Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אודי Q5 במחיר מעניין ב-Carcost - מה הקאטץ'?

memilavi
שימו לב! השרשור הזה בן 2598 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

דוגמא מהשבוע ממכר שהתעניין בבמוו X3 דיזל. מחיר על הכביש 350K לאחר הנחה 295. 55 אלף שקל הנחה.

בעבר: אלפא GT 06, אלפא 159, אלפא GT 10, אינפיניטי EX37;אלפא גולייטה, לקסוס IS300H,lexus nx200t

בהווה:ALFA ROMEO STELVIO 280

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כנראה שאף לא רכשת רכב פרמיום.

אמרתי שאולי אני טועה לא? במקרה יש לי רכב פרמיום מוזמן כרגע, אם כי זה דגם שאין עליו ממש הנחות משמעותיות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אמרתי שאולי אני טועה לא? במקרה יש לי רכב פרמיום מוזמן כרגע, אם כי זה דגם שאין עליו ממש הנחות משמעותיות.

לקסוס???

בעבר: אלפא GT 06, אלפא 159, אלפא GT 10, אינפיניטי EX37;אלפא גולייטה, לקסוס IS300H,lexus nx200t

בהווה:ALFA ROMEO STELVIO 280

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניפוח מחיר המחירון ומתן הנחות זוהי השיטה הכי טובה לצרכנים, כך גם נוהגים היבואנים לגבי רכבים עממיים שנמכרים לחברות הליסינג, שכן גובה ההנחה הוא החשוב מאחר והוא מביא בפועל לפחת נמוך יותר מאחר וירידת הערך מתחילה ממחיר המחירון הרשמי ולא ממחיר המכירה בפועל.

דרך אגב אין להתרשם מגובה ההנחה המרשימה בשקלים, מה שחשוב הוא גובה ההנחה באחוזים ולא בשקלים.

הנחה של 50 אלף ש"ח נשמעת הרבה, אבל אם מדובר ברכב שעולה חצי מיליון ש"ח מדובר בהנחה של 10 אחוז בלבד, בחלק מרכבי הפרימיום ירידת המחיר רק בשנה הראשונה יכולה להיות 20 - 25 אחוז.

עריכה אחרונה על ידי green
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ועדיין גובה ירידת הערך לא אמור להשפיע על גובה ההנחה בדיוק כמו הוצאות אחרות כמו ביטוח וטיפולים.

בנוסף נראה אותך מוציא 10% על מזדה 3 או קורולה

Sent from my iPhone using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב שכל הרכבים אשר מופיעים בעמוד הזה של קאר-קוסט הינם רכבים ביבוא מקביל (מופיע בלשונית), לכן המחיר והמפרט שונה מהמופיע אצל היבואנים הרשמיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נקודה נכונה - אני לא בטוח שכל כלי הרכב בעמוד הזה הם בייבוא, אבל רובם בטוח כאלה - באמת ראיתי שרמות הגימור של ה-C-HR לא מוכרות לי.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא, זה הזמנה של מותג שבהחלט נותן הנחות יפות, רק לא על הדגם הזה...

לקסוס לא נותנים?

הציעו לי פחות מ-5% הנחה על דגם לא מי-יודע-מה בסט סלר...

The older you get, the better you used to be

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2598 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...