Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

aaronbelkar
שימו לב! השרשור הזה בן 2765 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

אנחנו רוצים להחליף את הרכב המשני שלנו (כרגע משפחתית סדאן) ברכב קטן אוטומט (אין בעיה לרכוש גיר רובוטי), יש לנו רכב עיקרי משפחתי מהעבודה שלי.

מה שחשוב לי לפי סדר עדיפות זה :

1. אמינות

2. יכולת מחירה בעוד כ 4-5 שנים

3. בטיחות ונוחות נסיעה

4. צרכת דלק

הרכב יעשה כ 10000-8000 ק"מ בשנה.

ההתלבטות היא בין הרכבים הנ"ל (תקציב של 35-45K)

אני לא מכיר את חלק הרכבים ואשמח לחוות דעת / הצעות נוספות.

- מזדה 2 2010/11

- אופל קורסה 2010/11

- אופל אסטרה 2010

- מיצובישי ספייס סטאר 2013/14

- טויוטה יאריס 2010

אשמח להצעות נוספות.

תודה מראש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מהרשימה שלך הייתי הולך על המאזדה- בטיחותית בגרסת הדיינמיק עם 6 כריות אוויר במקום 2 בבסיסית, חזקה ומהנה לנהיגה, אבל לא חסכונית. אם חיסכון בדלק קריטיף הייתי לוקח ספייס סטאר ומתפשר על נושאים כמו עידון, ומעט על נוחות נסיעה ובטיחות, ומקבל אבזור טוב ושנתון חדש יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא ציינת כמה אנשים אמורים לנסוע ברכב הזה.

במידה ונהג + נוסע או שניים אז לדעתי כדאי לשקול קיה פיקנטו או יונדאי I10.

הן אמינות, נכון להיום סחירות מאוד, בטיחות טובה ונוחות נסיעה סבירה לגמרי. חיסכון בדלק לא צריך לקבל משקל גדול בקילומטראז' שציינת וההפרשים יהיו קטנים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אסטרה היא משפחתית וממש לא חסכונית. למה היא ברשימה?

חיסכון הוא לא בעדיפות עליונה בגלל הק"מ הנמוך שהרכב יעשה, הכנסתי את הרכב לרשימה כי ראיתי שיש רכבים במחיר הנ"ל ולרכב יש מנוע יותר חזק מאשר האחות הקטנה - קורסה .

לגבי מספר האנשים שיסעו ברכב:

בעיקר אישתי לפיזור 2 הילדים ונסיעה לעבודה (כ 25-30ק"מ ביום בתוך ירושלים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2765 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...