Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מסכמים - 3 שנים עם סיאט לאון

פבל
שימו לב! השרשור הזה בן 2509 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

פששש.... אתה באמת בחור עשיר מאוד וגם ממש אנין טעם.

אני לא יודע מי פח זבל מוטורי יותר, רכב שנוסע ללא בעיות ועושה את מה שהוא צריך או רכב שדורש תשומת לב, הפסד ימי עבודה (המון כסף ועצבים) ולשלוח פרחים למנהל המוסך ביום ההולדת שלו, רק כדי שיחבב אותך בהחלפה הבאה של קלאצ'ים, בוכנות, משאבות, מוח גיר, פלסטיקים...

ובקשר ל - 6 ש"ח ליום - כנראה שכל הטריקים השיווקיים ושוטפי המוח באמת הצליחו לבלבל אותך...

אל תתרגש, עצבים לא בריאים.

לעתים בחיים צריך להפסיד כדי להרוויח. לרוב, מי שלא לוקח ריסקים חי חיים בנאליים ביותר.

המדריך המלא לכניסה לעולם הדיטיילינג

HU: Pioneer AVH2750BT | Midbass: Morel Virtus MW6 | Tweeters: Morel MT230 | Amp: Sundown SAX100.4 | SW: DLS Nordica 12" | SoundDeadener: Stinger Roadkill

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 104
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אל תתרגש, עצבים לא בריאים.

לעתים בחיים צריך להפסיד כדי להרוויח. לרוב, מי שלא לוקח ריסקים חי חיים בנאליים ביותר.

אני דווקא מאוד רגוע.

נוסע עם מכוניות שלא צריכות כל כמה חודשים תשומת לב ואשראי בבנק.

את הריגושים אני משתדל לחפש במקומות אחרים.

אבל היי, כל אחד והריגושים שלו.

הבנתי שיש כאן אנשים שהריגוש שלהם הוא הסמל על מכסה המנוע, הפלסטיק הרך בדשבורד והמפגש החודשי עם החברים במוסך.

לצערי לא מתחבר לריגושים האילו:roll:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבל היי, כל אחד והריגושים שלו.:roll:

יפה אמרת! ריספקט.

HU: Pioneer AVH2750BT | Midbass: Morel Virtus MW6 | Tweeters: Morel MT230 | Amp: Sundown SAX100.4 | SW: DLS Nordica 12" | SoundDeadener: Stinger Roadkill

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אמנם הלאון שלי נמכרה כבר לפני שנה אבל בכל זאת - לאון אקסלנס 2009 שכללה גם חיישנים מקוריים קדמיים וrcd 510 בנוסף לסאןרוף מקורי וחיישנים אחוריים מקוריים.

נקנתה כיד שניה עם 40k ונמכרה לאחר 4 כמעט חמש שנים עם 110k.

הוחלפו קלאצ׳ים פעם אחת על חשבון החברה, כנ״ל מכטרוניקס עקב הריקול למרות שלא היתה שום בעיה.

מותחנים הוחלפו מניעתית ע״י המוסך, ביוזמתם, בערך ב 70k ללא עלות מצידי. למרות שהרכב כבר היה מחוץ לאחריות.

חוץ מטיפולים שוטפים - החלפתי 3 מנעולים בדלתות (כל פעם דלת אחרת סרבה להיפתח) וקניסטר - סה״כ 2500 ש״ח.

צריכת דלק - 1:9.5 - עם apr stage1 וחישוקי 18.

כשנמכרה לפני שנה נמכרה תוך 10 שעות מעל המחירון.

למרות שאני מאד אוהב את המחליפה, אני עדיין מתגעגע ללאון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נכון. שים לב באיזה פורום אתה כותב את המשפט הזה.

אנשים בפורום של מכוניות, אוהבים ריגושים מהמכוניות שלהם. אתה לא וזה בסדר.

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז מה אתה עושה בפורום של חובבי רכב? ולמה אתה מנסה להשליך את סולם הערכים שלך במקום שבו הם אחרים?

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אולי הריגוש שלו זה לחפש פה מידע על ריקולים בכריות אוויר או במנגנון הניפוח שלהם בקורולות,בעיה בסעפת יניקה שלא יוצרת ווקאום בברקסים או דוושת גז שנתקעת בנסיעה. סתם בעיות בקטנה כזה, משהו שיכול להרוג נוסעים. כמובן לא חמור כמו צריכת שמן מוגברת או מח גיר שמוחלף.

"חבל שאי אפשר לעשות ריקול לבני אדם. יש כמה אנשים שהייתי מחזיר לכ**שלאמאשלהם". GB

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבנתי שיש כאן אנשים שהריגוש שלהם הוא הסמל על מכסה המנוע, הפלסטיק הרך בדשבורד והמפגש החודשי עם החברים במוסך.

