Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ספורטאז' 2013 מרווחת דיה למשפחה?

yaniv.b25
שימו לב! השרשור הזה בן 2573 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לספורטאז' יש ביקוש גבוה כמשומשת.

המחירון משקף זאת (אותו דבר גם עם טויוטה למינהם אן סוזוקי).

הבעיה בסיטואציה המדומרת, שניתן לרכוש ספורטאז' חדש, עם מנוע חלש יותר אבל עם מערכות בטיחות מתקדמות, בתוספת לא גדולה - כעשרת אלפים שקל מעל מה שביקשו ממנו.

למעשה, אם ניקח מחירון של 2013 (בערך 100k) מול מחירון אורבן 1600 חדש (140k), אז אין כאן שום מקום לגישור על הפער.

מכיוון שדורשים 115 והחדש מוצף בעסקאות 0 קילומטר, הפער ניתן לגישור בהחלט.

בעבר:205 1400 95׳, אקסנט 00׳,לאנסר 04׳,סוזוקי קרוסאובר 14'

kia sportage 2000 top '17

היום corolla cross 2022

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רכב עם סחירות טובה שעלה בתור חדש 140 -150 אלף שקלים, אחרי 3 שנים שווה 90-100 אלף. דגם עם סחירות פחות טובה בסביבות 80. אין מצב שקיה ספורטאז' שווה 113 אלף אחרי 4 שנים, לא ממגרש יבואן, לא עם קילומטראז' נמוך ולא הכי מלוקק בעולם.

זה מחיר הזוי, לא שווה לשלם אותו ולא משהו שקרוב לזה.

שווה או לא אינה השאלה, גם אני מסכים שמדובר במחיר על גבול ה"חוצפה", אבל לא אני ולא אתה פתחנו את השירשור הזה, פתח אותו מישהו שהמחיר בכלל לא נראה לו מופרך, עובדה שהוא שואל ברצינות אם כדאי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהתחלה המחיר לא היה נראה לי מופרך כי לא ממש ידעתי מה המחירון, אולם לאחר שחזרתי הביתה והתחלתי לבדוק את הנושא הבנתי שהמחיר פשוט הזוי. כמובן שאם המחיר לא ישתנה ברמה כזו שיתאם את המציאות, הרכב ישאר במגרש...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המחיר לא נראה לך בהתחלה הזוי כי ניסו לעשות עליך טריק שיווקי - תשלם רק את ההפרש של 90 אלף וזהו. בפועל, נגסו מהמחיר של מזדה משהו כמו 10-15 אלף שקלים בלי שתשים לב.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפרופו עסקאות 0 ק"מ, יש המלצות על חברה כלשהי? הלכתי לאיבוד עם כל החברות שמציעות את שירותיהן בתחום.

מבין הגדולות, הבנתי שאויס הכי כדאית ואמינה בתחום.

אודה לעזרתכם בכדי לקבל החלטה מושכלת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש מצב כזה בהחלט.... מה גם שבשביל לבלבל אותך הם לא נותנים לך את המספרים, כמו מה המחיר של הרכב החדש וכמה אתה מקבל על הרכב שלך, אלא בדיוק כמו שאמרת, אומרים לך כמה נשאר לך להוסיף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

החלטה מושכלת אפשר לעזור לך לקבל רק אם יודעים את כל המצב שלך - מה יקרה בעוד 3 שנים? האם אתה מעוניין להיקשר לחברת ליסינג גם לעסקאות הבאות? אולי עדיף לך למצוא רכב מפרטי, בן 3, לקחת הלוואה ולהחזיק את הרכב עוד 5 שנים ( עד הגיל של מזדה )? כי כלכלית זה יותר משתלם מכל עסקת 0 קילומטרים. כמה אתם נוסעים בשנה? האם מתכננים עוד ילדים, ואז כדאי לקחת מיניוואן שיתאים יותר לתכניות עתידיות.

את המזדה בכל מצב תימכרו לבד, אפילו ב 20 אלף אם יש פגמים. לא משנה למי תגיעו ותבקשו טרייד אין, ינסו להרוויח עליכם פעמיים.

אם בכל זאת תחליטו 0 קילומטרים, תגיעו לכמה פגישות בחברות ליסינג גדולות כדי להשוות תנאים.

