Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שואב אבק רובוטי עד 3K ש"ח

ניקו פ.
שימו לב! השרשור הזה בן 899 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

רגע, האם נפתרה בעיית הלייזר שבשיואמי?

איזו בעיה?

למי שיש חיות מחמד שמשילות הרבה שיער, לא בטוח שהשיומי בחירה טובה.

הרבה יותר שיער מסתבך במברשות הרגילות של השיומי (או אפילו סדרה 700 של איירובוט) לעומת מברשות הסיליקון של האיירובוט 800 ומעלה.

סיוט לניקוי.

אין חיות. יש תינוקת שזוחלת ואוספת מיני פירורים, אבק, שיערות אדם וכד'.

משכנתא זה קל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני משתמש ברובוט של שיאומי מעל שנה בערך, בדיוק היום הגיע אלי שליח עם הדור השני של הרובוט והדור הקודם הולך להורים במתנה.

בכל מקרה, ראיתי את האיירובוטים בפעולה.. גם סדרה 8 וגם 9, ממש ממש אהבתי את ה980 אבל הוא יקר להחריד וכך גם החלקים. ה870 מיושנים טיפה לעומתו אבל באמת עושים עבודה טובה. בכל זאת ובכל מקרה אהבתי את השיאומי יותר, היתרון של האיירובוט 870 עליו הוא גובה (כמה מ"מ פחות) והמברשות סיליקון שאני לא יודע עד כמה הן אפקטיביות יותר אבל מקריאה ברשת זה מעולה.

השיאומי עם עוצמת שאיבה הרבה יותר גבוהה, יש אפליקציה, יש אפשרות לבחור איזור ניקוי דרך האפליקציה מה שחוסך בקירות וירטואלים.. הוא עושה לי עבודה מעולה, החלקי חילוף שלו זולים מאוד, מאוד קל להחלפה.

Fitch - ההבדל הוא בחוברת הדרכה ובכבל שלו (יגיע עם מתאם אירופאי), אין טעם לרכוש את הגירסא הזאת.

אתה יכול לרכוש אותו מפה:

https://bit.ly/2xuVC65

הקופון IL0525Robot יוריד לך עוד קצת יותר מ100 שקל..

כמובן שיש לך אותו גם בארץ בכ-1500 שקלים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^ תודה על הקופון!

זה בטוח מקורי? יש מיסים/מעמ?

אני חושב כבר עדיף לקנות ב1300 בעולם הקולנוע, לא?

עריכה אחרונה על ידי Fitch

משכנתא זה קל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ועדיין אף אחד לא ענה לי על השאלה האם בעיית הלייזר נפתרה לפני שאתם רצים לקנות את השיואמי

כמו בחלקים לרכב, אתה יכול לבדוק עם מוכרים בעליאקספרס (המקום היחיד למציאת הלייזרים שידוע לי עליו) אם קיימים מק"טים שונים ללייזרים. אם כן אז ישנו סיכוי שנעשה שינוי לטובה בחלק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ועדיין אף אחד לא ענה לי על השאלה האם בעיית הלייזר נפתרה לפני שאתם רצים לקנות את השיואמי
אם נדע מהי "בעיית הלייזר" אולי נוכל לענות לך.

אצלי בבית יש את השיאומי (דור ראשון) כבר 7 חודשים והוא עובד ללא בעיות.

citroen c3 picasso 1.6 hdi mt

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא בעיה נפוצה כל כך, היו כמה מכשירים ברחבי העולם שנפלו על זה, אחד מהם פה חבר פורום.. בכל מקרה קניתי לי ולעוד 7-8 חברים את הרובוט הזה ואצל כולם הוא עובד מעולה..

יש מיסים\מעמ, אם המכשיר נתפס זה מסתכם אני אם אני לא טועה ב150 שקלים.. אם יש לך בארץ מחיר של 1300 אז אני חושב שאפשר לרכוש שם..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...
  • 3 שבועות מאוחר יותר ...

שמח להיצטרך למישפחת הרובוט של שיומי, קניתי להורים את הדור השני ב1399 בגומובייל אילת(מישפחה בחופשה- לא ננצל? :lol: ), אין לי שמץ איך מיתעסקים איתו כי לא הצלחתי להיתחבר אליו באפליקציה אבל בינתיים בניקיון הראשון של חצי שעה וקצת כי שיגענו אותו והיסתובבנו לידו , הוא סיים לנקות וחזר להיטען והמיכל שלו היה מלא בפרווה של הכלבים והמון ליכלוך שביכלל לא ראו שיש על הריצפה, באמת רובוט מדהים! ואמא מאוד מרוצה :-).

אגב, חייב ליצור חשבון ולהירשם בשביל לישלוט עליו באפליקציה? אצלי הוא ניתקע בשלב השלישי והאחרון מול הראוטר לא הבנתי למה.

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...