Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איך מבטלים המרות מטבע בפייפאל/איביי

armagedon
שימו לב! השרשור הזה בן 2685 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

משום מה ששיטה הדיפולטית עכשיו באיביי שהם ממירים את העסקה לשקלים (בתעריף קריעה), אם אני מתעקש לתת לחברת האשראי הישראלית לעשות את ההמרה (יוצא יותר זול) אני צריך לחזור וללחוץ עבור כל עסקה על כמה לינקים ולהתעלם מאזהרות כדי לבצע את זה

בפייפאל מצאתי רק את זה:

You can't set a default payment method on your account but you may be able to change it for individual transactions. To change the payment method for a transaction, simply click the arrow and select the desired payment method while sending the payment.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התייאשתי, אי אפשר. פייפאל משנים בחזרה את ברירת המחדל להמרה על ידם.

בחשבון הפייפאל:

SETTINGS (ציור של גלגל שיניים)

payments

manage pre-approved payments

show available funding sources

conversion options

אבל כאמור, אחרי זמן אקראי (פעם היה שבועות, היום ימים) ברירת המחדל מתהפכת לי.

עריכה אחרונה על ידי yuvk
:turn-l:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בפייפאל יש אפשרות לקנפג בFUNDING SOURCES, אבל עכשיו זה לא משפיע על איביי. באיביי, הוא כברירת המחדל עושה המרה למטבע המקומי, אבל אפשר ללחוץ על ההמרה ולבחור לחייב במטבע המקור. לא מצאתי איך באיביי לשנות לצמיתות.

כיצד לחסוך דלק? להאיץ לאט, לצבור תנופה לקראת עליות, לחזות מהלכים של נהגים אחרים בכביש, לא לעבור על המהירות המותרת, להמנע מגז-ברקס אלא לגלוש כמה שיותר ולהתאים נסיעה לתנאים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני התחרפנתי מזה.

לאחרונה עושים מה שבא להם, ואם לא שמתי לב, אז אני מפסיד כמה שקלים בגלל העמלה הגבוהה שלהם.

בטח תרגיל להגדלת רווחים.

עוד לא נולדה המלחמה שגבר יכול לנצח בה אישה, ולא לשלם מחיר יקר יותר בטווח הארוך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הם חארות.

הוצאתי ויזה דואר עם דולרים , והם לקחו את הדולרים,המירו אותם שקלים, ואז שוב לדולרים(!)

אמרו שככה המערכת עובדת אוטומטית, כי מזהים אותי מישראל.

אחלה.

אני עברתי לאליאקספרס. שם לפחות אין בולשיט .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כולם רוצים את עמלת ההמרה שלנו. גם באמאזון ברירת המחדל היא המרה אצלם, בעלות יקרה בדומה לפייפאל.

אם בחרתם לחייב במטבע המקומי, פייפאל יחייבו במטבע המקומי ולא יגבו מכם סנט (או רופי) נוסף על המחיר. הבעייה היא רק ברירת המחדל שלכאורה מאפשרת לבחור תמיד לא לבצע המרה בפייפאל, ובפועל מתחלפת כל הזמן כרצונם.

בעליאקספרס אכן אין המרה. אני תמיד קונה שם כשהמחיר מוצג בדולרים, ללא המרה. לא ניסיתי אף פעם לקנות במטבע אחר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...

נדמה לי שפייפאל מחריפים את המלחמה... כבר התרגלתי לשנות את ההמרה בכל קנייה וקנייה באיביי. לאחרונה אני מקבל את הודעת השגיאה הזו ברגע שאני מנסה לשנות את ההמרה לתשלום במטבע של המוכר. אולי פייפאל מצפים שאתייאש ואשלם בהמרה של פייפאל?

Capture.JPG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני מיואש - מנסה להעביר אירו בצורה ישירה (שחברת האשראי תבצע את ההמרה ולא PAYPAL) ולאחר ששיניתי את ההגדרת דיפולט וזה לא עזר, גם במסך העברת התשלום ניסיתי לשנות, והדף פשוט מרפרש את עצמו ומחזיר את זה להמרה של PAYPAL. מעצבן מאד.

פניתי לPAYPAL בכתב והם פשוט לא הבינו מה אני רוצה מהם:

שלום,

תודה שפנית אלינו בנוגע להמרת מטבע.

לאחר שקראתי את הודעת האימייל ששלחת ובדקתי את הנתונים בחשבון ה-PayPal שלך, לא מצאתי נושאים פתוחים בחשבון שלך.

כדי שנוכל לסייע לך במהירות וביעילות, אנא צור איתנו קשר שוב בצירוף הפרטים הבאים לגבי הבעיה בה נתקלת:

[*=right]מזהה העסקה
    [*=right]תאריך העסקה
    [*=right]סכום העסקה
    [*=right]כל פרט אחר שעשוי לסייע לנו להבין את הבעיה בה נתקלת

השב להודעת האימייל או צור איתנו קשר בטלפון בעברית:

התקשר למספר: 1809-477-777 בימים ראשון עד חמישי - בין השעות: 9:00 עד 17:30, שעון ישראל.