זה לא רק תשלום חודשי - חשוב לדעת מה יהיה בעוד 3 שנים, כמה תצטרכו לשלם כדי להשלים רכישה/ מה אחוזי ההפחתה במקרה של חידוש עסקה והחזרת רכב, כמה מורידים על מעיכות, שריטות, שפשופים, הגבלת קילומטראז', תשלומים נלווים ( פתיחת תיק/ טיפול באשראי ). יש המון נושאים אותם צריך לסגור ולראות את המוקשים.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שברולט מאליבו 2014, מנוע 2000 259 כ"ס. יכול להוות חלופה ראויה?

איך היא מבחינת צריכת דלק?

מרווחת מספיק למשפחה עם שני כסאות בטיחות?

אמינות?

עלויות תחזוקה?

תא מטען מרווח מספיק? או יותר חשוב האם ניתן לנצל אותו כראוי או שברגע שמכניסים עגלה אופניים וצידנית הוא נסתם?

בקשר לספורטאז אני יודע בוודואות שהיא עונה על כל הצרכים שלנו ועלויות התחזוקה שלה ממוצעות לחלוטין.

אני תוהה אם מאליבו תהיה הרפתקה מיותרת...

אודה להתייחסתוכם בהקדם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המאליבו שייכת לסגמנט אחר ועצם העובדה שהיא עולה כמו ספורטאז' LX משנתון מתחת זה רק מראה את העיוות בירידת הערך.

מבחינת הצרכים שלך: מדובר ברכב חזק ומפואר בהרבה, צריכת הדלק דומה.

עלויות התחזוקה של שברולט לא בשמיים אבל להתחרות באמינות המוכחת של קיה יהיה קשה, רק אוסיף שאני לא מכיר בעיות מיוחדות עם המאליבו.

בקשר לתא המטען, סדאן תמיד יהיה פחות פרקטי מהאצב'ק או ג'יפון אבל הוא די גדול. יכול להיות שתופתע לרעה מהגודל שלו אם אתה מצפה ל"מוביל גופות" כמו שרואים בסרטים... (בקיצור - תבדוק אם זה מתאים)

אז האם זו הרפתקה? אם היית מחפש רכבי מנהלים מלכתחילה, הייתי אומר שלא. מכיוון שאתה ממוקד ספורטאז', יכול להיות שכן.

תוספת אישית - קשה לי להשלים עם המחיר של ספורטאז' בת 4 (כמו גם של קורולה לצורך דוגמא נוספת), אם היה לי את הסכום המדויק הזה לצרכי קניית רכב, הייתי מחפש משהו אחר.

Now: Octavia 1.5T 2020 and 308SW 1.2T 2016

Past: Focus 06, Insight 11, Ibiza 09 + 1.2T, Impreza 14, C4 09, Corolla 17

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המאליבו שייכת לסגמנט אחר ועצם העובדה שהיא עולה כמו ספורטאז' LX משנתון מתחת זה רק מראה את העיוות בירידת הערך.

מבחינת הצרכים שלך: מדובר ברכב חזק ומפואר בהרבה, צריכת הדלק דומה.

עלויות התחזוקה של שברולט לא בשמיים אבל להתחרות באמינות המוכחת של קיה יהיה קשה, רק אוסיף שאני לא מכיר בעיות מיוחדות עם המאליבו.

בקשר לתא המטען, סדאן תמיד יהיה פחות פרקטי מהאצב'ק או ג'יפון אבל הוא די גדול. יכול להיות שתופתע לרעה מהגודל שלו אם אתה מצפה ל"מוביל גופות" כמו שרואים בסרטים... (בקיצור - תבדוק אם זה מתאים)

אז האם זו הרפתקה? אם היית מחפש רכבי מנהלים מלכתחילה, הייתי אומר שלא. מכיוון שאתה ממוקד ספורטאז', יכול להיות שכן.

תוספת אישית - קשה לי להשלים עם המחיר של ספורטאז' בת 4 (כמו גם של קורולה לצורך דוגמא נוספת), אם היה לי את הסכום המדויק הזה לצרכי קניית רכב, הייתי מחפש משהו אחר.

תודה על ההתייחסות המהירה. למעשה, עד היום הייתי די נעול על הספורטאז' אולם ראיתי מקודם את המאליבו (ביוטיוב) ואהבתי מאוד את מה שראיתי, אין ספק שהיא מפוארת מאוד, הרבה מעל הספורטאז'.

המחיר כפי שאמרת דומה.

לגבי הבגאז', שזה משהו שהוא קריטי מבחינתי, כנראה שהספורטאז' מנצח בעקבות המבנה של ג'יפון לעומת הסדאן המעיק.

אבל עדין, מפתה ביותר.

התלבטות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2573 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...