Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אמינות המאזדה 3 2005 שברשותי

zvigolden
שימו לב! השרשור הזה בן 843 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני 12 דקות, ניקו פ. כתב:

אם הייתה לך מחלבה בבניין לא היית הולך לסופר לקנות חלב. זה עניין של רבע שעה ופחות קשה מהטיפול. 

אם ואם ואם. 

לא מבין את הקושי להבין את זה שלאנשים שונים יש עדיפויות שונות לגבי מה לעשות עם הזמן שלהם. 

צודק לגמרי.

• רעיון טוב! 1

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 142
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

בתאריך 30.10.2020 בשעה 16:30, ניקו פ. כתב:

הכל טוב. כל אחד והדעה שלו. 

תגיד, סתם שאלה, אתה גם מבשל את כל האוכל שלך לבד? כולל רטבים? לחמים? הכל הכל? או שאתה אוכל בחוץ/עושה קניות בסופר?

זה גם הרבה יותר חסכוני מלטפל לעצמך ברכב. זה גם ממש כיף לבשל. 

אני אזרום איתך

בתור מרוקאי שלם את כל האוכל מכין לבד כולל רטבים לחמניות וכולל הכל,

כמובן שאם ארצה לאכול שניצל בחוץ אוכל, אבל פה אתה מדבר על צריכה יומים ולא צריכה שנתית,

עוד יבוא יום ואתה תבין מחה אני דברתי עליו שבשביל טיפול קטן אתה חוסך כסף וגם עושה את זה בשביל הכיף, יבוא יום.

PEUGEOT 206XS

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אה צריכה שנתית?

אוקיי.

תגיד טיפולי שיניים אתה עושה לעצמך?

צריכה שנתית. כיף. יום יבוא אתה תבין. אין כמו סתימה עצמית.

• מצחיק 1

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, admtaynov13? כתב:

עוד יבוא יום ואתה תבין מחה אני דברתי עליו שבשביל טיפול קטן אתה חוסך כסף וגם עושה את זה בשביל הכיף, יבוא יום.

יש לך כלים?

ידע?

זמן?

מקום?

אז לך חוסך וכיף לטפל באוטו לבד, כמו שלי גם חוסך כסף (וגם זמן) לתקן את המחשב/סמארטפון/מכשיר חשמלי אחר לבד, במקום לפנות לאיזה מעבדת תיקונים מפוקפקת שתחזיר לי את המכשיר עם חלקים תחליפיים זולים, פלסטיקה שבורה וברגים חסרים.

וגם יש לי כלים וידע, למעשה יש לי מעבדת תיקונים מאובזרת כמעט לגמרי בבית (לא נותן שירותי תיקונים, לא לבקש).

אבל אין לי לא כלים, לא מקום ולא זמן לטפל באוטו לבד.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 5.11.2020 בשעה 16:18, ניקו פ. כתב:

אה צריכה שנתית?

אוקיי.

תגיד טיפולי שיניים אתה עושה לעצמך?

צריכה שנתית. כיף. יום יבוא אתה תבין. אין כמו סתימה עצמית.

אתה מנסה להתחכם אבל לא הולך לך

שוב אני אסביר והפעם לאט כדי שתבין, אתה לא יכול להשוות טיפול לרכב וטיפול שיניים,

אתה יותר ממוזמן לראות נושאים קודמים שלי מ2016 על זה שרציתי לקחת תרכב שרכשתי למוסך מורשה מרכזי כדי שהרכב יקבל את השירות והטיפול הכי טוב, אבל בפועל הכל שטויות, היום במוסכים דוחפים לך שמנים לא מתאימים ולא באמת נותנים לו את צומת הלב שצריך כמו סגירת ברגים כמו שצריך או לעבוד נקי ומסודר (מניסיון כואב)

בכל מקרה, הדעה שלי שונה וזה בסדר, אבל אין מה לעשות אני עושה את זה בכיף ובאהבה וגם חוסך על הדרך, תאמין לי תנסה ואתה תברך אותי.

• רעיון גרוע 1

PEUGEOT 206XS

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה ברצינות מתנשא עליי? תסביר לי לאט? 

1. כתבתי בפירוש שאני הייתי מטפל בעצמי, והיום כבר לא בא לי. רק צריך לקרוא לפני שיורים.

2. אמרת שאתה תסביר מדוע אני לא יכול להשוות טיפולי שיניים לרכב, אבל לא הסברת. רק אמרת שתסביר. למה שאני לא אשווה טיפולי שיניים לטיפולים ברכב? 

בחייאת, אם אתה מתנשא עליי, לפחות תדייק: תשומת לב ולא צומת לב. 

לא מבין את הקושי להבין לאנשים שונים עדיפויות שונות לגבי מה זה כיף ומה לעשות עם הזמן שלהם.

