Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שואב אבק רובוטי עד 3K ש"ח

ניקו פ.
שימו לב! השרשור הזה בן 899 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

NEATO התקשתי למצוא בארץ. הביקורות באמאזון מעורבות.

היבואן היה בראשון לציון בקניון הקרוב לקניון הזהב.

השירות היה גרוע, גרוע יחסית אפילו לישראל. זה לדעתי החסרון הכי גדול של ה NEATO בישראל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חייב לציין לשבח את השירות של איירובוט. הגעתי היום לשירות בגרנד קניון עם שבר במיכל איסוף. אחד הפינים אני שברתי בטעות.

החליפו לי למיכל חדש באריזה, ללא תשלום.

כל הכבוד להם, וזה אחרי שנה ושלושה חודשים

טויוטה קורולה ספייס 2019

מאזדה 3 ספיריט 2014 2.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חייב לציין לשבח את השירות של איירובוט. הגעתי היום לשירות בגרנד קניון עם שבר במיכל איסוף. אחד הפינים אני שברתי בטעות. החליפו לי את המיכל בחדש ללא תשלום. כל הכבוד להם!!!!

טויוטה קורולה ספייס 2019

מאזדה 3 ספיריט 2014 2.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בטעות נשלח פעמיים, בפעם הראשונה לא ראיתי שפורסם. גרסת המובייל של האתר לא משהו בלשון המעטה

טויוטה קורולה ספייס 2019

מאזדה 3 ספיריט 2014 2.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה לא ליקנות באותו המחיר- צבא של ILIFE? 3 ינקו טוב יותר לא? :lol:

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה לא ליקנות באותו המחיר- צבא של ILIFE? 3 ינקו טוב יותר לא? [emoji38]

אם הם לא יודעים לתקשר ביניהם - ואני מניח שלא - הם רק יתנגשו אחד בשני. יחזרו על אותם מקומות, ירעישו בטירוף וידרשו שלוש תחנות עגינה בנקודות שונות בבית.

I see now that the circumstances of one's birth are irrelevant; it is what you do with the gift of life that determines who you are

Mewtwo -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רעיון נחמד :)

המטרה היא אחד מאוד טוב.

בגלל המחסור בידע המשתתפים במתנה מתעקשים שנשקיע ברומבה 980. אני מתקשה להאמין ש3700 שקלים זה מוצדק.

האם באמת אין לו מתחרים בשוק? [מבחינת עוצמת ניקוי?].

אני חשבתי זה מצב של אייפון נגד אחרים. הראשון טוב אבל יקר. האחרים עם ביצועים כמעט זהים וזולים יותר.

מה שיקרה לפי הבנתנו זה פשוט ניקוי לפי חתכים. סלון+מטבח. אחר כך מסדרון+2 חדרים, ואז עוד 2 חדרי שינה בנפרד. אין בעיה להזיז אותו קצת מדי פעם.

אין בעלי חיים.

תודה שוב על העזרה.

בינתיים ממתין לבלאק פריידי אולי יצוץ מהו.

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לנו יש את ה-980, מנקה טוב, לא זיהיתי בעיות ניווט (בהחלט נראה שעובר על הכל, דירה של 120 מ"ר), בגדול מרוצים. לא היה משהו לפניו אז לא יכול להשוות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש כמה דגמים לאיירובוט, לא חייב את ה980.

מברשות הסיליקון קיימות גם בדגמים נחותים יותר.

לנו יש 871 שנרכש באילת לפני שנה ןמשהו ב 2650₪

אני מאמין שעולה היום פחות, או דגם מקביל זהה.

מנקה סלון + מטבח + 3 חדרים בלי בעיה.

יש לנו חתולה גם. הבית נקי. כל יום עושה מחזור ניקיון.

מרוצים מאוד

טויוטה קורולה ספייס 2019

מאזדה 3 ספיריט 2014 2.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מבחן הקמח שמראה את ההבדל בין שואב רובוטי (NEATO) לבין מטאטא רובוטי (ROOMBA) שהשאיבה שלו כמעט לא קיימת :

צריך לרק להדגיש שמדובר בדגמים הישנים יותר של 2 החברות. הדגמים החדשים זה סיפור אחר.

עריכה אחרונה על ידי martines
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בגלל המחסור בידע המשתתפים במתנה מתעקשים שנשקיע ברומבה 980. אני מתקשה להאמין ש3700 שקלים זה מוצדק.

האם באמת אין לו מתחרים בשוק? [מבחינת עוצמת ניקוי?].

.

אין לו מתחרים בשוק ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

טוב, אחרי מעבר אחד של ה866 על הבית תחת השגחה כדי לראות איפה הוא נתקע-

כל המקומות שהרובוט הקודם שהיה לי היה נתקע (560) הרובוט החדש עובר בקלילות (מתחת למיטה כשהיה נתקע במשקל הדיגיטלי, כיסאות בר עם בסיס עגול שהרובוט היה מתפס ונתקע, וכולי)

מקומות שהוא כן הסתבך- שרוכי נעליים (הוא לא נתקע אבל היה נתפס בהם ומסתבך באותה נקודה)

שקע ברצפה שנשאר בגלל התמ"א - במקום אחד היו חסרות מרצפות, שם הוא דווקא עצר כמו שצריך, במקום אחר היה חור ברצפה ולפני החור כמה מרצפות בשיפוע - שם הוא נתקע.

שמתי שם את הקיר הוירטואלי (בגרסה החדשה הוא יכול לשמש גם כHALO - עיגול מסביב למגדלור שהרובוט לא יכול להכנס אליו)

לגבי הפעולה שלו- הרבה יותר שקטע מהדגם הישן, נראה שעם אותה עוצמת שאיבה.

משהו ממש מוזר- הבטריה נטענת ממש מהר, עם המכשיר עבד שעה הטעינה מסיימת בחצי שעה.

בהתחלה לא הייתי בטוח בכלל שהטעינה עבדה מרוב שהיא הייתה מהירה...

סך הכל אני מאוד מבסוט, לדירה שלי המכשיר הזה עושה את העבודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...