Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אוטם צבע איכותי

שימו לב! השרשור הזה בן 3035 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני מעוניין להזמין אחד משני האוטמים שגיליתי שיש באוטוסטור:

Polishangel master sealant

auto finesse tough coat אוטם צבע מהיר

מישהו מכיר את אחד מהם או שניהם? אם כן האם איכותם שווה את המחיר? האוטם צבע מהיר יותר קורץ לי בגלל קלות השימוש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי יש ניסיון עם MASTER SEALENT של פוליש אנגל,אז ככה: עמידות ממוצעת עד 12 חודשים,ברק גבוהה מאד,חיסכוני ביותר

כלומר 2 טיפות קטנות לחצי מחסה מנוע,אפשרי יסום ידני וגם במכונה במהירות בינוניית עם פד רך המיעד ליסום ווקס.

קל לניגוב וחומר זה מבוסס על ווקס קרנובה,בעצם כל חומרים של פוליש אנגל כולל QD ופולישים עם ברק גבוהה מאד

על בסיס קרנובה % יחסית גבוהה. ממליץ לפני MASTER FINAL POLISH,זהו פוליש עדין עם פד בינוני

הבעיה שלא תמיד יש אותו במלאי,בפעם אחרונה רציתי לקנות אותו אבל למשה לא היה.

לAUTO FINESSE איו לי ניסיון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האוטם של AF במילה אחת, גרוע.

אמנם הנסיון שלי איתו מבוסס על 2 יישומים לפני כשלוש שנים לערך, אך העמידות הייתה מצחיקה.

בדקתי אם הבעיה בדרך היישום שלי, ומתברר שיש המון ביקורות גרועות לגבי המוצר בעולם בנוגע לעמידות הגרועה.

לגבי המאסטר סילנט, אין לי נסיון, אבל באופן דיי גורף ולפי קריאה מרובה, קשה ליפול עם החברה הנ״ל.

לא מאמין שזה יהיה זול כיאה למותג פרימיום, לא בארץ, ולא מחו״ל וממה שזכור לי המאסטר מגיע בבקבוק של 250 מ״ל, ככה שאם אתה מחפש value for money, זה לא זה.

לשיקולך.

"יאללה בירי".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איך משתמשים עם אוטם צבע?

הרכבים שלי: פיאט 127 73, פיאט 127 81 ספורט, פיאט 127 81 4דלתות, אלפא סוד 1.3 81, פיאט 131 77, פיאט טיפו 89, פיאט אונו 1.1 91. מחפש כל פיאט או איטלקיה לשיפוץ. חבר מועדון ה-5 מס14409. גיא למברסקי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכמות לא גדולה, אבל 4 פעמים לשים אוטם ברמה כזו אני מאמין שהוא יספיק לפחות לשנה פלוס.

דרך אגב אם אני זוכר נכון יש על המאסטר סילנט הוראות מדוייקת גם לפי טמפרטורות לגבי זמן ההמתנה.

Bayerische Motoren Werke

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברים,MASTER SEALENT אין 250 מל.

יש 50-100-200 או 500 מל

לרכב רגיל משתמשים 25-30מל במכונה

ידני 30-40 מל

לפי נתונים:זהו אוטם קרמי עם % קרנובה גבוהה מאד,

ומוסיף כמה מיקרונים לעובי הלכה,אני לא מדדתי,לא יודע.

אם תירגמתי נכון,מצרף קישורים על המוצר,

עגב באתרים ופורומים בחו'ל לדיטיילינג,אוטם זה ניחשב

מי שורה ראשונה.

http://www.theultimatefinish.co.uk/polish-angel/master-sealant-the-original.aspx

http://www.polishangel.us/collections/sealant/products/polish-angel-master-sealant-the-original

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם הוא באמת כלכך אמיד, זה משתלם מאוד, גם אם כמות היישומים קטנה, עם עמידות כזאת - בקבוק אחד מספיק לך לכמה שנים.

אשתדל לחפש עליו ביקורות, מעניין מאוד.

לגבי הוספת כמה מיקרונים לעובי הלכה, נשמע TOO GOOD TO BE TRUE.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל ציפוי סילנט כזה או אחר נותן שכבת הגנה מיקרונית. זה המהות שלו.

קח בחשבון שבתהליך זה אין הנחות. הכנה ועוד פעם הכנה זה המתכון להצלחה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איך האוטם Polish Angel Sealant בהשוואה ל Jet Seal 109 מבחינת הגנה, ברק, עמידות?

קניתי לפני חודש את ה Jet Seal 109 ואחרי השירשור הזה, אני שוקל להחליף (המוצר עוד עטוף בניילון).

Volkswagen Polo GTI 2020 - White

Skoda Fabia 2015 - Style, White & Black (sold)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הם עושים משלוח לארץ? http://www.polishangel.co.uk/cart

הרכבים שלי: פיאט 127 73, פיאט 127 81 ספורט, פיאט 127 81 4דלתות, אלפא סוד 1.3 81, פיאט 131 77, פיאט טיפו 89, פיאט אונו 1.1 91. מחפש כל פיאט או איטלקיה לשיפוץ. חבר מועדון ה-5 מס14409. גיא למברסקי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3035 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...