Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שואב אבק רובוטי עד 3K ש"ח

ניקו פ.
שימו לב! השרשור הזה בן 896 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יש עכשיו מבצע על ניטו d5. לדעתי אין כאן שאלה בכלל.

Sent from my SM-G965F using Tapatalk

באת לי ביופי של תזמון עם ההודעה הזאת, אני לא יודע האם להודות או לקלל חרישית... ;-)

אחרי 4 שנים עם הניטו xv25/15 כפתור ההדלקה הפסיק להגיב. לרובוט הזה כבר הספקתי להחליף בהצלחה מנוע ורצועה ללייזר (פרויקט שדורש פירוק כמעט מוחלט, 20+ ברגים) וכפתור ההדלקה ידרוש בדיוק את אותו פירוק ויותר (אאוץ'). מן הסתם בעיה פתירה אבל הגיע הזמן להתקדם. אגב, שאר הפונקציות עדיין פועלות, כך שהרובוט ממשיך להידלק אוטומטית בשעות שקבעתי לו, או בקיצור, כל דבר עובד חוץ מהפקודה "תנקה עכשיו ומיד"... :-)

בניגוד לרובוט הישן, הזמנתי את ה-d5 בארץ (הכי זול, חד משמעית). בגדול המבנה זהה עם אוסף שיפורים קטנים (למשל מברשת צדית), וזה בדיוק מה שרציתי. אופן המיפוי זהה לחלוטין, כמו גם מבנה החיישנים בפגוש.

ההבדל נעוץ כרגיל באפליקציה, אחרי כמה ניסיונות הצלחתי לחבר את היצור. היא מעוצבת נהדר ויש מיפוי ושאר ירקות אבל בסופו של דבר זה לא מעניין, הרהיטים אצלי בבית די דינמיים כך שבכל מקרה אני מצפה שימפה מחדש בכל ריצה.

ה-D5 זריז יותר (עוד איזה חצי קמ"ש...), עוצמת השאיבה כנראה זהה ואילו הפילטר משופר - במקור יש פילטר נייר שדי מהר נסתל בחלקיקי אבק דקים, פה הפילטר בעל שטח גדול בהרבה, עם רשת פלסטיק דקיקה בנוסף לפילטר הנייר.

עלות - 2k שקלים נכון לסתיו 2018.

אני לא מוצא שום סיבה לחסוך 500₪ על רובוט קטן יותר עם מברשות ומיכל איסוף שהם בערך חצי גודל, במיוחד כשיש 4 דרדקים, חתולה ושטיח.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן המבצע נעלם מהאתר,

את המבצע במחסני השרון ראיתי שבוע שעבר, הרמתי טלפון לחנות ומהתשובה כבר הבנתי שכנראה אין להם כלום.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk

בסוף שופרסל עשו לי קטע וטענו שאין במלאי.

הזמנתי דרך מבצע של alibuy ב-1530 עם אחריות שנה י.ד קונקט.

HU:PIONEER 5850MP,COMP:RAINBOW DREAM LINE SLX265,AMP1:JBL 75.4,AMP2:BAZOOKA ELA60.2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היום קיבלתי סוף סוף את הרובוט המלא שבחים,

כולי מלא התרגשות לחזור הביתה ולהפעיל אותו אך לשיואמי תוכנית אחרת בשבילי.

לא מצליח למצוא את ההתקן, ניסיתי לרסט אותו כמה פעמים, ועוד כמה פעמים לרסט wifi, שום דבר לא עוזר.

מה אני עושה לא נכון לפני שאני מתקשר לשירות?

HU:PIONEER 5850MP,COMP:RAINBOW DREAM LINE SLX265,AMP1:JBL 75.4,AMP2:BAZOOKA ELA60.2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כאילו לא מוצא את הרובוט באפליקציה? נתת הרשאה לגישה למיקום? ככה הוא מחפש לידך ולא בשכונה.

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היום קיבלתי סוף סוף את הרובוט המלא שבחים,

כולי מלא התרגשות לחזור הביתה ולהפעיל אותו אך לשיואמי תוכנית אחרת בשבילי.

לא מצליח למצוא את ההתקן, ניסיתי לרסט אותו כמה פעמים, ועוד כמה פעמים לרסט wifi, שום דבר לא עוזר.

מה אני עושה לא נכון לפני שאני מתקשר לשירות?

תוודא שאתה השרת של China.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כאילו לא מוצא את הרובוט באפליקציה? נתת הרשאה לגישה למיקום? ככה הוא מחפש לידך ולא בשכונה.
תודה רבה!

הרשאת מיקום אכן פתרה את הבעיה והוא כבר מרביץ ניקיון.

כיצד אני יכול למחוק לו איזור מסויים שלא ינקה בו?

הקערות של החתול שקופות והוא נכנס בהם בלי ברקס.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחרי שהוא מיפה לך את הבית ואתה רואה את המפה בעמוד הראשי, מימין למעלה יש כפתור Edit שמאפשר לך ליצור no go zone מרובע.

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודשיים מאוחר יותר...

חברים מקפיץ את השרשור, ה ECOVACS שלנו התקלקל (אחד המנועים הפסיק לעבוד) המלצות על מנוע של מברשת מרכזית או המלצה על רובוט חדש יתקבלו בברכה!

Time is the only thing standing between me and the throne

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחרי כמה חודשים עם ה-roborock אני מאוד מרוצה. כל עוד לא שמים בדרכו מכשולים גדולים מדי, הוא עושה עבודה טובה מאוד בניקיון של 95% מהבית. את השאר משלימים עם שואב ידני.

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הקפצה- הרובוט, IClebo arte נפח את נשמתו האחרונה והוא כבר לא עובד יותר.

מחפש משהו מומלץ לבית גדול ללא הגבלת תקציב.

אשמח לקבל המלצה גם לרובוט שוטף נחמד - יש חידושים בתחום הזה ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...

יש חדשות לגבי רובורוק ושיומי והיבואן המילטון? כי אני רואה עכשיו שהמילטון יישרה קו עם היבוא המקביל ומוכרת את ROBOROCK S50 באותו המחיר של בכ1400 שקל!

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נקנה ה-Roborock s50 נותן פייט משמעותי ורציני ל- Iclebo arte.

פשוט שואב רובוט מעולה במחיר זול.

האייקלבו היה נתקע ונתפס על כל שטות.

מסדרים מעט את הבית מרימים כבלים וכל מיני חפצים והשיאומי פשוט יעשה את העבודה.

הוא גם מנקה את השטיחים לא רע בכלל. (הוא מזהה שמדובר בשטיח והוא מגביר אוטומטית את העוצמה של השאיבה).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תיתחדש, ואם יש לך איזורים בעייתיים בבית פשוט תסמן אותם במפה ואתה יכול ליהיות רגוע שלא יתקע/יעשה בעיות במקומות הנ"ל.

לדעתי זה הפיצר הכי טוב שנוסף לשואב, ככה אני מונע מימנו לצאת למירפסת, לא להיכנס לחדרי שירותים אם במיקרה הדלקת פתוחה באותו הרגע, והכי חשוב לא להיתקרב לקערת מים של הכלבים/קערות אוכל, ככה הוא לא גונב להם ולא שופך מים :-).

הופתעתי ליראות שגם המילטון החל הלימכור ואפילו במחיר זהה לייבוא המקביל, ממש מציאה הרובוט הזה במחיר הזה.

[video=youtube;1-r2EOMJchU]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...