Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מבחן - פיג'ו 308GTi

פבל
שימו לב! השרשור הזה בן 2551 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

תן סימוכין לטענה הנ"ל.

במקרה של 308 צ'יפ טיונינג מוסיף גג 20-30 כוח סוס גם בסטייג' 2. לעומת ואגיות שמוסיפות 100. וגם כנס לפורום 308gti וזה מה טיונרים עצמם אומרים.http://www.br-performance.fr/brp-paris/reprogrammation/1-voitures/43-peugeot/2263-308/5737-ph2-2014/5756-1-6-thp-gti-by-peugeot-sport/?stage=7483

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

עריכה אחרונה על ידי 98civic

gladen pro25+rs audio 100m -tru technology billet 4100

ad neo800w- mosconi pro 4/30

gladen pro10-mosconi pro 1/10

fiio 11m plus coax mosconi dsp aerospace 6to8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 37
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

קצת באיחור - והרבה בקיצור -

באחד הערבים לפני החג דיסקו שלח לי סמס ושאל אותי מה אני עושה במהלך החג, על הדרך סיפר לי שיש לו רכב שפשוט לא יכול לשבת מחוץ לבית.

לא הסכים להגיד איזה.

עכשיו סחבק יודע שדיסקו לא מאכזב.

קורא לי בפורום ומגלה באחד הת'רדים שדיסקו רושם שיש שמועה שישנה 308GTI שמסתובבת בין חברי הפורום :twisted:

ממממ. פה חשדתי.

מפה לשם מגיעים אלי דיסקו ועכברוני ב-308GTI בצבע אדום אש מקדימה ושחור פחם מאחורה.

מבחינת העיצוב החיצוני - אין לי הרבה מה להוסיף על מה שנאמר פה.

אני מאלו שהיו מוכנים לשלם שלא יהיה להם את הצביעה הדו-גוונית הזאת. מאוד BOY RACER.

ההבדלים בין ה-GTI (בהנחה שלא צבעו אותה בשני גוונים) ל-308 הרגילה הם לא מאוד בולטים.

בואו נקרא לזה הבדלים "למבינים". ג'אנטים, אגזוז, כיתוב GTI וכאלה.

סה"כ אני חושב שה-308 הרגילה נראית די טוב והרמוני מבחוץ וה-GTI עוד יותר.

נכנסים פנימה. מושבי ספורט, לטעמי די נוחים ואוחזים.

מייד מוצא תנוחת נהיגה.

וכאן אני חייב לומר שלטעמי העניין של המחוונים מעל ההגה הוא פשוט גאוני. הייתי אומר שמתרגלים לזה תוך דקה, אבל גם זה הרבה. כבר ב-208/2008 לא הבנתי על מה מדברים כל המתלוננים וזה מאוד מדגיש עד כמה העניין סובייקטיבי. לדעתי גם מי שניסה ולא התרגל, 50% מהסיבה היא קיבעון מחשבתי. הדבר נוח ואינטואיטיבי, לפחות בשבילי.

אני אזרוק עוד כמה מילים על הרכב לפני שנתחיל לנסוע - קודם כל הוא מגיע בתוצרת 5 דלתות מאוד פרקטית. יכול לשמש כרכב משפחתי.

תא מטען סביר. מספיק מקום מקדימה ומאחורה. בקיצור - 308.

אני לא אוהב את עיצוב הפנים של ה-308 החדש. עם הדש הריקני. כי בנוסף להיותו ריקני הוא גם בנוי באיכות באיזור בוא יושב ה-CD מפלסטיקה לא איכותית. זה מוזיל מהרכב. האיזורים העליונים יותר, כולל החיפוי עם התפירה שעכברוני פחות אהב, היה נראה בעיניי סביר.

עכשיו שסיימנו להתלהב מהמקום לקניות/הבוסטר לילד ולמשש את הפלסטיקים - יצאנו לדרך.

קודם כל הרכב די נוח לנסיעה עירונית. אפשר בהחלט להתנהל בו בצורה מנהלתית. לא מתרסק ונוחות הנסיעה טובה למרות חישוקים לא קטנים וצמיגים בחתך נמוך.

בכביש המהיר גם כן, לא נשמעו רעשי רוח מיוחדים במהירויות גבוהות, יציבות ונוחות. בקיצור רכב מהוקצע.