יאללה אני פרשתי מהשרשור. 

שיהיה שבוע שקט וחמים. 

• אהבתי 2

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 6 שעות, admtaynov13? כתב:

אתה לא יכול להשוות טיפול לרכב וטיפול שיניים,

אתה יותר ממוזמן לראות נושאים קודמים שלי מ2016 על זה שרציתי לקחת תרכב שרכשתי למוסך מורשה מרכזי כדי שהרכב יקבל את השירות והטיפול הכי טוב, אבל בפועל הכל שטויות, היום במוסכים דוחפים לך שמנים לא מתאימים ולא באמת נותנים לו את צומת הלב שצריך כמו סגירת ברגים כמו שצריך או לעבוד נקי ומסודר (מניסיון כואב)

יש גם רופאי שיניים כאלה, שישתמשו בחומרים זולים ולא מתאימים, יעשו עבודה חאפרית וידחפו לך טיפולים מיותרים.

רק שאצל רופא שיניים זה גם ליטרלי יכאב.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...
  • 7 חודשים מאוחר יותר...

הגענו ל 226500 . האוטו פתאום התחיל לרעוד רעידות אופיינות לתושבות גמורות . 

הוחלף סט של תושבת מנוע + גיר + משקפיים בעלות של 1285 שקל (ברור לי שזה חליפי , אני כבר מתחיל להתעייף , מקורי יעלה כמעט כמו האוטו )

ובתקווה שיחזיק עד שנפרד.

בנוסף , התצוגה ואחד מחיישני הרוורס פסקו מלעבוד - 400 שקל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 10 שעות, zvigolden כתב:

הוחלף סט של תושבת מנוע + גיר + משקפיים בעלות של 1285 שקל (ברור לי שזה חליפי , אני כבר מתחיל להתעייף , מקורי יעלה כמעט כמו האוטו )

ובתקווה שיחזיק עד שנפרד.

אם זה חליפי סיני רוב הסיכויים שהם יהיו דיי מעפנים. בזמנו אחי החליף מתלים לסינים למאזדה ומהר מאוד מרגישים כאילו לא החלפת מתלים בכלל. וגם בקושי היה שינוי מלחתחילה.

עריכה אחרונה על ידי FoxLight
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 27.7.2021 בשעה 09:03, zvigolden כתב:

ובתקווה שיחזיק עד שנפרד.

הסיני שמוכרים בארץ על הפנים. שנה גג ותתחיל לחוש רעידות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 4 חודשים מאוחר יותר...

טיפול 230000 ק"מ לאחר שנה וקצת מהטיפול הקודם 

בנוסף לטיפול הרגיל הוחלפו פלאגים , אטם מכסה שסתומים , 2 סלילי הצתה שנרטבו מהשמן .

ובמקרה או שלא , שעה לאחר שיצאתי נדלק צ'ק אנג'ין והאוטו הסכים להניע רק בפעם חמישית 

אבחון ממוחשב - שסתום VVT או משהו כזה.

הכל הסתכם ב 2000 שקל והמוסכניק בעצמו אמר לי "בטיפול הבא תגיע אלי עם אוטו אחר"

מתחילים לחפש מחליפה לאחר קרוב ל 12 שנה ו 153000 ק"מ איתי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אנשים לא מבינים כמה משמעות יש לצורת נהיגה בנוסף לתחזוקה נכונה על צריכת הדלק...

ברשותי מאזדה 3 2016 עם המנוע הגדול (165 כ''ס), כל החכמים הגדולים אמרו לי: ''טוחנת דלק'', ''בולעת דלק'', ''תכין כרטיס מועדון בתחנת דלק'' ומה לא...

אני חושב שמטבע האופי של הרכב שהוא אוהב שדוחפים אותו לקצה נובעת הצריכה הלא עדיפה, בלי קשר לזה שאנשים גם בנהיגה רגילה לא תמיד יודעים איך לנסוע בצורה יעילה כמה שאפשר.

אני מאמץ צורת נהיגה כזאת, לתת לרכב לגלוש הרבה, ולא, אני לא נוסע כמו סבתא, נשאר בקצב מכובד.

זה מאפשר לי להשיג בלי הרבה קושי צריכת דלק של 1 ל-11/10 בעיר בעומס תנועה סביר (מנוע 2000, כן?), מחוץ לעיר בכיף אני מוציא 15/16 ק''מ לליטר.

השיא שלי היה בנסיעה לילית אשדוד-ת''א הלוך-חזור, ממוצע המחשב הראה על 5.6 ל'/100 ק''מ או 17.8 ק''מ לליטר.

עריכה אחרונה על ידי שליקו99
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 843 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...