Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בעלי R-ים, RR-ים, וRRR-ים - אתם ומשטרות..

roee
שימו לב! השרשור הזה בן 7013 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אז רגע, שלמת את ה10 אלף, קיבלת 10 שנים שלילה... ומה קרה אז?

אני מתאר לעצמי שהמשכת לרכב ואפילו לנהוג באוטו כנראה, אבל עם שלילה? ומתי הוצאת לבסוף את הרשיון?

באמת סיפור מעניין, חוויה מדהימה.

ת האמת שלא שילמתי ישר את ה10,00 ש'ח , כי זה היה סכום ענק אז, כשנגמרה לי השלילה רציתי לעשות רשיון נהיגה חדש, והייתי צריך קודם לשלם ת'קנס שהזנחתי, בבירור במשרד הרישוי קיבלתי את שוק חיי, הריבית של בית המשפט יותר גבוהה מריבית בשוק השחור, תאמינו או לא? היא קפצה ל100,000 ש'ח לערך, עמדתי להתעלף שם, חשבתי שהפקידה צוחקת איתי, התחוור לי שלא, פניתי לאיזה חבר שהיה מעכר בבית המשפט, הוא העביר את התיק לבית משפט בנתניה באיזה קומבינה, והצליח להוריד לי לקנס המקורי, אני זוכר שרצתי כמו מטורף למזכירות שם לשלם תעשיריה כמו טטל'ה, כולי אושר ומצב רוח של פיקניק, רציתי לתת לחבר כמה גרושים על העמלה , אבל הוא זכר לי חסד נעורים ולא הסכים לקחת שקל,

( היה לו אופנוע 50 סמ''ק בשם קאסל, למי שזוכר, ושיפרתי לו אותו שיהיה יותר מהיר מפנטיק אינדורו)ורצתי מהר,

לעשות תיאוריה, ועשיתי טסט מחדש על רכב ואופנוע, הכי כואב לי מהסיפור הזה שהיה לי גם רישיון מעל 15 טון ומוביל, שלעשות כזה חדש היום זה הון של כסף, אבל איך אומרים? כפרה על הטוטה שלי.

כמה פעמים ספרת עד 10 וכלום לא קרה?

סיני בעל מוסך ''מוטו-ספידי'' מנתח בכיר לקטנועים, ובכלל אלוף העולם בהכל,והכי חשוב? נורא צנוע.

שיפורים לקטנועים, קיטים,קרבורטורים, אגזוזי לחץ,וריאטורים,הצתות משופרות,רולים וקפיצי מצמד,שסתומי עלים,ועוד.....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 54
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

מה שאני באמת רוצה לומר זה, שלפני כמה שנים התגעגעתי נורא לאופנוע כביש, וקניתי לי R, הוא היה שמור במצב מדהים, הבטחתי לעצמי שעכשיו אני נשוי עם ילדים, אני לא אסע כמו אז ויעשה שטויות, אלא רק בשביל הפאן והסבבה, אבל אט אט בנסיעות עם חברים זה חזר ובגדול, אתה מתחיל לחפש את מגבלות האופנוע בטירוף, וקו מקווקב בכביש נהפך שוב לקו אחד, ואהאדנלין בגוף מחפש חיזוקים, ואתה אפילו נהנה מהאדרנלין הזה, אבל לפתע הבנתי שזה לא זה, הרי אני אחרי 2 תאונות עם כבדים, אין לי עצם אחת בגוף שנשארה שלמה, אני עם משפחה לעזעזאל, מי ידאג להם אם יקרה לי משהו?

החלטתי בצער רב למכור את האופנוע, אולי זה אחד הדברים הנכונים שעשיתי בחיים שלי, אני אשקר אם אומר לכם שלפעמים בכביש עובר לידי כבד, אני חושב כבר איך הייתי נכנס עליו בסיבוב או בעקיפה, ולפעמים מאוחר בלילה אני שומע צווחה של אגזוז שמשכו לו תהילוך, ונותן חיוך וחושב אחחחח איזה מתאים היה עכשיו לשבת בשעה כזאת שהכביש ריק ולקרוע ת'אופנוע, אבל בכל זאת, הבנתי שאני על אופנוע השדים שבי מתעוררים ודורשים את מה שמגיע להם, לשחק טניס עם השטן, והרי השטן תמיד מנצח.:twisted:

כמה פעמים ספרת עד 10 וכלום לא קרה?

