Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

טיול יומיים בצפון הארץ + טיול שבועיים במקום אקזוטי בעולם - בקשה להמלצה

sronis
שימו לב! השרשור הזה בן 2902 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 38
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אני יכול להמליץ לך לא ללכת על פרו. מדינה לסחים.

באים, מצטלמים עם כל מיני נופים ובע''ח, הולכים. זה לא טיול.

בכללי אינני ממליץ כבר על דרום אמריקה, פעם אחרונה שלי בקולומביה הייתה סיוט. מרוב הטראומה אחרי שבועיים עשיתי פרסה חזרה לארץ. אין מה להשוות לדרום אמריקה של 2010'.

מהי מדינה לא סאחית בשבילך? (לא כולל הולנד כמובן)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צפון - חיפה: גני הבהאים. לא סתם נחשב "אתר מורשת עולמי" פחות או יותר חובה. עכו - "אולמי האבירים" התת קרקעיים (אלא אם היתה כבר באיסטנבול). ראש הנקרה - בהחלט.

אם יש עניין בהיסטוריה ועתיקות לא חסר - מגידו, בית שאן (חם!!. אבל משתבץ עם נסיעה יפה בדרך נוף הגלבוע) יחיעם, מונפור, כוכב הירדן, קלעת נמרוד. קצת פחות צפון - קיסריה.

שמורות טבע - זרוק אבן ותקלע. אישית אוהב את תל דן והחולה, אבל אני ממש לא בטוח שזו העונה המתאימה.

וכמובן שאתה חייב לה את השוק בעוספיה\דלית אלכרמל.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם זה מרכז אמריקה אז יכול להמליץ על פנמה/מקסיקו (לא יודע אם זאת העונה שם). חבר טוב היה שם לפני כשנה, ולפי התמונות זה בהחלט מקום אקזוטי (טרקים, כפרים קטנים, שייט עם לוויתנים וכדומה).

בכיוון השני יש את סרי לנקה בשילוב המלדיביים - לפי תמונות שראיתי מדובר במקומות מדהימים, כאשר בסרי לנקה אפשר לטייל יותר ולעשות אטרקציות/להנות מפסטיבלים שונים, בעוד שבמלדיביים הכיוון זה יותר ספורט ימי, צלילה ומנוחה על רקע הנופים היפים.

אופציה נוספת (ולא פחות אקזוטית לדעתי) זה לטוס לסיביר (נשמע משעמם אבל יש שם נופים, כפרים וחורים מבודדים, וספארי על הכביש), למשל אזור ימת באיקל. אם חברה שלך דוברת רוסית אז זה ייקל עליכם משמעותית את ההתנהלות שם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סרילנקה+מלדיבים היתה גם התכנית שלי - עד שאחד הבנים שבר רגל, וכשהתחיל להתאושש כבר לא היו מקומות בתאריכים שמתאימים לי.

בהחלט נראים מקומות מעניינים, ועלית פני הים מאיימת על עצם קיומם של המלדיבים.

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

@sperial נתן יופי של מקומות .

אוסיף עוד כמה אולי תספיק לקטיף של הדובדבנים ברמת הגולן.

סיור ביקבי רמת הגולן הר בנטל,טיול מים קליל ב-מג'רסה, שמורת תל דן, הבניאס, שוקלד ב דה קרינה,בריכת המשושים,שמורת גמלא.

גליל עליון

צוק מנרה,החולה +השמורה , צפת +הר מירון ,טיול רכוב יער ביריה, ראש פינה, הנקרות, מערת אליהו וואו איזה נוף,מערת עלמה,

סובב כנרת+ביקור אצל סחבק

הר האושר,כפר נחום, שמורת הירדן, אתר הירדנית סיבוב רגלי בירדן שייט אולי ברוב רוי ,חוויית נהריים בגשר+אי השלום ,אום ג’וני, המפל הנסתר ליד טבחה, הר ארבל,נמל עין גב לאכול מושטים.

להמשיך???

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• אחראי פורום

מחזק על שמורת תל דן, היינו השבת. רובו מוצל ובנו את מסלול ההליכה בסמוך ועל הנחל, מסלול ארוך וקצר.

גם נחל שניר נחמד. בשניהם אפשר גם לטבול בבריכות, אתם באים מארצות הקור אז הטמפ' לא תעשה עליכם רושם.

דה קרינה נחמד וטעים. אם בא לכם ללכת קצת אז הג'ילבון בדרגת קושי בינונית והבריכה עם המפל בסוף הם סוכריות אמיתיות.

שינה חפש בבקתות של נווה אטיב. לא פינוק אבל גם לא יקר ונמצא במיקום מהמם.

אפשר גם במרום גולן, בקתות נחמדות, בלי פינוק יתר אך גם עולות פחות מצימר.

