Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שואב אבק רובוטי עד 3K ש"ח

ניקו פ.
שימו לב! השרשור הזה בן 900 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

תתחדש =]

כן אתה חייב להירשם..

תוודא אתה בשרת MAINLAND CHAINA באפליקציה,

אם עדיין לא הולך נסה להתחבר עם טלפון אחר

עריכה אחרונה על ידי CartMan2oo5
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שאלה של NOOB : האם השואב זוכר את מפת החדרים מהניקיון הקודם אם לא עבר כיבוי? כי אתמול ניקה בפעם הראשונה וחדר השינה של ההורים היה פתוח והוא ניקה גם שם, היום דלת החדר הייתה סגורה והוא לא הפסיק לנסות להיכנס לשם ואחרי מס' ניסיונות הכרטיס "ERROR 8 נא ליבדוק שאין מיכשול בפני הרובוט", ניסיתי כמה פעמים לילחוץ שימשיך ושוב לא זז מהדלת והמשיך לנסות להיכנס וחוזר חלילה.

רק אחרי כיבוי והדלקה חזר לנקות כרגיל.

מוזר לי - הוא לא יודע להיתמודד עם שינוי במפת הבית?

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בחיי,עוד לא ניצלתי אותו עם כל תחכומי האפליקציה ועדיין המכשיר הזה שווה כל שקל!.

יש בקומה מעלינו שיפוצים רציניים וגם ביניין צמוד שמחליפים לו את כל החיפוי החיצוני(קוביות קרמיקה קטנות שנופלות), החלונות פתוחים רוב היום בשביל שיהיה מאוור יש אחלה רוח אצלינו, בכל יום השואב כמעט ממלא את המיכל שלו- רובו שערות כלבים אבל הרבה מאוד אבק בניין אפור כמו צמנט, מנקה את כל הבית, תענוג!.

אפילו ניסיתי אותו על השטיח עם הסיבים הארוכים, כמעט 2 סנטים גובה והוא ניקה אותו כלל כל הקצוות, היה יורד ועולה בכל קצה לניקוי יסודי, נכון שהניקוי לא קרוב לשואב אבק רציני, אבל עדיין כל מה של פני השטח של השטיח הוא לוקח, וזה אחלה שהנכדים משחקים עליו.

ביזכות הדיון הזה רכשתי- תודה רבה לכם, בזכותם ההורים מאושרים :-).

שאלה קטנה- מה קורה עם השואב בטעות עובר על ריצפה רטובה? (אחד הכלבים עשה פאדיחה/ הרובוט הזיז את קערת המים שלהם ושפך קצת).

הוא גמור או שהוא תוכנן שהמים לא יחדרו למקומות מסוכנים?

עריכה אחרונה על ידי hwgeek

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השוס בדור השני לעומת הראשון הוא עמידות למים, כי השואב יודע גם "להעביר סחבה" לחה מיד אחרי השאיבה.

בדור הנוכחי לעומת הדור הקודם אתה יכול לשטוף את הפילטר של המסנן במים. כמובן שלא מומלץ לתת לו לעלות על כמויות מים מופרזות אלה אם כן מחוברת אליו המטלית פייבר.

בנוגע לטיפוס 2 ס"מ, גם זה שכלול בדור הזה לעומת הקודם.. הכניסה לממ"ד אצלי 2.1 ס"מ והקודם לא הצליח להיכנס. בסופו של יום הוא נתרם להורים והדור השני עושה את זה בלי למצמץ..

בכל מקרה חשוב שתדע שיש לך אופציה לתת לשואב מיקום מסויים לשאוב בהתאם למפה שהוא בנה בשאיבה המלאה האחרונה שלו. ז"א אתה יכול לתת לו לשאוב סלון ומטבח בלבד, ולכל איזור שסימנת אתה יכול לבחור כמה פעמים לעבור עליו (אפשר מקסימום 3).

ובלחיצה על 3 נקודות בחלון של השואב, יש לך אפשרות לבחור עוצמת שאיבה.. נמוכה משמע שקטה ועוצמה מלאה שהיא דיי רועשת, אם עדיין לא הגעת לשם אז השואב מוגדר כברירת מחדל על עצמה 2 מתוך 4.

