Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

משפחטומטית ליסינג שקטה

דוד הגלילי
שימו לב! השרשור הזה בן 2594 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הייתי ממליץ לבדוק טויוטה אוריס היברידית. הרכב שקט מאוד, ונהיגה רגועה איתו נותנת שקט מופתי בזכות המנוע החשמלי.

בגרסת הסטיישן, תא המטען ענק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בשרשור אחר בפורום בנושא בידוד רעשים, מישהו פרס לינק לאתר הזה: http://www.auto-decibel-db.com/index_kmh.html

יש פה אינדקס של כלי רכב עם רמות רעש במהירויות שונות.

מניסיוני האישי, אחזק את מה שאחרים פה אמרו לגבי הגולף. יש בו אחלה בידוד רעשים, במיוחד של רעשי מנוע.

Volkswagen Golf 1.4T Trendline 2013

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

308 מבודד מאד מרעשי כביש,רוח,ומתלים,גם הגולף.

הלוואי ויכולתי לקבל 308 או גולף.

אצלנו מספקים יפניות : טויוטה ומזדה, קוריאניות: יונדקי קיה ושברולט..., ואירופאיות : סקודה, אופל, רנו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצטרף להודעה מעלי.

הופתעתי מאוד לטובה מהקרוז החדשה, רכב יפה (לדעתי), נוח ושקט.

Now: Octavia 1.5T 2020 and 308SW 1.2T 2016

Past: Focus 06, Insight 11, Ibiza 09 + 1.2T, Impreza 14, C4 09, Corolla 17

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן, רק חבל שהגרסה המאובזרת מגיעה רק בתצורת סדאן. :?

מקווה שבעוד כמה שנים כשאחליף אוטו הם גם יוציאו אותה בהאצ'בק, ואז תהיה לי עוד אופציה לבחירה.

Volkswagen Golf 1.4T Trendline 2013

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן, רק חבל שהגרסה המאובזרת מגיעה רק בתצורת סדאן. :?

מקווה שבעוד כמה שנים כשאחליף אוטו הם גם יוציאו אותה בהאצ'בק, ואז תהיה לי עוד אופציה לבחירה.

ההאצ'בק של הדור הקודם היה הרכב הכי מכוער שקיים ביקום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הקרוז האצ'בק הנוכחית דיי נאה. גם לדעתי חבל שהיא מגיעה רק ברמת האבזור הבסיסית.

אני לא חד משמעי לגביה, נהגתי בדגם המאובזר עם צמיגים גדולים ורחבים של פיירסטון ורעש הצמיגים במהירויות גבוהות הורגש, אני מניח שבגרסה הבסיסית המצב ישתפר בזכת הצמיגים הקטנים.

השוס הגדול בקרוז היה כיסאות פשוט מעולים, הכי נוחים בקטגורית המשפחתיות, אבל אני אסייג ואומר שוב שבדגם המאובזר יש מושב חשמלי, ריפודי עור וחימום כיסאות שלא קיים בדגם הבסיסי כך שזה מצריך בדיקה אישית.

הביצועים שלה טובים ואפילו צריכת הדלק הפתיעה ביחס לתדמית של שברולט קוריאה. מערכת המולטימדיה מאוד קלה לשימוש, המרווח הפנימי טוב, יש 10 כריות אויר.

כרכב ליסינג היא אחלה בחירה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הלוואי ויכולתי לקבל 308 או גולף.

אצלנו מספקים יפניות : טויוטה ומזדה, קוריאניות: יונדקי קיה ושברולט..., ואירופאיות : סקודה, אופל, רנו.

למה הלוואי 308...

אני באותה דילמה...

שוקל סיאט ליאון 1.2 סטיישן

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2594 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...