צימרים יש בערימות, אך אני בדיעה שאם זה יותר לטייל ופחות להימרח בבריכה, אז אפשר לחסוך את זה

ולהשקיע במסעדות המצויינות שיש בגולן ובראש פינה שהן לא מאוד זולות (מחירי מרכז פלוס מינוס).

עריכה אחרונה על ידי itaysamurai

עברנו את פתח תקווה, נעבור גם את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה לגבי זנזיבר? חבר קרוב שלי היה שם צילם את החוויה בסרטון קצר, קח תתרשם:

אמר שהמקום מהמם ביופי ובתי המלון שם ברמה גבוה מאוד (אם תלך על 5 כוכבים...)

לא אמור להיות יותר יקר מחופשה במיקונוס/ סנטוריני למשך אותו זמן.

תהנה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל תודה לכולם.

אנסה להתייחס לרוב מה שהעליתם:

גני הבהאים היינו פעם קודמת וגם קיסריה. עכו הייתי שנה שעברה עם המשפחה אז אוותר הפעם.

ראש הנקרה - רשמתי. גם מבצר נמרוד + הבניאס נשמע נחמד.

אייל - העלית המון אופציות. יותר מדי בעצם. אני צריך 3-4 דברים שהם ההיילייטס. יותר מזה ולא אמצא את הידיים והרגליים.

מקומות לינה - אבדוק נווה אטיב ומרום גולן. אנחנו לא מחפשים להמרח בחדר או בבריכה יום שלם. צריך מקום נעים עם מיטה נוחה וארוחת בוקר טובה.

איתי - איזו מסעדות למשל? שים לב שאני צמחוני...

בנוגע לחו"ל:

פנמה ומקסיקו זו אופציה מעניינת אבל חיפשנו כיוון טיפה אחר (מה גם שבמקסיקו הייתי - וכן אני יודע שזו מדינה ענקית).

סרי לנקה ומלדיביים גם מעניין, אבל אני מחפש עצות ממישהו שעשה טיול באותו סדר גודל (שבועיים) כדי להבין יותר.

סיביר - אקזוטי לגמרי אבל לא תודה :-)

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה לגבי זנזיבר? חבר קרוב שלי היה שם צילם את החוויה בסרטון קצר, קח תתרשם:

אמר שהמקום מהמם ביופי ובתי המלון שם ברמה גבוה מאוד (אם תלך על 5 כוכבים...)

לא אמור להיות יותר יקר מחופשה במיקונוס/ סנטוריני למשך אותו זמן.

תהנה

תודה אבל זה בדיוק סוג החופשה שאני לא רוצה. לא צריך מלונות יוקרה, חופים ובריכות, קופים ואת ה-token african kid כדי שארגיש שהייתי באפריקה.

אהה שאלת מליון הדרכמות

אני תמיד נותן כמה אופציות את הבחירה כמו תמיד אני משאיר לך ידידי.

WTF צמחוני סתם יש יופי של מקום בשבילך לבקר ולטעום.

תודה על ההצעות אבל מה שעשית זה סוג של name dropping. זרקת רשימה ארוכה של הצעות ולי אין יכולת לסדר אותן לפי סרגל כלשהו. אז איך אני אמור להחליט?

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי מה שמעניין אתכם.

עדיפות לאורחת מחו"ל, גם אם בשבילך הביקור בעכו לא יהיה הפעם הראשונה.

מזג האויר צריך להיות שיקול. אם יהיה חמסין כמו היום צריך להשאר במרחב מישור החוף, ואז זה חיפה, עכו, ראש הנקרה, יחיעם\מונפורט. אם יותר קריר אז בהחלט אפשר לכוון מזרחה - בית שאן או עמק החולה או רמה"ג והחרמון. טיול ב-^40 באגמון החולה לא רק יאכזב, גם עלול להיות מסוכן לבריאות.

ואם בבריאות מדובר - אני מניח שהגברת בהירה מאד ותצלה מ-10 דקות בשמש הישראלית. אם היא רוצה לשמור על בריאותה ומראיה לאורך זמן צנן את התלהבותה מהשיזוף וכסה אותה היטב בבגדים ארוכים וקלים, כובע רחב תיתורה, משקפי שמש איכותיים ומנה נדיבה של אולטראסול 30 ומעלה.בלי זה שום דיטיילינג לא יעזור לה.

עריכה אחרונה על ידי sperial

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסיבה שאני נותן לך כמה אופציות היא די פשוטה ,כל המקומות הם מעולים (הייתי בכולם וגר ליד חלקם) לביקור לא רוצה ליצור מצב שתלך למקום מסוים ותתבאס ששלחתי אותך אילו.

הגשתי את התמצית של הטוב משאיר לך את הבחירה .

סידרתי לך את המקומות עפ"י סדר גאוגרפי , אגב במרחקים עסקינן המקום הדרומי ביותר לצפוני ביותר לוקח כשעה וחצי להגיע :-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...