הרכב צובר מהירות בקצב מרשים, בכל הילוך כמעט. כלומר אתם נוסעים על 70 בהילוך 6 ומתפנה לכם קטע כביש. מספיק שתלחצו על הגז בלי להוריד הילוך על מנת שקטע הכביש ייגמר כהרף עין.

מצד שני אני לא הרגשתי שהרכב דוחף אותי לנהוג בצורה חזקה יותר או מהר יותר כמו שלפעמים רכבים כאלו עושים. הצלחתי לנהוג ב-30 בשכונה. 50 בעיר ו-100 בכביש 4, בלי להרגיש שאני משקיע מאמץ לרסן את עצמי או את הרכב. מצד שלישי שאתה חפץ יש לך די והותר כוח.

לצערי יש כמה סיבובים שאני מכיר די טוב ואת רובם לא הצלחתי לנצל בגלל תנועה בעיקר שהכריחה נסיעה איטית מדי.

לסיכום קצר שלי -

מבחינת שימושיות/איכות גימור וכו' - פשוט אסכם ואומר שזאת - 308. משפחתית לא רעה בפני עצמה.

ה-GTI מוסיפה לה נופח ספורטיבי - בעצם נותנת פתרון לאותו אחד שמחפש משפחתית שימושית עם קצת פלפל במנוע.

ה-308 נכנסת לנישה מצומצמת, הנישה הזאת היא הליבה של חובבי הרכב.

מאז ימי הגולף GTI הראשונה, ה-HOT HATCH למיניהן נחשבו לממתקים של הרכבים הנגישים. כאלו שתוכל לקנות ויהיו גם מהנות וגם שימושיות.

וכל אחת מהמתחרות בקטגוריה קנתה לה לאורך השנים עדת מעריצים, שנשבעים שהיא הטובה ביותר.

טוב שהיא הגיע גם לארץ להגדיל את המבחר שיש לנו.

ואני מודה לדיסקו שאיפשר לנהוג בה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

המגזין הגרמני AutoMotorUndSport ערך מבחן השוואתי בין לאון קופרה ידנית לבין 308 GTI. הצרפתיה מנצחת את המבחן כמכונת הנהיגה הטובה יותר מבין ה-2.

הנה כמה נתונים שנמדדו (הסיאט מימין, הפיג'ו משמאל):

2017-05-15 (1).jpg2017-05-15 (2).jpg2017-05-15.jpg

עריכה אחרונה על ידי Cuore Sportivo

* מועדון אלפא רומיאו הישראלי IAROC *

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יתרונות לפיג'ו:

- הזמנים הן במסלול הוקנהיים והן במסלול הסלאלום.

- נראה כי האצות הביניים בהילוכים הגבוהים יותר זריזות יותר בפיג'ו.

- יכולת בלימה טובה יותר (בלמים חמים).

- משקל עצמי נמוך יותר.

- צריכת דלק טובה יותר.

- לבסוף, לפי המבחן, הפיג'ו מרגישה הרבה יותר קלילה ויותר מתגמלת לנהיגה בהשוואה למכונת התת-היגוי העונה לשם לאון.

למעשה, נראה כי היתרון היחיד של הסיאט הוא בזמני האצה מעט טובים.

בינתיים דלפה התמונה הראשונה של מתיחת הפנים של ה-GTI:

news-1705-peugeot-308-gti-2-facelift-photo-twitter-2017-01.jpg

* מועדון אלפא רומיאו הישראלי IAROC *

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בינתיים דלפה התמונה הראשונה של מתיחת הפנים של ה-GTI:

[ATTACH=CONFIG]487321[/ATTACH]

לא מצליח להבין מה זה מה. או שזו בדיחה?

היום ראיתי אחת לראשונה, בחניון הדולפינריום. לא מרשים. סורי. כלומר אני משוכנע שהיא נוסעת טוב, כי אמרתם, אבל היא נראית ממש סתם. אני דווקא אוהב את התאורה האחורית של ה- 308, אבל זה לא קשור. כ- GTI, אפילו הצביעה שחור-אדום היתה נראית לי מאוצלת במציאות ולא ממש מדליקה. נו שויין.

מחפש קבריו לא יקרה שתנייד 2+2.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2551 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...