Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

החלפת נורות ראשיות ברכב לנורות לד+השוואה מול נורות הלוגן Philips X-treme Vision +130%

ceyal
שימו לב! השרשור הזה בן 1667 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שומעים חבר'ה, קניתי דילדו משובח משהו סוף. חבל על הזמן, נעים, רך, חמים, ממש דילדו מעולה"

"וואלה... לא מאמין בדילדויים, הם כל הזמן משאירים קוצים בתחת וזה מה זה סיוט להוציא אותם אחר כך... זה מנסיון עם מלא דילדויים מעץ שקניתי באום אל פאחם, אבל עדיין דילדויים."

ככה זה נשמע.

זה בסדר, אנשים לא יכולים להיות לידי מבלי לצחוק ולחשוב שאני ליצן. זה אני כנראה, והרוב לא בכוונה. תיהנו ממה שיש!

בכל מקרה, התכוונתי שלדים סיניים כנראה פחות איכותיים מאיזה מעבדת לדים באמריקה\גרמניה\יפן\קוריאה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 84
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

הכל באהבה, אושריקו :-)

אתה לא נעלב, נכון?

מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברור. בשביל זה אתה קונה מוצר שעולה 100 דולר ולא 20 באליאקספרס.

גם לפיליפס עצמם יש נורות לד אפטרמרקט מאותה סדרה.

וממתי גם המחיר לבדו מעיד בהכרח על טיב המוצר?

לפיליפס עצמם בתחום ה-LED עבור תאורה ראשית ראיתי רק כאלו עבור אורות ערפל ומוצר יחיד עבור נורת H4 שמשווק ממה שראיתי רק במזרח הרחוק.

אגב, לאף אחד מהם אין מאווררי ענק ו"דורות", אלא מה שנראה כקירור פסיבי בלבד, ועדין הם נותנים 3 שנות אחריות למוצר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאווררי ענק יש רק לסינים. השאר כולל פיליפס משתמשים בגופי קירור פסיביים.

דורות יש גם לפיליפס רק שהם מכנים אותם בשמות. COB, קריי,לוקסאון,לומילד, לומילד ZEF וכו'.

לדים גם אתה יכול לקנות אצל יבואני לד ואתה יכול לבנות יופי של מבנה מאלומיניום תעופתי אבל כל השאלה איך אתה בונה את הדרייבר. זבל ישרוף את הלדים מהר מאד. לרוב גם הזולים מגיעים עם מחברים מצוקמקים ללא אטימה למים וכבלים זולים.

יש כאלו שמגיעים עם לדים פשוטים וחלשים של סמסונג כמו SMD ודוחפים להם יותר מתח כדי שיאירו יותר.

הסיבה למחיר היקר זה לד מהפיתוח האחרון ודרייבר איכותי. לרוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מרק הלדים של פיליפס זהים 1 ל 1 לאלו שברכבי הקונצרן הגרמני. LUMILEDS ZEF.

אם זה טוב לואג, זה טוב גם לנו.

אגב טמפרטורת הלדים לא עוברת את ה 50 מעלות. ממש לא נורא ואיום.

אייל, הטמפ' שציינת היא טמפ' של גוף הקירור או של המעגל המודפס שעליו מולחמים הלדים ולא טמפ' הצומת של פיסת הסיליקון של הלד. ייתכן שהטמפ' של של גוף הקירור היא 50 מעלות צלזיוס אבל הטמפ' של צומת הסיליקון היא 85 מעלות צלזיוס ולנתון הזה מתייחסים כאשר מתכננים תאורת לדים.

כאשר הטמפ' הסביבתית עולה גם הטמפ' של גוף הקירור והצומת הסיליקוני עולה לכן כתבתי בו נמתין שנה שנתיים ונראה אם המנורות עדיין עובדות.

אני אישית עדיין לא הייתי מתקין תאורת לדים ברכבי אלא ממתין עוד כמה שנים לראות לאן הרוח נושבת.

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מתקין בגלל ה canbus בבימר. מעדיף שהמחשב יתריע לי על נורות שרופות.

הלדים שיש לי ברכב הם בתאורת הפנים ובאור הרוורס, שהוא מאוד חזק בהשוואה לנורות הרגילות.

"החיים הם לא קו ישר" - פיזבן

"If you want to test a man's character, give him power" - Abraham Lincoln

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קטע מוזר עם הנורות של פיליפס: גם אני מקבל הבהובים מאנשים ואומרים לי להוריד את האור הגבוה כשאני עם אור דרך.

פנס תקין לגמרי עם פרוז'קטור, אלומה מכוונת אוטומטית.

מישהו יודע מה יכולה להיות הסיבה והאם העברת כוונון האלומה למינוס 1 במקום 0 תפתור את הבעיה?

"כשנעבור לכתוב כתבות שמתפרסמות בלאשה, מבטיח שתהיה התיחסות האם החוטיני נכנס לי לתחת במושבים האלה והאם החומר ממנו עשוי הדש בורד שורט לי את הפרנצ' מניקור."

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...

בהתחלה רציתי לקנות אוסרם נייט בריקר או פיליפס אקסטרים אבל לפי מה שאני שומע פה הם מסנוורות נהגים, אז עברתי לאופציה היקרה והמסורבלת יותר שזה הלד, אני צריך נורת h7 לקשקאי שלי שלפי מה שהבנתי פה יש לו עדשה (גולה), בכל מקרה יש משהו שאני צריך לדעת לגבי ההתקנה? אני רואה שיש פה בעיה עם הפיזור של האור וכו׳, איך אני מתקין את זה בצורה האידיאלית?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין בעיה עם פיליפס על עדשות. גם לא בכל הרפלקטורים יש בעיה. יש לי שתי מכוניות איתן בלי שום תופעת לוואי. אחת עדשות אחת רפלקטור

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 8 חודשים מאוחר יותר...
מאווררי ענק יש רק לסינים. השאר כולל פיליפס משתמשים בגופי קירור פסיביים.

דורות יש גם לפיליפס רק שהם מכנים אותם בשמות. COB, קריי,לוקסאון,לומילד, לומילד ZEF וכו'.

לדים גם אתה יכול לקנות אצל יבואני לד ואתה יכול לבנות יופי של מבנה מאלומיניום תעופתי אבל כל השאלה איך אתה בונה את הדרייבר. זבל ישרוף את הלדים מהר מאד. לרוב גם הזולים מגיעים עם מחברים מצוקמקים ללא אטימה למים וכבלים זולים.

יש כאלו שמגיעים עם לדים פשוטים וחלשים של סמסונג כמו SMD ודוחפים להם יותר מתח כדי שיאירו יותר.

הסיבה למחיר היקר זה לד מהפיתוח האחרון ודרייבר איכותי. לרוב.

שנה אחרי..ממליץ להחליף?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1667 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...