Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שואב אבק רובוטי עד 3K ש"ח

ניקו פ.
שימו לב! השרשור הזה בן 899 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אין לי איירובוט אבל כנראה האינדיקציה של הסוללה לא הייתה תואמת למה שהיה בסוללה בפועל.. אז הרובוט לא נתן לעצמו פקודה ללכת להיטען כי מבחינתו יש סוללה.. כשבפועל אין. אני מאמין טעינה מלאה עד הסוף תפתור את הבעיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מתעלק על השרשור:

דירה קטנה שמלכלכת המון בגלל שאין זמן לנקות, וחלק גדול מהזמן שלי ובת הזוג מחוץ לבית.

האם ראלי לצפות מרובות שיעשה את עבודת ניקיון הרצפה שיהיה נעים לדרוך בבית?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הם עשו רובוט כל כך מוצלח שהם לא מתכננים כרגע להוציא דגם חדש.. יצא מתישהו זה בטוח אבל לפי הבנתי לא בקרוב.. הם מתמקדים כרגע בלבנות רובוט שוטף שגם ישבור את השוק וידע לתאם נקיון ושטיפה ביחד עם השואב.

אם אתה לא לחוץ כרגע לשאוב אתה יכול לחכות..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרובוט נמכר כרגע ב$300 בgearbest (עם קופון) ובהתחשב בשער הדולר, זה יוצא 1050 ש"ח לא כולל מע"מ. אז הלכתי על זה. עכשיו צריך להתעזר בסבלנות עד שהדואר מזיז את עצמו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הם עשו רובוט כל כך מוצלח שהם לא מתכננים כרגע להוציא דגם חדש.. .

יש פה אנשים עם אצבע קלה מדי על לחצן הBuy Now, אתה לא יכול לזרוק משפטים כאלה לאוויר ....

היום:

Alfa Romeo MiTo 2010 Distinctive Move 1.4T 155HP

בעבר:

Minimum SIZE, Maximum FUN. Smart Fortwo 2004 0.7T:twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הם באמת לא מתכננים בזמן הקרוב.. וגם אם כן, ברגע שהוא יצא הוא יעלה הון ויקח לו המון זמן לרדת למחיר שאנחנו הישראלים נגיד "וואלה שווה", בערך כמו כל המוצרים הנחשבים שלהם..

gollu - בדרך כלל השואב נשלח עם חברת שליחות פרטים, למשל גירבסט שולחת עם GCX והוא יגיע אלייך בערך עד שבועיים מההזמנה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרובוט נמכר כרגע ב$300 בgearbest (עם קופון) ובהתחשב בשער הדולר, זה יוצא 1050 ש"ח לא כולל מע"מ. אז הלכתי על זה. עכשיו צריך להתעזר בסבלנות עד שהדואר מזיז את עצמו.

איזה קופון?

ד"א זה נראה אמיתי\אורגינל?

http://www.geekbuying.com/item/Xiaomi-Mi-Robot-Vacuum-Cleaner-Robot---White-372010.html

יש גם קופון לעוד 6% - ADPLA6

עריכה אחרונה על ידי roiei
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה קופון?

ד"א זה נראה אמיתי\אורגינל?

http://www.geekbuying.com/item/Xiaomi-Mi-Robot-Vacuum-Cleaner-Robot---White-372010.html

יש גם קופון לעוד 6% - ADPLA6

מופיע עכשיו 260$, זה אמיתי?

אני מתלבט ממש בין שיאומי לILIFE. אם צריך להוסיף 300-400 לשיאומי אמנם זה מיותר בטרוף כי הדירה שלי כולה 30-40 מטר אבל זו תוספת שווה כנראה.

מצד שני הILIFE גם עם מגב, שזה גימיק אבל לדירות קטנות עם פרקט אין בעיה להפעיל את זה נראה לי..

היום:

Alfa Romeo MiTo 2010 Distinctive Move 1.4T 155HP

בעבר:

Minimum SIZE, Maximum FUN. Smart Fortwo 2004 0.7T:twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Geekbuying אתר אמין.

אם כי במקרה של בעיה התקשורת איתם בעייתית והייתי צריך לפנות לעזרת Paypal. אם אין בעיות בשילוח והמוצר לא הולך לאיבוד הוא מגיע כמובטח.

I see now that the circumstances of one's birth are irrelevant; it is what you do with the gift of life that determines who you are

Mewtwo -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מופיע עכשיו 260$, זה אמיתי?

אני מתלבט ממש בין שיאומי לILIFE. אם צריך להוסיף 300-400 לשיאומי אמנם זה מיותר בטרוף כי הדירה שלי כולה 30-40 מטר אבל זו תוספת שווה כנראה.

מצד שני הILIFE גם עם מגב, שזה גימיק אבל לדירות קטנות עם פרקט אין בעיה להפעיל את זה נראה לי..

זה פחות משתלם כי המחיר אינו כולל משלוח

נראה לי המשלוח זה משהו כמו $60

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רציתי לעדכן שאחרי שבועיים עם ה960 אנחנו מאוד מרוצים!

הסוללה שלו מספיקה לשעה וחצי ובזמן הזה הוא מגיע לכול חור בדירת 4 חדרים. אין מקום שהוא לא מגיע אלו! הוא נכנס גם מתחת לרהיטים נמוכים שקצת יותר גבוהים ממנו כמו ארונות, שידות, מיטות, כורסאות...

הוא מצליח לטפס מדרגות די גבוהות כמו למשל בכניסה לממ"ד וגם את המדרגה איפה שנגמר הפרקט.

הבעיה היחידה שבאפליקציה קיבלתי את המפה עם המקומות שהוא היה בהם רק פעם אחת. כול שאר הפעמים כתוב "המפה אינה זמינה".

מישהו יודע למה זה קורה?

הרובוט והאפליקציה מעודכנים לגרסאות תוכנה הכי עדכניות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...