לצערי לא מתחבר לריגושים האילו:roll:

אני מניח שאם הריגוש שלך זה לא מין אנאלי, פורום בתחום הפרוקטולוגיה גם לא היה עושה לך את זה, אבל זה פורום רכב, אז מין הסתם אנשים מתרגשים כאן ממוטוריקה (על צדדיה השונים) ולא מרקטומים, אם להמשיך את הדוגמא.

וזה בסדר לא להבין למה ביצועים זה מרגש, כי באמת כל אחד והריגושים שלו.

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נכון. שים לב באיזה פורום אתה כותב את המשפט הזה.

אנשים בפורום של מכוניות, אוהבים ריגושים מהמכוניות שלהם. אתה לא וזה בסדר.

אני אוהב מכוניות ונהיגה כמו רוב החברים כאן (וכנראה היו בבעלותי ונהגתי על מכוניות רבות מהממוצע פה).

הפורום הזה הוא לא למכוניות מירוץ, ולכן אני מחפש את האיזון בין הריגוש מנהיגת הרכב לבין הפונקציונאליות שלו.

יש פה לדעתי חבורה מסוימת של גרופיס למותג מסוים, שאיבדו את האיזונים וגם את ההגיון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איפה הריגוש מנהיגה על קורולה? בחיי שאני אשמח אם תסביר לי.

ואגב, לפני שאתה קופץ למסקנות על גרופיז, אספר לך שבשנתיים האחרונות היו לי:

-סקודה אוקטביה 1200 ס"מק

-סיאט לאון 1800 סמ"ק

-אלפא 159 עם 2200 סמ"ק

-פולקסווגן פאסאט 1800 סמ"ק

-כיום אני עם פורד פוקוס 1600 סמ"ק

ככה שלקרוא לי גרופי, זה קצת, איך לומר, תלוש מהמציאות.

עריכה אחרונה על ידי mIkE_LiToRiS

"חבל שאי אפשר לעשות ריקול לבני אדם. יש כמה אנשים שהייתי מחזיר לכ**שלאמאשלהם". GB

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מניח שאם הריגוש שלך זה לא מין אנאלי, פורום בתחום הפרוקטולוגיה גם לא היה עושה לך את זה, אבל זה פורום רכב, אז מין הסתם אנשים מתרגשים כאן ממוטוריקה (על צדדיה השונים) ולא מרקטומים, אם להמשיך את הדוגמא.

וזה בסדר לא להבין למה ביצועים זה מרגש, כי באמת כל אחד והריגושים שלו.

אם היית מקדיש זמן לקריאה של מה שכתבתי כנראה לא היית כותב את מה שכתבת

כתבתי בפירוש שהריגוש הוא מסמל המותג והפלסטיק הרך.

אני דווקא כן מתרגש מיחידות הנעה ושלדה טובות, אבל הם לא צריכות להיות מלוות עם ביקור תכוף במוסך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

-סקודה אוקטביה 1200 ס"מק

-סיאט לאון 1800 סמ"ק

-אלפא 159 עם 2200 סמ"ק

על סמך מה קבעת שאני נוהג או מתרגש מקורולה?

על סמך מה קבעת שאני אמרתי שאתה ספציפית - גרופי?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אוהב מכוניות ונהיגה כמו רוב החברים כאן (וכנראה היו בבעלותי ונהגתי על מכוניות רבות מהממוצע פה).

הפורום הזה הוא לא למכוניות מירוץ, ולכן אני מחפש את האיזון בין הריגוש מנהיגת הרכב לבין הפונקציונאליות שלו.

יש פה לדעתי חבורה מסוימת של גרופיס למותג מסוים, שאיבדו את האיזונים וגם את ההגיון.

כולנו גרופים של משהו, תראה לי אדם אחד שהוא שיא האובייקטיביות. בכל מקרה, אין פה בפורום "גרופיז של מותג אחד". אם כבר, יש פה חובבי צרפתיות רבים, חובבי איטלקיות רבים, ואולי פחות מזה חובבי גרמניות. אה, כן, יש פה ושם חובבי מכשירי A to B.

מעבר לזה, וואגיות גודשות שלא מכניסות להילוך או מריירות שמן, או אלפות מתפרקות עם מגדשים שיום פועלים יום לא הן לא מכוניות מירוץ לרוב. אלו מכוניות בהישג יד, ויש להן גם ערך מוסף מעבר לטיפולים במוסך, מה שקשה להגיד על הרכבים הtoo much פונקציונליים שאתה כה אוהד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא ביססת טיעון רציונאלי לתחושות שלך או לטענה שאתה חובב נהיגה.

כאמור, לעלותה הכוללת, הלאון 1.8 היא מכונית זולה, מבחינת ביצועים לעלות.

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

-סקודה אוקטביה 1200 ס"מק

-סיאט לאון 1800 סמ"ק

-אלפא 159 עם 2200 סמ"ק

60% ואג. #רקאומר :wink:

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2509 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...