Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מבחן - פיג'ו 308GTi

פבל
שימו לב! השרשור הזה בן 2550 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אלה בדיוק חלק מהוויכוחים שהיו.

אני מאוד אהבתי את הצביעה הדו-גוונית, אבל לא הייתי משלם עליה יותר מ 1200 ש"ח.

אחרים היו מוכנים לשלם כדי שהיא לא תהיה.

לא הגעתי אפילו לצבע נשמה...

“.You will never reach your destination if you stop and throw stones at every dog that barks"

Winston S. Churchill -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 37
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אפשר לאהוב אפשר לא, גם הקריאה הנמרחת כאן למעלה והנוגעת למראה של האוטו קצת מוגזמת לדעתי, אחרי הכל זה לא פריוס, אבל הכל ענין של טעם אישי כידוע. גם הצביעה יכולה להיות לטעם זה ולא לאחר, אבל תשומת לב פסיכית היא יודעת למשוך וכשמדובר באוטו די אנמי למראה, נדמה לי שמדובר ביופי של רעיון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

.פזיו כבר סחוטה מהמפעל ואין מקום לכלום יותר.

תן סימוכין לטענה הנ"ל.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבל גולת הכותרת זה LSD מכני אמיתי. לא הבקרות המתוחכמות שיש בVAG שמדמות LSD על ידי סירוס הכוח לגלגל

בלאון קופרה יש דיפרנציאל מכאני.

היא להחלוטין לא מכונת שיוט בלבד.

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרעיון מאחורי הצביעה יפה, לגרום לרכב להיראות יותר "קופה-לייק" אם תרצו. אבל התוצאה הסופית מוזרה. מגניבה, אבל מוזרה לדעתי.

אחלה סקירה, תודה !

נראה שזו תמורה נהדרת למחיר. אני מאוד מקווה לראות הרבה על כבישי ישראל.

!AWDSOME

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בנוגע לעניין תלונות על תנוחת הנהיגה ומיקום השעונים בפיג'ו, כל מי שמתלונן על תנוחת ישיבה ועל מיקום השעונים פשוט לא יושב בתנוחת נהיגה ספורטיבית נכונה!!!

מי שלמד ויודע לכוון תנוחת נהיגה ספורטיבית יכוון את המושב, המרחק, הגובה, יכוון את ההגה למרחק וגובה ואז באופן אוטומטי השעונים "זורחים" מעל ההגה.

הבעיות והתלונות מתחילות מאותם אלה שאוהבים תנוחת נהיגה נמוכה ועם משענת גב מורדת הרבה מאחור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תן סימוכין לטענה הנ"ל.

270 כ"ס ממנוע 1.6 זה הישג טכנולוגי בפני עצמו, ודי קרוב לשיא שאפשר להוציא ממנוע בנפח כזה, בלי להגדיל אותו כמובן.

VOLVO 144 73'- 82 (!) HP.

15.7 קג"מ ב 2300 סל"ד נשמע טוב יותר.:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה? כמה מרצדס מוציאים בA45 AMG? מבחינת כוח סוס לליטר.

באגירה. יש כאלה שיושבים נכון אבל מאותגרים אנכית. להם ההגה מסתיר את השעונים.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם עובי דפנות הצלינדר עבה מספיק, גוזוני הראש חזקים מספיק וכנל הטלטלים ופין בוכנה, אתה גם יכול מ 1600 גודש להוציא 1000 כ"ס.

מאחר ואני לא יודע את הנתונים הנ"ל, אז אני לא יודע כמה עוד אפשר לשפר, אבל אשמח לשמוע מסיביק98 את הנתונים שהוא יודע (שהרי אחרת לא היה כותב).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באגירה. יש כאלה שיושבים נכון אבל מאותגרים אנכית. להם ההגה מסתיר את השעונים.

מאותגרים אנכית זה נמוכים, כן?

אנשים נמוכים בישיבה ספורטיבית נכונה צריכים להגביהה כיסא.

ברגע שהגביהו כיסא, הם צריכים להנמיך הגה.

ברגע שעשו זאת, השעונים יהיו מעל ההגה.

כאמור, רוב הבעיות הן כשרואים בטלויזיה מרוץ F1 וחושבים שככה צריך לשבת ברכב...:wink:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואז הברך ננעלת בלחיצת קלאץ' עד הסוף. תאמין לי. ניסינו. עדיין חלקו העליון של ההגה מסתיר את החלק התחתון של הלוח.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בנוגע לעניין תלונות על תנוחת הנהיגה ומיקום השעונים בפיג'ו, כל מי שמתלונן על תנוחת ישיבה ועל מיקום השעונים פשוט לא יושב בתנוחת נהיגה ספורטיבית נכונה!!!

מי שלמד ויודע לכוון תנוחת נהיגה ספורטיבית יכוון את המושב, המרחק, הגובה, יכוון את ההגה למרחק וגובה ואז באופן אוטומטי השעונים "זורחים" מעל ההגה.

הבעיות והתלונות מתחילות מאותם אלה שאוהבים תנוחת נהיגה נמוכה ועם משענת גב מורדת הרבה מאחור.

הקביעה שלך ממש לא נכונה, תנוחת נהיגה זה אחד הדברים הבסיסים ביותר שלומדים בקורס נהיגה. מאחר שעברתי מספר קורסים בחיי אז אני נאלץ שלא להסכים איתך.

תקח בחשבון שלפעמים יש אילוצים לפי מבנה הגוף ומאחר והרגליים שלי גדולות נאצלתי לכוון את המושב לגובה הכי נמוך ואת ההגה לגובה הכי גבוה וגם אז הרגליים כמעט נתקעו לי בהגה. אומנם במצב הזה ישבתי דיי בנוח אבל המחוונים היו מעט נסתרים ושלא נדבר על זה שמחוג הסלד רץ נגד הכיוון. תוסיף לזה משענת יד שמפריעה ונאלצתי לקפל, בקיצור הנדסת אנוש לא הצד החזק ברכב הזה.

אני מניח שגם SRONIS עבר קורס או שניים וגם הוא נתקל באותן בעיות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם עובי דפנות הצלינדר עבה מספיק, גוזוני הראש חזקים מספיק וכנל הטלטלים ופין בוכנה, אתה גם יכול מ 1600 גודש להוציא 1000 כ"ס.

מאחר ואני לא יודע את הנתונים הנ"ל, אז אני לא יודע כמה עוד אפשר לשפר, אבל אשמח לשמוע מסיביק98 את הנתונים שהוא יודע (שהרי אחרת לא היה כותב).

כל השיח סביב הגוזונים והפינים הוא נחמד אבל בסוף לא מדברים פה על רמת דוקטורט במכונאות רכב, בסך הכל על היכולת לסחוט מהרכב הזה עוד כוח באמצעים הפשוטים והמקובלים (תוכנה, צנרת וכו'). זה רלוונטי במיוחד בגלל שבמתחרות מבית וואג, עדכון תוכנה פשוט מוציא עוד כמות נכבדת של סוסים מהמנוע, מה שאני וסיוויק לא בטוחים שיקרה ב308.

208GTi, 206XS, BRZ- SOLD

Mx5 Nc Prht- SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2550 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...