עריכה אחרונה על ידי CartMan2oo5
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחרי שנים עם איירובוט שסיים את חייו דרושה המלצה למחליף, זול מהאיירובוט המתקדמים.

1. שואב בלבד (אין צורך בשטיפה)

2. יכולת תכנות לזמני עבודה

3. 3 חתולים (אחד עם פרווה ארוכה)

4. דירת 4 חדרים

5. קיר וירטואלי

לדגמים הזולים של איירובוט אין תכנון, אז ירד מהפרק.

ההתלבטות העיקרית היא האם ה-ilife A6 יעשה את העבודה (עמידות לפרווה ושיער) או שעדיף להשתדרג לשיואמי.

תודה מראש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המחיר של השיומי החדש בגומובייל ירד ל1600, לדעתי שווה מאוד, לי יש 2 כלבים :-).

סתם בשביל ההומור, נישנשתי את הביסקוויטים הפריכים המלוחים (שלא ניתן לעצור לנשנש אותם) בחדר שלי מול המחשב, לצערי נפלו המון פירורים על הריצפה, באסה, אז פתחתי את הסמארטפון וקראתי לשיומי לבוא לנקות לי מתחת לשולחן ולחזור בחזרה הביתה חחח, זה פינוק ששווה כל שקל!

ביגלל זה -יקרא שמו של השואב בישראל: סַנְגֵ'ר!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

lol. לרומבה שלי קראו פסח כי הוא נקנה לפני החג.

אפליקציה זה פי׳צר נחמד, אבל לגמרי לא הכרחי, מבחינתי חשוב יותר לתכנת אותו לעבוד שעתיים לפני החזרה הביתה מהעבודה.

גבי מחירים, יש לי גישה להנחות הייטקזון, אז ה-ilife יעלה 880 והשיאומי 1300, אבל נדמה לי שזה הדגם הישן.

עריכה אחרונה על ידי Be roo
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני עוד חדש עם השיומי- אבל המנוסים בטח יגידו לך שאתה יכול לתכנן הכל באפליקציה שלו, לדעתי שואב חכם שממפה את הבית ויודע איפה הכל נימצא והיה הוא חשוב בהרבה, למשל שהוא מנקה מיתחת לכיסאות- הוא עושה סיבוב 360 סביב כל רגל בשביל לא להשאיר שום שטח, כל עוד הוא יכול לעבור ולהיכנס הוא יגיע.

שואב רנדומאלי לא שווה לדעתי במחיר של הILIFE שציינת, עד 500 ש"ח סבבה, אבל קרוב לאלפייה שמולו שואב חכם בהפרש של כמה מאות שקלים, לא שווה.

ואני אומר זאת רק ביגלל המחיר שגומובייל מוכרים, כי מחסני חשמל למשל רוצים 2090 שקל וזה כבר סיפור אחר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למי שיש בעלי חיים עם הרבה שערות, מברשות הסיליקון של הרומבה עושות עבודה הרבה יותר טובה בפינוי השערות למיכל ומניעת ליפוף שלהן על המברשות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עכשיו הסתכלתי על זה, מה אם מזמינים עוד מיברשת וגוזרים את המיברשת ומשאירים רק את הסיליקון? מבחינת גובה ראיתי שהקצצות של הסיליקון גם אמורים לגת בריצפה, לי יש כלבים אם שיער חלק סביב ה3~5 סנטים ולא ראיתי אותם על המיברשת וכולם במיכל, אבל שיעורת שלי(שיר ארוך) כן יצא לי ליראות מיתלפף בקצוות של המיברשת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השערות אצלי איתגרו גם את הרומבה, שילוב של פרווה קצרה, פרווה ארוכה ושיער ארוך הביאו לכך שלעיתים תכופות היה צריך להשקיע בניקוי השיער שהתלפף על המברשות, הגלגלים, ולפעמים גם גלגלי השיניים של קופסת הגיר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עם מברשות סיליקון?

ברומבה 770 עם המברשות הרגילות הייתי צריך לנקות אותן כל הפעלה שתיים. ב-870 עם הסיליקון אולי פעם בשבועיים שלושה.

הגלגל הקדמי אכן נתפס, אבל קל לניקוי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...