Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

טיול יומיים בצפון הארץ + טיול שבועיים במקום אקזוטי בעולם - בקשה להמלצה

sronis
שימו לב! השרשור הזה בן 2902 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 38
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• אחראי פורום

ב"גלידיס" היית?

איתי - איזו מסעדות למשל? שים לב שאני צמחוני...

קבל ביטול :twisted:

עברנו את פתח תקווה, נעבור גם את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מהי מדינה לא סאחית בשבילך? (לא כולל הולנד כמובן)

תתפלא אבל הולנד מציגה בעיני את קו האמצע המושלם

אין לי הגדרה למהי מדינה לא סאחית, אני מבקר במדינה ואז מחליט האם היא סאחית או לא.

אם כוונתך הייתה דוגמאות אז לפי דעתי הסידור הנכון לשנת 2016 הוא -

1. ליסבון (פורטוגל) - הזדמנות להגיד תודה לחבר הפורום sperial שגרם לי לחשוב על היעד הזה לאחר שפירסם על החוויה שלו שם. נסעתי ונדהמתי. אני חוזר בקיץ. יש שם כל מה שצריך בטיול ואף יותר.

נופים, חופים, מזג אוויר חם כמו שאוהבים. הערים מרווחות, מחייה זולה, אפשר לעשן בלי חששות והכי חשוב מסיבות משובחות ברמה גבוהה מאוד. תראה מה זה הבום פסטיבל תבין לבד.

פורטוגל היא השילוב המדהים בין ים תיכוני לאירופה האורבנית. מישמש מהמם שאפשר למצוא שם הכל מהכל.

2. בודפשט (הונגריה) - הרבה יותר אורבני ו'אירופאי' מליסבון ולכן מדורג במקום 2. גם העליית מחירים שפוקדת את המדינה מידי שנה מוסיפה לכך. הייתי באוזורה שנתיים, זה לא משתווה לבום אבל פסטיבל איכותי.

3. ליובליאנה (סלובקיה) - עיר יותר רגועה מאשר ערי הבירה המקבילות אבל בלילה יש הרבה עניין. בניגוד לבודפשט וליסבון, אין פסטיבלים יוצאי דופן בסלובקיה.

4. באר (מונטנגרו) - עיירת חוף קיצית ומדהימה ללא שום זכר לישראלים. לא צריך יותר מזה.

5. הדיונה הקטנה (סיני) - שקט, יפה, נקי, מקום שמתנהל על ניוטרל. לא צריך למהר לכלום.

6. בלגרד (סרביה) - עיר מפוצצת אנדרלין. אני פחות חובב הז'אנר, אבל מי שאוהב אקשן זה היעד. הייתי שם 4 ימים ו3 לילות ואני לא חושב שבחיים עברתי כ"כ הרבה.

7. ברצלונה (ספרד) - יותר מידי ישראלים

8. ברלין (גרמניה) - יותר מידי ישראלים

9. קרטחנה (קולומביה) - יותר מידי ישראלים גסים, יותר מידי מקומיים עם התנהגות ישראלית

10. בוקרשט (רומניה) - חפשו ביוטיוב עומר אדם בוקרשט

כמובן שיש עוד הרבה יעדים בעולם אבל אלו היעדים שביקרתי בהם והאווירה לא הייתה סחית

"יוסי פרנקוס- איך לעשות טעויות של טירון ואז להתמודד עם זה ולקום על הרגליים" (לרכישה בכל חנות ספרים בערך יומיים אחרי שאני אמות)
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ארקו - כל אחד ומה שהוא מחפש בטיול.

רק תיקון קטן - ליובליאנה היא בירת סלובניה. לא סלובקיה, שבירתה היא ברטיסלבה (קרובה מאד לוינה).

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טיול אקזוטי של שבועיים - איסלנד בתקופה הזאת !

היינו לפני שנתיים טיול סובב איסלנד 11 יום היה מעולה , נעזרנו בבחור ישראלי שחי שםצ ויש לו חברת תיירות שעוזרת לך לארגן את הכל מהארץ .

רכב בתי מלון ( 10 בתי מלון - כל לילה יושנים במקום אחר )

http://www.iceland.co.il/

יש לך באתר את כל העלויות וההסברים.

אם יש עוד שאלות תרשום לי בפרטי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על ההצעה לאיסלנד, זה בהחלט אחד המקומות שאני צריך לבקר בהם. הבעיה שהחברה כבר הייתה ואנחנו מחפשים משהו ששנינו לא היינו.

כרגע האופציות המרכזיות על הפרק הן יפן (בזכות אור) וטנזניה (אני בתהליכי בירור עלויות).

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

sperial

צודק כפליים

אפקט השעה

"יוסי פרנקוס- איך לעשות טעויות של טירון ואז להתמודד עם זה ולקום על הרגליים" (לרכישה בכל חנות ספרים בערך יומיים אחרי שאני אמות)
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קיבוצי עמק הירדן מקסימים והאנשים עוד יותר,

אהבתי מאד את השנה שהייתי שם כשכיר בצעירותי.

יש המון מה לראות שם כאמור,

אני ממליץ מאד על טיול ג'יפים ברמה''ג, כרגע זה

עונת התות והדובדבן,אנו עשינו את טיול הג'יפים הזה

בחודש שעבר ונהננו עד מאד (תודה למי שצריך:oops:).

אם תרצה אמליץ לך על טיול ג'יפ שקבלנו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...

טוב, אז בנוגע לטיול בארץ ככל הנראה נעשה ראש הנקרה, מסלול מעגלי בנחל כזיב, צימר כלשהו בגליל, ולמחרת ראש פינה, ביקור קצר בגולן ואז ככל הנראה לכנרת (החברה אוהבת גלישת רוח). אם יש הצעות נוספות אשמח לשמוע.

לגבי טיול בחו"ל, נורא התלהבנו מטנזניה אבל אחרי כל מיני בירורים זו עולה המון כסף. כלומר - זה לא ירושש אותי, אבל זה סד"ג של 1000 דולר ליום שהיה אם מחשיבים את הכל. יענו 8-9 אלף ל-9 ימים. יקר משמעותית אפילו מערים כמו לונדון או ניו יורק.

אז לאחר הצעתו של אור על יפן עשינו קצת מחקר והחלטנו ללכת על זה. היום נקנו כרטיסי טיסה לשבועיים נטו והתכנון מתחיל...

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...