזרים. אעדכן במידת הצורך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

שבת שלום חברים.

אחרי תקופה שישבתי בשקט עם היאריס, קפצתי לסניף המקומי כי הייתי בסביבה ויש עדכון נחמד :)

בעוד שבוע ויום (ראשון) אני מקבל רנו קליאו 2017 כמעט חדשה (כמה אלפי קמ בודדים על השעון, נראה לי הנציג אמר 14K )

כמה שאלות ברשותכם :)

מה צפוי להיות הדגם ? LIFE? שזה בעצם גיר רובוטי ומנוע 1.2 מוגדש אבל עם אבזור צנוע? (אין סיכוי שזה מנוע אטמוספרי או 0.9T?)

לגבי האבזור ברור לי פחות או יותר מה הולך להיות. מה שכן, אני לא בטוח לגבי המערכת.

ראיתי בביקורת אחת מערכת בסיסית יחסית עם צג די קטן עם כפתורים פיזיים מתחתיו, וראיתי ביקורת אחרת לאותו הדגם (LIFE) עם מסך מגע יותר גדול. מה דעתכם? :shock:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מנוע אטמוספרי או 0.9 טורבו הגיעו רק עם גיר ידני.

קליאו לייף זה אכן הדגם הכי פחות מאובזר בהיצע ולפי האתר של קרסו מדובר ברדיו רגיל ולא מולטימדיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני כבר 8 חודשים ו17,000 קילומטר עם הלייפ - המערכת למרות שבאה עם מסך מכרומטי קטן וכפתורים פיזיים סך הכל עושה עבודה מצויינת, יש שליטה מלאה על המערכת מההגה,חיבור מלא לסלולרי כולל ספר טלפונים,שיחות אחרונות(רק באנגלית), סטרימינג של מוזיקה מהטלפון כולל שליטה על העברת שירים בטלפון(אפילו ברשימות השמעה מתוך youtube) מהמערכת - usb כולל דילוג בין שירים.

באמת שמבחינת פונקציונליות כזאת היא מצויינת, הבעסה היחידה שהיא לא מציגה שעה והמקום היחיד שמוצגת בו השעה חוץ ממנה זה הלוח מחוגים וזה דורש ממך לדלג בתוכו בין תפריטים כדי להגיע לשעון.

Mazda 3 touring 5 doors 2.0 6MT 2014 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נשמע אחלה :) תודה רבה.

חבל שאני בבאסה רצינית עכשיו כי מישהו פרץ לי לpaypal ולebay וגנב לי 500 דולר!!!!

מזל שסגרתי מהר את החשבון של הפייפל כי החיובים המשיכו לזרום בלי הפסקה בקצב מסחרר :shock:

אני יודע שזה סופר אופ טופיק! אבל מישהו יכול להכווין אותי מה עושים?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

noknok, רציתי לשאול אותך בפרטי, אבל התיבה שלך עולה על גדותיה מסתבר :shock:

יש בקליאו מהדגם המדובר משענת יד באמצע?

וגם רציתי לשאול באופן כללי מה דעתך על הגיר הרובוטי והאם הוא בסך הכל בסדר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי חבר,

שלחתי לך הודעה בפרטית ופיניתי את התיבה אם תרצה לשאול עוד שאלות.

לקליאו LIFE אין משענת יד, הגיר מעולה לרוב - בנסיעה עירונית איטית מאוד(זחילה) צריך להתרגל להתנהגות שלו, בסך הכל אני אישית דיי מרוצה.

Mazda 3 touring 5 doors 2.0 6MT 2014 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוקיי עדכון :)

אז קיבלתי את הקליאו.

אני לא מאמין שעוד התלבטתי... ההשוואה בין שני הרכבים פשוט מביכה (מבחינתי).

ייתכן וכנראה שהיאריס מכונה אמינה יותר, אבל בהתחשב בעובדה שזה רכב חברה והאמינות לא מעניינת אותי כלל, אז אפשר לומר שהקליאו מבחינתי עדיפה בהכול.

האבזור, הנוחות, המנוע, הגיר, המראה, איזה שדרוג :) והכי מצחיק שזה בלי להוסיף שקל (אפילו קצת יותר זול).

וסוף סוף אפשר ללחוץ על הגז בלי שהמנוע יצרח עלי, רעש המנוע שמפיקה הקליאו ממש כיפי ומלווה בשריקת טורבו חמודה :)

בשורה התחתונה אני מבסוט . תודה לכולם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודשיים מאוחר יותר...

טוב, אז הרבה זמן לא עדכנתי. (כי לא היה למה)

עידן הקליאו נגמר, ובצער רב יש לציין! כל כך אהבתי את הרכב.

אתמול פוטר מישהו בעבודה, והייתה לו I35 הכי עייפה מוכה ומוזנחת שראיתי בחיים שלי. לצערי ירשתי אותה.

(סופ"ש יוקדש לניקיונות קדחתניים, וקוסמטיקה קלה)

אין לי מילים לתאר כמה הרכב הזה מרגיש לי חלש ולא נוח לעומת הקליאו.

למזלי זה רכב גישור ואוטוטו נגמר החוזה. בעוד 3 חודשים +- גם אני אזכה (?) לקבל פיאט טיפו חדשה.

אני מאוד מקווה שהטיפו (מעבר לנראות הנחמדה מאוד) תספק את הסחורה :) (לפחות ביחס ליונדאי, כי חזקה כמו הקליאו היא בחיים לא תהיה)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2264 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...