Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שואב אבק רובוטי עד 3K ש"ח

ניקו פ.
שימו לב! השרשור הזה בן 899 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

עכשיו ברור. אין ספק, ברומבות סדרה 7 ומטה עם הרבה שערות זה היה מרגיז מאוד לנקות.

ראיתי גם מספר ביקורות על השיומי שמציינות נקודה זו לשלילה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז לא היו אלטרנטיבות, ולנקות את המברשות היה מחיר סביר (וגם לפעמים סג של תרפיה :-P) בשביל רצפה שנעים ללכת עליה יחפים במקום לשאוב כל ערב כשחוזרים הביתה.

הדילמה העיקרית שלי זה האם להשקיע עוד 500 ש״ח בשביל השיאומי או שה-ilife יספק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי זה משנה מה שטח הדירה שאתה רוצה שינקה, כי ללא מיפוי לשואב של איילייף יקח הרבה יותר זמן לנקות את כל הבית לעומת רובוט כמו שיומי שממפה ומנקה ביעילות מבחינת המעברים והזמן.

וגם אני קניתי את הרובוט בשביל ללכת בכיף יחף בבית בקיץ בלי ללכלך את הכפות רגליים.

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה שאלך על השיאומי, גם בגלל יכולת הכיסוי (זו דירה גדולה ולכן שיטה רנדומלית בהחלט מהווה חסרון) וגם כי מתברר שאת ilife אפשר לתכנת לאותה שעה בכל יום, וגמישות בשעות התכנות זו גם יכולת שימושית.

תודה לכולם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

+1, בנוסף אנחנו כבר שכחנו מה זה לטאטות :-), ובד ל בסיס יומיומי, אבל חבל שהמיכל מים קטן וניגמר כבר בחצי הדרך בדירת ~4 חדרים.

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...

מעדכן בקטנה,

הרובוט עושה עבודה נהדרת בניקיון, מאוד מרוצים .

יש לי שני כלבים ואני קונה להם את העצמות עור דחוס של בונזו והם אוהבים להשאיר חתיכות קטנות ברחבי הבית, אני אוסף אותם לפני הפעלת הרובוט שלא ישאבו ויתקעו, אך לפני שבוע הרובוט הצליח לימצוא אחד כזה שאני לא מצאתי ושאב והיסתובב בבית עם רעש מטריד, שעצרתי אותו ושלפתי את החתיכת עור היבש הזה ראיתי שהוא כבר גרם לבלאי למיברשת הסיליקון וקרע אותו קצת, לא קריטי אבל הופתעתי כי סיליקון לא אמור להישתפשף ככה כמו פלסטיק, בכל מיקרה הזמנתי היום את הסט הבא שנימכר בכ50 שקל כי ראיתי שהמון הזמינו אותו כבר מאז שהוא היתווסף, אעדכן שיגיעה מה טיב החלפים לעומת המקור.

https://www.banggood.com/Main-Brush-Filters-Side-Brushes-Accessories-For-XIAOMI-MI-Robot-Vacuum-Home-Applicance-Part-p-1318153.html?cur_warehouse=CN

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדכון: בסוף שיניתי את דעתי ורכשתי את ה-ilife A6.

החלטתי שגמישות בתכנות שעות שונות לכל יום פחות משנה לי. זה בעיקר רלוונטי לסופ״ש (שלא יעיר אותי בשנ״צ) אבל הגעתי למסקנה שזה לא שווה את ההפרש. לשמחתי גיליתי שהוא מאוד שקט ולא ממש יפריע לי לשנו״צ.

בהפעלות הראשונות גיליתי שהוא מכסה יפה את השטח גם ללא מיפוי. מדובר אומנם על דירת 4 חדרים, אבל כל החדרים סגורים פרט למקלחת.

הלכתי על ה-A6 כי כן חשוב לי קיר וירטואלי (המסילה של הויטרינה בסלון גבוהה מהמרפסת ורומה היה נתקע עליה או סתם לא מצליח לחזור מהמרפסת לדירה).

התוצאות בהחלט משביעות רצון, כיף להסתובב בלי נעליים איך שמגיעים הביתה.

הביקורת היחידה כרגע זה ניקוי פחות נוח של מיכל הפסולת. הוא קטן מזל של הרומבה וכדי לנקות טוב צריך להוציא 3 שכבות של פילטרים. לא קריטי, אבל דורש יותר התעסקות (ברומבה פתיחה של סוגר פלסטיק ושתי דפיקות מעל הפח נפתרו מגושי השיער).

מה שנראה לי מיותר לחלוטין זה השלט. אפשר לחשוב כמה פעמים ביום יש לי צורך לתקשר עם הרובוט..... אבל שוין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי את החדש עם הליזר במרכז, S50, ובתיאור ובשאלות בתחתית המוצר רשום שמתאים לשתי הדוקות.

-Not only for 1st generation but also 2nd.

עריכה: עכשיו אני רואה שניגמר ולא ניתן ליקנות יותר-ומיתברר שהיה קופן 9.99$ מעצבן., בכל מיקרה זה הבא בתור מבחינת המחיר אבל לא רשום אם מתאים רק לדגם הראשון או לא, לדעתי שיומי עשו אותם זהים אם בגירסאות אחרות רשום שמתאים לשני הדגמים.

https://www.banggood.com/6pcs-Replacements-XIAOMI-MI-Robot-Vacuum-Cleaner-Side-Brush-HEPA-Filter-Main-Brush-p-1312889.html?cur_warehouse=CN

עריכה אחרונה על ידי hwgeek

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש איזה דיל טוב לשיומי מהדור הראשון והשני?

אשמח ללינק טוב (לא אכפת לי גם אפילייט) לשניהם.

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...