Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שואב אבק רובוטי עד 3K ש"ח

ניקו פ.
שימו לב! השרשור הזה בן 899 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ICLEBO ARTE עם מברשת משודרגת למברשת משיערות עיזים.

לא נכנס אצלי לקטגוריה של שואב רובוטי רציני.

בדקתי אותו בזמנו, מערכת ניווט מהגרועות בתחום, מרבה להתקע ומטריד את הבעלים על כל שטות, כמעט ללא יכולת שאיבה.

גם עם מברשת משערות אריה סיבירי הוא לא יצליח לנקות כמו שצריך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מסכים.

אם עוצמת השאיבה לא מספקת, אפשר להגביר אותה באמצעות הגדרות טכנאי.

יש לנו אותו כבר שנתיים+ והוא מנקה מצויין, ושטח הבית דיי גדול.

את המברשת עיזים קל יותר לנקות, והיא נסתמת מלכלוך ושיער פחות מהר. (דורשת ניקוי פעם בשבועיים-שלוש)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם הוא מתאים לצרכים שלך זה מצויין. לי לא היה ניסיון אישי עם הרובוט הזה אבל קראתי לא מעט ביקורות גרועות עליו. בישראל יש בעייה מיוחדת עם השירות שנותן היבואן. היבואן הוא חברה זעירה (נדמה לי חברה של אדם אחד) שמתקשה לתת שירות.

בפורום צרכנות בתפוז יש לא מעט תלונות על הרובוט והשירות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הבנתי מה אתם מסתבכים פה,

זה פשוט רק איירובוט מנסיון!

יש לחברים ניאטו, והם בכלל לא מרוצים.

הפטנט של איירובוט הכי קל לניקוי, תחשוב שאתה תעשה את זה כל יום. החיסרון היחידי שיש לאיירובוט זה הגובה שלו לעומת המתחרים. יש לו בעיה להכנס מתחת לסלון נמוך יחסית. חוץ מזה, הוא מליגה משלו.

טויוטה קורולה ספייס 2019

מאזדה 3 ספיריט 2014 2.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הבנתי מה אתם מסתבכים פה,

זה פשוט רק איירובוט מנסיון!

יש לחברים ניאטו, והם בכלל לא מרוצים.

הפטנט של איירובוט הכי קל לניקוי, תחשוב שאתה תעשה את זה כל יום. החיסרון היחידי שיש לאיירובוט זה הגובה שלו לעומת המתחרים. יש לו בעיה להכנס מתחת לסלון נמוך יחסית. חוץ מזה, הוא מליגה משלו.

כל הרובוטים בלי יוצא מהכלל רחוקים מאד משלמות. השאלה רק עד כמה הם רחוקים.

הדגמים של NEATO יותר זולים ויותר מוצלחים מהדגמים המקבילים לדגמים של IROBOT.

סתם לדוגמה האפשרות לחזור להטען באמצע הניקיון, ואחכ לחזור לאותה נקודה שהפסקת ולהמשיך לנקות משם קיימת ברובוטים של NEATO כבר שנים. אצל IROBOT זה הופיע רק לפני שנה ורק בדגם הכי יקר והכי משוכלל שלהם, וגם שם לפי התגובות זה עובד חלקי.

ליגה משלו ? תבדוק טוב את הטכנולוגיה מאחורי כל רובוט. אני הגעתי למסקנה שהרובוטים של IROBOT מפגרים טכנולוגית אחרי אלה של NEATO ויחד עם זאת המחיר שלהם בשמיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מקריאה לאורך שנים בפורום, העניין פשוט - יש מחנות לכל רובוט.

כמו פוליטיקה של יום שישי בצהריים ליד המנגל.

כל אחד תומך ברובוט שלו וקוטל את האחרים.

מה המסקנה? חוץ מרובוטי-מדבקה גרועים שעליהם יש חוות דעת אחידה,

כל רובוט שתבחר יהיה סביר ויעשה את העבודה.

הניטו שלי עוד מעט סוגר 3 שנים, כולל החלפת סוללות בדרך. החסרונות ידועים (אי-קיומה של מברשת צד), אבל בסך הכול בסדר.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מסכים.

אם עוצמת השאיבה לא מספקת, אפשר להגביר אותה באמצעות הגדרות טכנאי.

יש לנו אותו כבר שנתיים+ והוא מנקה מצויין, ושטח הבית דיי גדול.

את המברשת עיזים קל יותר לנקות, והיא נסתמת מלכלוך ושיער פחות מהר. (דורשת ניקוי פעם בשבועיים-שלוש)

איך מגבירים את עוצמת השאיבה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן, זה כבר הפך לטעם וריח.

אני מאוהב ב 775 שלי. נכון, המברשות מהסוג הישן מצריכות ניקוי משיערות, אצלי זה מסתכם בטיפול בערך פעם בחודש (והוא עובד כמעט כל יום) של כחצי שעה (ניקוי מברשות מרכזיות, מברשת צד וגלגל קדמי). אין לנו חיות, במידה והיו שיערות מחיות הייתי מחליף לסדרה 8 - אבל רק לכזה שאפשר לנווט גם עם שלט.

