Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עדכון גדול של מערכת כלמוביל

outlander
שימו לב! השרשור הזה בן 940 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אתמול צץ עדכון מערכת עבור ה mgcol2 (המולטימדיה ביונדאי) ששוקל כ 3mb, בתיאור מוגדר משהו בנוגע ל pair code ובכל פעם שמתבצע נסיון עדכון הוא נכשל (הקובץ יורד, ההתקנה נכשלת). עוד מישו נתקל בזה?

Sent from my OnePlus 6T 128\8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 385
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

רכשתי השבוע יונדאי (טוסון) ואני מעוניין לבצע את הפריצה, לא כל כך הבנתי אם רק למערכות שמצויינת בהן המילה Flyaudio ניתן לבצע פריצה או שניתן גם במערכות שלא מצויין ואז מדובר בקובץ פריצה שונה?

מצרף את הצילום של הגירסת מערכת שלי.

בהנחה ולא ניתן, האם ידוע מחיר החלפה למערכת חדישה יותר שבה כן ניתן להוסיף את הgoogle play? (הרכב נקנה ב2016)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעיות של יציבות

לקחו מערכת מלוטשת של היצרן והרכיבו עליה מערכת שנבנתה על ידי מתלמדים.

לבינתיים ה mgcol2 מסתמנת כאנדרואיד היציבה ביותר שהיתה לי אי-פעם -IMG-20181221-WA0007.jpeg

Sent from my OnePlus 6T 128\8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

עוד עדכון הגיע, והיום בתפריט הבאגים - בלוטות' לא עובד. אין זיהוי של הטלפון, אין חיפוש מכשירים (אפילו שכתוב "מחפש מכשירים").

מה עכשיו? איך אני מחזיר גרסא לאחור אם זה בכלל אפשרי?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עוד עדכון הגיע, והיום בתפריט הבאגים - בלוטות' לא עובד. אין זיהוי של הטלפון, אין חיפוש מכשירים (אפילו שכתוב "מחפש מכשירים").

מה עכשיו? איך אני מחזיר גרסא לאחור אם זה בכלל אפשרי?

איזו מערכת? אצלי עודכנו רק אפליקציות, כולל WAZE אגב, לגירסה יחסית מעודכנת מאוד! 4.46.2.1. לא עודכנה כל הגירסה כפי שאתה מציין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה היה עדכון של 601 מגה. על פניו עודכנו רק אפליקציות - נוסף 99music ועוד כמה אפליקציות.

מה שכן, הבלוטות' לא עובד.

כן, היו מספר אפליקציות, לא זכור לי גודל כזה. לא לחצתי עם "עדכון מערכת" כי לא היה, רק "עדכון אפליקציות". והBT עובד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחורה ככל הנראה שלא תוכל לחזור, אבל אני נוטה להאמין שאיפוס המערכת (factory reset, בעדיפות שניה) כנראה יפתור את זה. יש גם אופציה ל reset (עדיפות ראשונה), שפשוט מבצע הפעלה מחדש למערכת (מה שכיבוי סטנדרטי של המערכת/רכב לא עושה) שגם עשוי לפתור את זה.

יש לקחת בחשבון שביצוע factory reset ייאלץ אותך להגדיר מחדש את הפריסטז של תחנות הרדיו, איקולייזר,לעדכן את כל האפליקציות מחדש ובין השאר גם לבצע צימוד מחדש לבלוטות'. הגירסה של המערכת לא תחזור אחורה.

Sent from my Galaxy Note 9

עריכה אחרונה על ידי ALÞћÃ
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא אכפת לי להגדיר הכל מחדש, גם ככה הכל מאופס אחרי העדכון. רק רוצה שהכל יעבוד.

מחר אנסה פקטורי ריסט. תודה.

לפני שאתה עושה RESET - תוכל לרשום לנו כאן את הגרסה של המערכת לאחר העדכון?

אגב, אופציה נוספת - לגשת לגיל קאר, שיסדרו במסגרת האחריות... יש להם גישה לכל הקינפוגים של אנדרואיד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוא יוכל לומר לך גם לאחר שיבצע factory reset ; גירסת המערכת כאמור לא משתנה עם האיפוס. כן מעניין לדעת אם מדובר ב mgcol1 (המולטימדיה שנמצאת במיצובישי) או ב mgcol2 (יונדאי), או אולי בכלל דגם אחר(?)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוא יוכל לומר לך גם לאחר שיבצע factory reset ; גירסת המערכת כאמור לא משתנה עם האיפוס. כן מעניין לדעת אם מדובר ב mgcol1 (המולטימדיה שנמצאת במיצובישי) או ב mgcol2 (יונדאי), או אולי בכלל דגם אחר(?)

אצלי mgcol2 (יונדאי)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 940 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...