אני מקווה שמצאת את המידע המצורף מועיל, אשמח לעמוד לרשותך אם תזדקק למידע נוסף.

תודה,

ניסיתי גם להתקשר, אבל כנראה שיש שם תקלה עם הקו - לא שומעים כלום מהצד השני, לא מענה אוט' ולא מענה אנושי, פשוט שקט. מטריף

אם מישהו מוצא פתרון אשמח לשמוע...

מתכון ל קפה נוטלה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נדמה לי שפייפאל מחריפים את המלחמה... כבר התרגלתי לשנות את ההמרה בכל קנייה וקנייה באיביי. לאחרונה אני מקבל את הודעת השגיאה הזו ברגע שאני מנסה לשנות את ההמרה לתשלום במטבע של המוכר. אולי פייפאל מצפים שאתייאש ואשלם בהמרה של פייפאל?

[ATTACH=CONFIG]478875[/ATTACH]

כן... כבר כמה ימים ככה.

נראה שה'תקלה' רק באיביי, בשאר האתרים ניתן לשנות את ההמרה כרגיל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דיברתי איתם

מסתבר שהמערכת עברה איזשהו שדרוג/שינוי ונמצאת כרגע בסוג של תקופת הרצה, ככה שיש בעיות אצל חלק מהמשתמשים.

המוקד שלהם מאד יעיל ואני מציע לכם לנסות להשתמש בו, הם פתרו את הבעיה הספציפית הפעם לשביעות רצוני, והעבירו את הפרטים שלי למחלקה הטכנית בשביל לסדר את זה הלאה.

הטלפון שלהם זה 1809-477-777(בעברית)

קחו בחשבון שבגלל החגים הם עובדים במתכונת מצומצמת, ומשום מה אין הודעה שאומרת את זה, אלא פשוט שומעים שקט. היום לדוגמה המוקד החל לעבוד רק ב11.

מתכון ל קפה נוטלה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מאמין וחושד שהעסק מכוון. גם לפני ה"תקלות", פייפאל שינתה לי אינספור פעמים את ברירת המחדל (שממש לא קל למצוא אותה באתר פייפאל) וגם התעלמה ממנו בתשלומים באיביי. גם האופציה לשנות את אפשרות ההמרה לקנייה הנוכחית ממש לא טריויאלית. פייפאל אולי מניחה שרוב האנשים לא ישימו לב / לא יהיה להם אכפת / יתייאשו מלחפש, ובסוף יקנו בהמרת מטבע של פייפאל.

ההגינות היתה דורשת שברירת המחדל בתשלום תהייה ללא המרה, והמשתמש יצטרך לבחור בהמרה, אם רצונו בכך והוא מסכים לעלות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני כנראה יותר תמים ממך, אך קטונתי...

יאמר לזכותם שלאחר שלא הצליחו לטפל בבעיה, ביקשו שאנסה להעביר את התשלום בשביל לראות איך ההורדה מתבצעת בפועל. לאחר בדיקה שלהם נאמר לי שהמערכת ביצעה היא את ההמרה והם מזכים אותי בשווי ההמרה.

מתכון ל קפה נוטלה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני סקפטי, כבר בפולניה הייתי סקפטי.

פניתי לפייפאל בפנייה בכתב בעניין. נראה מה תהייה התגובה. אם הטיפול אישי, זו "שיטת מצליח", ואם הבעיות יפתרו, אשמח להתנצל על חשדותי כפלי פייפאל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפשרות לבחור המרה הפסיקה לעבוד באיביי (תשלום פייפאל) :(

אני רואה בזה סוג של גנבה. זה עבד בעבר.

עריכה אחרונה על ידי tzvipper

כיצד לחסוך דלק? להאיץ לאט, לצבור תנופה לקראת עליות, לחזות מהלכים של נהגים אחרים בכביש, לא לעבור על המהירות המותרת, להמנע מגז-ברקס אלא לגלוש כמה שיותר ולהתאים נסיעה לתנאים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כרגע זה מוצג כסוג של שגיאה. אני מקווה שכמות התלונות יגרמו לפייאפל להחזיר את המצב לקדמותו. עד כה, פייפאל לא השיבו לי על פנייתי בכתב.

בינתיים העברתי את קניותיי לעליאקספרס (תשלום בדולרים בלבד).

אני מניח שפייפאל יכולים להחליט שהשרות שלהם מותנה בהמרה, ואנחנו יכולים להחליט להחרים אותם, וזהו. גניבה אין פה - אולי מניפולציות לגרום לנו לשלם את ההמרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...