Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שואב אבק רובוטי עד 3K ש"ח

ניקו פ.
שימו לב! השרשור הזה בן 899 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• חברי המעגל הראשון
לגמרי :lol: עשיתי קצת מחקר אתמול, מסתבר שה-Roborock S50 (הדור השני של שיומי) לא נופל אפילו מהרומבה 980 (!), בחצי מחיר (כ-1,600 בזאפ). מטורף. זה מה שנקנה :-D

חבר צלצל ובדק, מדובר בדגם מהדור הראשון ובהטעיה בזאפ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן, זה הדור השני בעקרון ואני לא חושב שכולם התכוונו לדור הראשון, כנראה טעות בחנות אחת. המחיר שלו באילת 1400 שקלים אז הגיוני לי המחירים..

יצא כבר דגם חדש יותר Roborock s55 ועוד לא יצא לי לבדוק מה ההבדלים..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתמול לצערי גיליתי שהעובדה שהשואב של שיומי מגיע לכל נקודה בבית יכולה להוות גם כחיסרון :-(.

חבל שלשואב אין חיישן נוסף להרחת קקי חחח, הכלבה הקטנה כניראה לא הצליחה להיתאפק ועשתה קקי מול דלת המירפסת שהייתה סגורה -כמעט ולא קורה לה לעשות בבית אבל פעם בכמה חודשים יכולה ליהיות תאונה כזו ובישביל זה היא יוצאת למירפסת.

הבעיה הייתה שהשואב בידיוק החל לנקות והוא הגיעה לחדר שלי ואז גיליתי את הריח, ועצרתי אותו, שיצאתי לסלון גיליתי את המסלול של השואב חום על גבי ריצוף אפור :-(.

בקיצור יותר משעה של ספונגה עם אקונומיקה 3 פעמים בכל הבית, ופירוק וניקוי יסודי של הרובוט וכל זה שעה וקצת ליפני הבחינה במיכללה.

בעעע.

אגב- יש סיבה למה השואבים של Neato נימכרים גם סביב ה300$? הם לא אמורים ליהיות גם מצויינים עם המיפוי?

עריכה אחרונה על ידי hwgeek

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה פחות או יותר מה שקרה לאיירובוט שלי, הכלב היה חולה עם דלקת במעיים, באחד הבקרים לא הצליח להתאפק ושלשל בסלון, בדיוק באותו יום הרובוט עבד, ע"פ עדי ראייה (לא הייתי נוכח, מזל :lol:) הרובוט מרח את השלשול בסלון, כנראה עד שהוא שבק חיים. הרובוט שלך עובד? כי זה מה שגמר את שלי.

אגב, לטעמי זה בזיון שמוצר שעולה ~3K ש"ח מחברה כמו איירובוט הופך ל-Brick במצב כזה. כשהתקשרתי לשירות לקוחות לשאול אם יש אפשרות לתקן, אמרתי לו שיכול להיות שהרובוט עלה על נוזלים, הנציג אמר לי חד משמעית שאם אני יודע שהרובוט עלה על נוזלים הלך הלוח ו"אין מה לעשות עם הרובוט, לא מתקנים את זה", וחבל על הכסף של הבדיקת מעבדה (80 ש"ח). הזיה שמכשיר כזה יכול להיהרס אם עלה על קצת נוזלים (זה לא המקרה אצלי, אבל זה מה שהנציג אמר) וכל מה שנשאר לעשות זה לגרוט אותו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה פיתאום הלך, רק הפיץ ריח וקקי בכל הבית חחח.

לא מזיז לסיני הזה שום דבר, מקסימום הוא עוצר והבחורה שמדברת מיתלוננת שיש בעיה.

לגבי נוזלים ניראה לי שמישהו בדק בטעות את הנושא וכמות קטנה של נוזלים לא הורגת את הרובוט הזה, ככה לפחות אצלו היה המיקרה.

עדיין בדעה ששווה כל שקל (כ1600 לדגם החדש וכ1300 לישן), אין שימוש למטאטא יותר, מקסימום קוראים לסנג'ר לבוא לנקות.