כמו שאמרתי, ה FEATURE הכי שימושי מבחינתי זה השלט שלו, מאפשר לי לנווט אותו ולסיים שאיבה באופן מהיר.

מבחינת עוצמת שאיבה, הוא שואב מעולה - כולל גרגרי חול, שיערות משטיח וכ'ו.

SAY MY NAME | www.alonadler.com

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן, זה כבר הפך לטעם וריח.

אני מאוהב ב 775 שלי. נכון, המברשות מהסוג הישן מצריכות ניקוי משיערות, אצלי זה מסתכם בטיפול בערך פעם בחודש (והוא עובד כמעט כל יום) של כחצי שעה (ניקוי מברשות מרכזיות, מברשת צד וגלגל קדמי). אין לנו חיות, במידה והיו שיערות מחיות הייתי מחליף לסדרה 8 - אבל רק לכזה שאפשר לנווט גם עם שלט.

כמו שאמרתי, ה FEATURE הכי שימושי מבחינתי זה השלט שלו, מאפשר לי לנווט אותו ולסיים שאיבה באופן מהיר.

מבחינת עוצמת שאיבה, הוא שואב מעולה - כולל גרגרי חול, שיערות משטיח וכ'ו.

למה הרובוט לא יכול לסיים את השאיבה לבד ? לא הבנתי למה זה דורש התערבות ?

הרובוטים החדשים של NEATO נשלטים באופן מלא על ידי הטלפון, אתה יכול לשלוט עליהם גם ממדינה אחרת. האמת שאני לא אוהב את האופציה הזו. אני רוצה שהרובוט יהיה עצמאי ולא יטריד אותי, יסיים לשאוב ויחזור למקום לבד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרבה פעמים הבית נקי ואני רוצה לשאוב יסודית רק באזורים מסויימים, בד"כ זה השטיח בסלון ובאזור המטבח. אז אני מבצע שאיבה מהירה של 5-10 דקות עם השלט במקום הפעלה רגילה שלו שלוקחת הרבה יותר זמן והכנה של הבית.

לפעמים אני עובר בצורה הזו גם על כל הבית. מדובר בבית קטן אז זה נוח ומהיר.

SAY MY NAME | www.alonadler.com

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני גם ממליץ על שילוב של IROBOT 866 ודייסון V6 בתור השלמה.

עם כל הניווט המוזר של ה- IROBOT, כאשר השטח לא גדול מדי הוא מנקה היטב, עובר על רוב הנקודות יותר מפעם אחת.

בנוסף, אמינותו טובה מאוד ביחס לכמות התלונות והתקלות הגדולה יחסית שאני נתקל בהן ב- Neato ו- Iclebo.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וואו. כמות המידע שנשפכה פה אינסופית.

תודה רבה לכולם. ממש!

רומבה 980 לעומת 960. בארץ הבדל של 700 שקלים [3K לעומת 3.7K]. יש הצדקה לדעתכם?

שיומי, יש לי חיבה עזה למותג. אבל, מדובר בחולת ניקיון שכבר יש לה שואב אבק ידני שפועל על בסיס קבוע. אין צורך בידני. רוצה אחד רובוטי שייתן קצת תמיכה נפשית לימים שאין כוח לשאוב אחרי העבודה.

אין מקום לניסויים בגדול. בגלל זה מוכנים לשלם גם 3K.

אז ממה שאני מבין, המרצדס של עולם השואבים זה הרומבה 980?

960 זה מה? 63AMG במקום 65AMG

הביקורות שקראתי על השיומי ממש מציירות תמונה של תמורה מדהימה לכסף. סוג של קאדילק שנותנת כמעט אותה תמורה בחצי מחיר. לדעתכם יש אמת בדבר? כמה זה סיכון ללכת על שיומי כי ההבדל בתקציב עצום.

אני בכל מקרה ממתין לבלאק פריידי, אבל מדובר במתנה אז בלאק פריידי זה די דד-ליין.

NEATO התקשתי למצוא בארץ. הביקורות באמאזון מעורבות.

בגדול שגר ושכח זה מאוד כיף. מצד שני לפעמים רק רוצים להעביר ויש על המטבח.

דירה בערך 150 מ"ר. יש רובוט שידע לעבור עליה מהתחלה ועד הסוף בלי שנצטרך לכוון אותו כל שנייה?

התעסקות מינימלית מאוד חשובה. שליטה באפליקציה גם קונספט טוב שאפשר לנקות כשאין אף אחד בבית.

תודה שוב לכולם! סליחה על הרווחים אני לא מצליח לעשות רווח בין מילים כשזה לא קיים. אין לי שמץ מה קרה. אל תשאלו.

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ה-960 ירש את מערכת השאיבה של סדרת ה-800, חסר לו הבוסט לשטיחים וטוענים כי זמן הסוללה שלו קצר יותר.

150 מ"ר זה די הרבה, לא הייתי הולך על ניווט חצי רנדומלי כמו סדרה 800, הכיסוי לא יהיה כל כך טוב לדעתי.

אני עם ה-800 מפריד איזורים עיקריים - סלון + מטבח + פרוזדור גישה לחדרים מהחדרים עצמם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...