Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הוט האץ' חדשה עד 220K

danielharati
שימו לב! השרשור הזה בן 2598 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הקופרה תהיה הכי זריזה מבין כל המכוניות בתקציב הזה. עם תוכנה בלבד תגיע סביב 350 כ"ס ו-50 קג"מ. הבימר 125 לא תעמוד בקצב של קופרה לא בסיבובים ולא בקו ישר.

השאלה היא האם כוח ומהירות זה כל מה שאתה מחפש?

אתה בטוח לגבי זה? הרי גם ההונדה בתמונה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 150
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אשמח לקרוא את התרשמותך מהבימר לאחר נהיגה בה.

מכונית מצויינת, איכותית ובוגרת ולעיתים חלק מהערכים האלה גורעים מהמניירות השייכות למה שמשוייך לקטגוריית ההוט.

וְאָהַבְתָּ לְרֵעֲךָ כָּמוֹךָ

מָה שֶׁשָּׂנוּא עָלֶיךָ אַל תַּעֲשֶׂה לַחֲבֵרְךָ

Don't know what I want ; But I know how to get it

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מקווה שאקבל את הרכב למספיק זמן כדי באמת להתרשם ממנו. לגבי מה שכתבת בהמשך אני מסכים, אגב גם הלאון קופרה רכב מאד בוגר ואפילו מאד מפנק(בסטנדרטים שלי). דווקא מה-S1 נהנתי כי זה רכב יותר פשוט, דיי הפתיע אותי לגלות שזה רכב מאד מאד קשיח ואפילו קצת ספרטני במונחי הוט האץ של היום וזה תורם לחוויה מבחינתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני רק שאלה, אם בניהוג עסקינן - מה בנוגע למגאן rs? לא משווקת יותר?

הרכב מכוער כמו הלילה בעיני, אבל ישנה תמימות דעים בעולם הרכב בנוגע לניהוג שלו

“Never wrestle with a pig - you'll both get dirty, but the pig likes it"

Model 3 P | Atom 3 | Palisade Calligraphy | Sportster Iron 883 | Monster 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הופסק הייצור , הדגם החדש טרם הוצג.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דווקא לא מכוער בעייני, נהגתי בזמנו על ה-RS250 לפני המתיחת פנים ונהנתי מאד. ממה שידוע לי הרכב אינו משווק יותר. עוד רכב שיצא לי לנהוג עליו(אמנם לזמן קצר) ואהבתי זה הפוקוס ST שגם לא משווקת.:x

במילים אחרות , אתה צריך לחשוב על שינוי כיוון מהוט האץ' ולבחון את ה 370z שתתאים לכל הדרישות.

אם היו לי 2 רכבים בבית בוודאי שהייתי חושב על כיוון אחר ובאמת 370Z הייתה בשבילי האידיאל, לצערי כרגע זה לא ריאלי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחירי ההונדה טייפ אר בפועל כבר למעלה מכמה חודשים עומדים על 240 אלף ש''ח, הם התחילו מאוד גבוהה, וירדו חזק יחסית מטה.

הקופרה מעניינת והבימר מעניינת מכולן, למרות שמבחינת כוח ההשוואה הטבעית היא ל135\140.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• ספונסר פורום

סליחה על התגובה בשעה המאוחרת, אבל אם יורשה לנו, ממליצים להמתין קצת בהחלטה על רכישת "הוט האצ' חדשה".

לא הרבה. כמה שבועות. קצת. יותר אנחנו לא יכולים לומר, להגיב בנושא, לאשר או לאשש או לדחות או למסור מידע נוסף.

ודי לחכימא ברמיזא...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2598 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...