Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שואב אבק רובוטי עד 3K ש"ח

ניקו פ.
שימו לב! השרשור הזה בן 869 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אולי תחסוך לי נבירה בגוגל - אפשר כמה סיבות מדוע?

האם ה-mopping שלו עובד כמו שצריך?

איך הוא על רצפת פרקט?

האם עדיין יש צורך בשואב אבק רגיל בשביל השלמות או שאפשר להסתפק בשואב אבק קטן ידני?

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי מה שהבנתי הדור הראשון של שיומי התחרה בכבוד מול רומבה 980 והדור השני כבר טוב יותר מימנו, היתרון של הרומבה זה המידע על האמינות שלו עקב הוותק שלהם בשוק וגם מלאי חלפים ואחריות מקומית כו'.

ככה לפחות אני הבנתי, וכמובן ההבדל במחיר לטובת השיומי.

לדעתי שואב נייד אלחוטי קטן יספיק בהחלט.

עריכה: הוא לא שוטוף, פשוט מעביר סמרטוט רטוב, וזה טוב כי ככה הוא משאיר ריצפה נקייה יותר מאחור כי אבק זעיר שלא נירשב יתקע במיקרוםייבר הרטוב.

לפרקט מעניין אם אפשר לשלב בנוזל חומר ישעזור להברקה. אבל בכמות ממש זעירה כי ניסיתי לשים ממש טיפה מרכך בשביל הריח וניראה שזה קצת סתם את שתי הפילטרים הזעירים שמהם המים מטפטפים.

עריכה אחרונה על ידי hwgeek

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עד כמה שהבנתי השטיפה שלו לא משהו, אבל עוד לא ראיתי רובוט ששוטף כמו שצריך.

מבחינת יתרונות על האיירובוט, יש לו עוצמת שאיבה גבוהה יותר, זמן סוללה ארוך יותר וכמובן שהוא זול משמעותית מהרומבה 980.

citroen c3 picasso 1.6 hdi mt

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אולי תחסוך לי נבירה בגוגל - אפשר כמה סיבות מדוע?

האם ה-mopping שלו עובד כמו שצריך?

איך הוא על רצפת פרקט?

האם עדיין יש צורך בשואב אבק רגיל בשביל השלמות או שאפשר להסתפק בשואב אבק קטן ידני?

כפי שנאמר פה, הדור הראשון נלחם ב980 ולקח אותו ב3 פרמטרים מתוך 5..

הדגמים שפרסמת לא יודעים למפות את הבית לעומת הדגמים של שיאומי, ז"א הם יטיילו לך באופן רנדומלי בבית ולא יצליחו להיכנס לכל החדרים ולבנות מסלול חכם של השאיבה.

עוצמת השאיבה שלו גבוהה יותר, הדגם השני יודע לטפס על מכשולים עד 2 ס"מ, זמן שאיבה כמעט כפול, השטיפה שלו אינה שטיפה אבל זה מעביר סמרטוט לחה ולוקח איתו לכלוכים קטנים, הרובוט היחידי שיודע לבצע שטיפה כמו שצריך זה הHobot 668..

מחיר הרובוט זול משמעותית ווכמובן גם החלקי חילוף שלו.. היתרון של האיירובוט הוא שהוא נמוך יותר מהשיאומי ב0.8 ס"מ (לעומת הדגמים שפרסמת) ושיש לו מברשות סיליקון למטה שהוכחו כיעילות יותר.. (לא יודע אם יש גם בדגמים שפרסמת).

כמובן שיש פיצ'רים קטנים כמו אחרי שאיבה אתה מקבל מפה של הבית ודרך האפליקציה תוכל לבחור לשאוב איזורים מסויימים לבחירתך.

בנוגע לשואב קטן נוסף, הרובוט לא יודע להגיע לפינות של הבית איפה שיש 90 מעלות (כמו כל רובוט עגול) ולכן תצטרך למצוא פתרון לזה.

עריכה אחרונה על ידי CartMan2oo5
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

מבחינתי מברשות הסיליקון הן דיל-ברייקר, מברשות רגילות לא מסתדרות עם שיער ארוך, אבל אם אין לך בעיה כזו אז לך על השיומי בלי לחשוב פעמיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי,

מישהו יכול להמליץ בבקשה על מקום זול ואמין לקנות ממנו את שואב האבק של xioami?(אין בעיה בהזמנה מחו"ל כמובן אם בחישוב כולל עם המיסים יצא משתלם-אשמח לקישור)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המחיר בחול ממש לא משתלם כרגע.

נסה לבדוק ברשתות KSP ובאופיס דיפו.

flytomars 2 הרובוטים מנסיוני מצליחים להתמודד עם שיערות... רק מדי שבועיים פשוט לנקות את המברשת למטה וזהו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
המחיר בחול ממש לא משתלם כרגע.

נסה לבדוק ברשתות KSP ובאופיס דיפו.

flytomars 2 הרובוטים מנסיוני מצליחים להתמודד עם שיערות... רק מדי שבועיים פשוט לנקות את המברשת למטה וזהו.

היה לי איירובוט ישן יותר עם מברשות שיער (נראה לי 650? או 750 אני אפילו לא זוכר) ופעם בשבוע הייתי צריך להתעסק עם המברשות. אולי השיומי יותר מוצלח מהדגמים הישנים של איירובוט בהקשר הזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
יש להורים שלי פקינז עם בעיות נשירה, הדור הראשון שנתרם להם מצליח לעמוד במשימה..

מה אורך השערות?

הבעיה אצלי עם שיער ארוך, שיערות ארוכות מתלפפות סביב המברשת. אין בעיה עם שיערות קצרות (גם לא כשיש הרבה מהן)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הלכתי בידיוק לאסוף,

בעקרון הם ניראים זהים אחד לאחד רק שבחליפי חסרים ההדפסות וכיתובי קוד, החיסרון עיקרי שמצאתי הוא שהפילטר החליפי לא אטום מסביב לפילטר במיסגרת והוא פשוט יושב שם, למרות שאין מרווח משמעותי מסביב עדיין הוא לא אוטם 100% כמו המקורי.

בנוסך לחליפי יש רשת עדינה שמכסה את החלק הפנימי, כאילו שתימנה מחלקיקים גדולים להיכנס לפילטר.

גם בחליפי יש מגנט בישביל יכולת הזיהוי של השואב בעת התקנה.

מה דעתכם? להישתמש או לא?

[ATTACH=CONFIG]508624[/ATTACH]

באתר שאלו את הספק האם מדובר במוצר מקורי והם ענו שזה מוצר OEM באיכות גבוהה.

כמו כן, זה מתאים לדור ראשון ושני וניתן לשטוף את המסנן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני קיבלתי את אותו סט חלפים ולא הצלחתי למצוא הבדלים במבנה הפילטרים, נראה ששניהם "יושבים" אותו דבר בשואב.

מצרף תמונות להמחשה:

IMG_20180830_150315.jpeg

IMG_20180830_150101.jpeg

IMG_20180830_150442.jpeg

מה אתם אומרים? הפילטר הישן כבר זקוק להחלפה? כי לפי האפליקציה יש לו עוד זמן.

נ.ב, אצלי מדובר בשואב דור ראשון.

עריכה אחרונה על ידי zivk

citroen c3 picasso 1.6 hdi mt

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז אני רואה שהמסנן אכן של הדור הראשון אבל שניהם מתאימים בין הדורות, בדור השני פשוט אטמו מסביב לפילטר והורידו את הרשת העדינה.

אז שווה בשביל כמה שקלים שעלה.

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...
  • תוכן חדש...