אגב סתם לאנקדוטה- איזה חיישן היה אפשר להישתמש שהיה מזהה מצב חרא כמו אצלינו? ככה שלמי שיש בעלי חיים בבית הרובוט יזהה מצב חירום ולא ימשיך לטנף את הבית.

עריכה: מישהו גם חשב על זה חחhttps://www.youtube.com/watch?v=yEI_8K2lS2Q

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם כמות לא קטנה לא אמורה להרוג אותו לגמרי. הלך לוח אני מבין, מוכן לשלם גם 500 ש"ח תיקון, אבל מדיניות חברה של בכלל לא מתקנים כזה דבר? שילכו לחפש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

hwgeek - יכול להיות הסתכלת על הדגם שללא המיפוי? למיטב זיכרוני הדגם המוצלח שלהם עולה קצת יותר מ2000 שקל..

בלייזר - לדעתי קיבלת תשובה מפגרת.. לפחות תנסה בעצמך לפרק את הרובוט ולנקות, אולי יעזור להחזיר אותו לחיים. אולי נכנסו נוזלים והרסו את הסוללה והלוח בסדר, איך הוא הגיע למסקנות כאלה דרך הטלפון?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ע"פ זאפ, הדגם החדש (דור 2, Roborock S50) עולה 1,600-1,700.

לגבי הניקיון - ניסיתי, הכל נוקה מיד אחרי המקרה, כשהרכבתי מחדש נדלק האור לכמה שניות, ואז נכבה ולא נדלק יותר.

הוא לא ממש הגיע למסקנות, הוא אמר חד וחלק שאם אני יודע שנכנסו נוזלים (ואני יודע שנכנסו קצת יותר מנוזלים :?) אז אין מה לעשות, הלך הלוח, לא מתקנים את זה ולא מתעסקים עם זה. אולי בכל זאת שווה לשים את ה80 ש"ח ולקבל דו"ח מפורט מהמעבדה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

hwgeek - יכול להיות הסתכלת על הדגם שללא המיפוי? למיטב זיכרוני הדגם המוצלח שלהם עולה קצת יותר מ2000 שקל..

https://www.amazon.com/Neato-Botvac-Robot-Vacuum-Allergies/dp/B00XELDPL8/ref=sr_1_4?ie=UTF8&qid=1534339759&sr=8-4&keywords=neato

זה למשל, גם הD85 מחיר דומה- אלה טובים למחיר לא?

זכרתי שהם היו יקרים -אולי אפקט השיומי מוכר רובוט עם מיפוי בכזה זול?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בלייזר מה הדגם שיש לך? אם זה דגם ישן אולי תשדרג לשיאומי =]

hwgeek אבל עלויות משלוח מטורפות שכוללות מיסים חח.. בארץ הוא נמכר קרוב ל3 אלף שקל והשיאומי לוקח אותו במבחנים:

https://smartrobotreviews.com/comparisons/xiaomi-roborock-vs-neato-botvac-connected-comparison.html

ד"א רשום באתר שהעוצמת שאיבה שלו N/A אבל למיטב זיכרוני מדובר ב1550PA

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן יודע שהשיומי לוקח אותו בהליכה, פשוט זכרתי את סדר גודל המחירים בארץ ולכן הופתעתי ליראות מחיר כזה, כי השיומי נימכר סביב ה500$ באתרים אבל עדיין בארץ הוא עולה חצי מימנו, אז אפשר להבין איזה רווח מטורף היבואן עושה עליו.

יבורך הייבואן המקביל שמוכר במחירים תחרותיים לעומת ההזמנות מחו"ל.

אגב- לגבי הירובוט שלא עמד בקצת שילשול- ראיתי שרק הלוח PCB שלו עולה כמחצית מעלות הרובוט מהדור הראשון של שיומי (סביב ה140$)- אז זה ביכלל לא היתלבטות :-).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדיין קצת מוזר לי שהרובוט שלו הלך בגלל קצת שלשול.. עם כל הכבוד שרכשתי לשיאומי בשנים האחרונות עדיין הרובוטים של איירובוט באיכות גבוהה מאוד ואני מאמין שהרכיב שגרם להשבתה שלו הוא פשוט יותר מהלוח המדובר.. אני חושב ששווה בדיקה לפני שזורקים לפח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...