Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עדכון גדול של מערכת כלמוביל

outlander
שימו לב! השרשור הזה בן 947 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ברכבים החדשים שתומכים ב android auto (יונדאי קונה, i30, אקליפס קרוס) כלמוביל הלבישו את המערכת שלהם בדמות מכשיר אנדרואיד שיושב בכניסה למערכת המקורית ומנצל את כניסת ה Android Auto כדי להציג אפליקציות על המסך.

השאלה שלי: מישהו יודע איך מעיפים את כל ה Connected Car מהרכב לגמרי ומשאירים רק את המערכת המקורית, כך שאני אוכל לחבר את הנייד שלי ל Android Auto?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 385
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

צריך לחבר את הנייד לUSB עם הדלקת הרכב לפני שהמערכת של הקוננקטד עולה . לאחר הפעם הראשונה גם אם תחבר אחרי בדרך כלל זה ינטרל את הקוננקטד שתשוב להתחבר כשתנתק את הנייד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה לי תיקון של אנשי הקשר שמופיעים הפוך. למי שסובל מזה.

יתכן, אצלי אנשי הקשר באינגלזית אז לא הבחנתי כלל בכשל הזה. מה שכן שמתי לב אליו לאחר העדכון הוא שהווייז סוף סוף עובר לתצוגת לילה בשעה שפויה, ולא בסביבות תשע בערב כפי שהיה אצלי עד כה (במערכת ברכב הכוונה ; בסמרטפון תקין).

Sent from my SM-G965F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברכבים החדשים שתומכים ב android auto (יונדאי קונה, i30, אקליפס קרוס) כלמוביל הלבישו את המערכת שלהם בדמות מכשיר אנדרואיד שיושב בכניסה למערכת המקורית ומנצל את כניסת ה Android Auto כדי להציג אפליקציות על המסך.

השאלה שלי: מישהו יודע איך מעיפים את כל ה Connected Car מהרכב לגמרי ומשאירים רק את המערכת המקורית, כך שאני אוכל לחבר את הנייד שלי ל Android Auto?

רק עכשיו ראיתי את ההודעה..

לפני מספר שבועות התעניינתי בקונה,שגם היא עברה את "ההלבשה" המדוברת.

אחת ההתעקשויות שלי היא רכב בתול,קרי נטול כל התקנה מקומית,הנציג בדק ואמר,שבמידה וארצה אקבל את הרכב נקי,ללא הקונקטד או כל שיקוץ אחר.

לכן,תתעקש,בסוף תקבל את מבוקשך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הקונה רכב נפלא ומה שמקלקל אותו זו המערכת הזו שמלאה בכוונות טובות אבל הישום גרוע ביותר, ברמה של מתכנתים דרגה ג'

נתחיל עם זה שהמוח של המערכת החזיק בדיוק יום וחצי עד שנשרף ואז נחשפתי לזוועה של פירוק הדשבורד בשביל להגיע אליו.

נתקלתי כבר בנגינה כפולה של הרדיו המקורי והרדיו של הקונקטד. צריך לעשות דוקטורט בשביל להגדיר טלפון למערכת וגם אחרי שמגדירים לא תמיד זה תופס.

המעבר בין התוכנות לא תואם לכפתורים של המערכת.

בקיצור סיוט מלא בכוונות טובות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הקונה רכב נפלא ומה שמקלקל אותו זו המערכת הזו שמלאה בכוונות טובות אבל הישום גרוע ביותר, ברמה של מתכנתים דרגה ג'

נתחיל עם זה שהמוח של המערכת החזיק בדיוק יום וחצי עד שנשרף ואז נחשפתי לזוועה של פירוק הדשבורד בשביל להגיע אליו.

נתקלתי כבר בנגינה כפולה של הרדיו המקורי והרדיו של הקונקטד. צריך לעשות דוקטורט בשביל להגדיר טלפון למערכת וגם אחרי שמגדירים לא תמיד זה תופס.

המעבר בין התוכנות לא תואם לכפתורים של המערכת.

בקיצור סיוט מלא בכוונות טובות.

לכן אני אומר,אין שום סיבה להלבשה הזאת ומי שרוכש רכב עם "קומבינה" כזאת צריך להתנגד בכל תוקף,ברגע שתתנה את הרכישה באי קיום הדונגל הזה,תראה שמהר מאוד יבואו לקראתך.

המולטימדיות החדשות של קיה/יונדאי יחד עם CarPlay/Android Auto פשוט מעולות ואין שום סיבה להרוס את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מודם דור 3 או 4 משפיע *מאד* על מהירות הגלישה. (מודם דור 4 עדיף בהרבה ועולה גרושים ב-ebay)

לא הבנתי אותך, אני יכול לקנות מודם דור 4 ולהחליף בעצמי במערכת שמותקנת לי ברכב??

בתאריך 8.6.2023 בשעה 13:37, discoTD5 כתב:

כל פעם שיש לך דעה מוצקה על משהו, תרשום בדיוק את ההיפך. ככה תטעה פחות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעקרון אם המודם מובנה במערכת אתה יכול לחבר מודם אחר ל-usb ולחבר את המערכת אליו דרך ה-wifi.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...
  • שבועיים מאוחר יותר ...
מעולה זו הגזמה.

כשהאפליקציה של 100FM פועלת, ומעבירים מ-D ל-R ואז חזרה ל-D, המערכת עוברת לנגן את מה שבדיסק און קי. ואם כבר אפליקציה של 100FM, אז השירים שם מתעדכנים פעם בחצי שנה אולי. הפלייליסט הופך ללא רלוונטי תוך יומיים. ווייז נעלם מהמסך כשעוברים לאפליקציה אחרת - ואז כל פעם צריך לעבור בין אפליקציות דרך מסך ראשי.

פרצתי אותה לפני חצי שנה בערך ואז לפחות קיבלתי ממנה יותר תועלת ועדכונים בתדירות גבוהה. לפני שבועיים היא התעדכנה (אלוהים יודע מה השתנה, זה עדיין 4.1.1) והפריצה נמחקה. עכשיו אני לא מוצא את קובץ הפריצה ונשארתי תקוע.

בקיצור, פנגו יש בטלפון וזה הולך איתך, והאפליקציה של 100FM שטות גדולה. רק הווייז נחמד שיש ולא צריך את הסלולארי, וגם זה מתעדכן רק כשכלמוביל יואילו בטובם לשלוח עדכון.

גילוי נאות - אני עובד ב100fm

אתחיל ואומר שיש לנו במערכת מעל 50,000 שירים בכל הזאנרים האפשריים והם מתעדכנים בין פעם לשבוע לפעם בחודש תלוי בערוץ - לדוגמא הTOP40 עקב היותו TOP40 מתעדכן כל שבוע.

אני סקרן לדעת מדוע אתה מרגיש ככה, נכון בערוצי הנישה העדכונים הרבה יותר קטנים אבל בערוצי הMainStream שלנו העדכונים מתרחשים כמו שציינתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפרופו האפליקציה של רדיוס ב mgcol2 (זו שנמצאת ביונדאי החדשות) - אני היחיד שחווה blackouts בסטרימינג כל איזה ככה, גם באיזורים עם קליטה מיטבית?

מלבד זאת יש את הקטע המעיק שהפעלת בלם היד (הרגל, במקרה שלי) פשוט מפסיקה את הפלייבק?

Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 947 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...