סיני בעל מוסך ''מוטו-ספידי'' מנתח בכיר לקטנועים, ובכלל אלוף העולם בהכל,והכי חשוב? נורא צנוע.

שיפורים לקטנועים, קיטים,קרבורטורים, אגזוזי לחץ,וריאטורים,הצתות משופרות,רולים וקפיצי מצמד,שסתומי עלים,ועוד.....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סיני... אני חושב שזה אחד הסיפורים היותר מעניינים שהופיעו פה בפורום הזה מאז שהגעתי!

קבל ח"ח...

ועם אתה על אופנועי ספורט כבר לא עולה.. ספר לנו על מה כן!

בעליו החדש של HONDA CR 125!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב נו...

מונה זמן:מספר שנים אחורה!

תמונת מצב:שבת בבוקר - מוקדם בבוקר...

השעון מצלצל ב-6 בבוקר(האשה זורקת אותי מהמיטה),לוקח את החליפה,כפפות,מגפיים,קסדה ומתחיל להתלבש,יורד למטה לאופנוע,משחרר מנעולים,בודק שמנים,בלמים וכ"ו,מכוון בולמים למצב קשיח,מניע את האופנוע ומתחיל להתנייד בעצלתיים דרומה...

אוסף בתחנת דלק מספר חברים מנומנמים ומשם מנהלתית עד צומת כנות לשם מגיעים התל-אביבים.

זהו - רדומים אך מדרימים :sleeping:

לאט אך בטוח הקצב מתגבר,תחילה בסיבוב הנפלא ההוא ימינה בין צומת קסטינה לצומת פלוגות שמסתיים בימים טובים ב-2.2 K קמ"ש שאחריו הקצב מתעורר ומתחיל להראות סימני תזזית המסמנים את המשך היום...

למען הבנת המשך הסיפור:בזמנו היינו יורדים בחבורה כמעט כל שבת לערד,וכל פעם שהיינו מגיעים לשם ,היה ממתין לנו בלולאה(הידועה לשמצה) איש מבוגר שהיה מגיע בגפו לפנינו עם סוזוקי 600 F

להלן " ה-600 F"והיה אוהב לשזוף בנו את מבטיו כאשר היינו מורידים משקל מהאופנועים שלנו ע"י גילוח רגליות,ג'ק צד,פרינגים וכ"ו :mrgreen: .

נחזור לסיפור...

בהמשך הדרך עדיין על הכביש לבאר-שבע , קצת לפני הפנייה שמאלה לערד,ישנה יישורת ארוכה שבה אהבנו "לנקות" את הקרבורטורים ולפתוח מצערות לרווחה...

באותה שבת,בקצה הישורת עמדה לה ניידת ומחוצה לה שוטר-להלן "שוטר :screwy: " שוטר זה חיפש לו קורבנות שבת תמימים עם אקדח המהירות שלו...

מה רבה הייתה שמחתו למשמע אוזניו ומייד גם למראה עיניו כאשר שמע וראה טרף מתקרב...

טוב ,אנחנו מתקרבים מההררר וממש לא שמים לב ל"שוטר:screwy: " הוא כמובן "תופס" אותנו ויוצא לאמצע הכביש כדי לעצור אותנו!!!,חלקנו עובר מימינו וחלקנו משמאלו :hihi: בדרכנו ליעד הסופי...אני שם לב בזווית עיני לאופנוע אדום שעומד לצד ניידת המשטרה...

אנו ממשיכים בנסיעה זריזה לערד ושם יוצאים במחולות תחילה בירידה ולאחר מכן בעלייה ולבסוף מתמקמים בלולאה רק כדי לראות את... "ה-600 F" מגיע אחרינו!.

הבחור מוריד את הקסדה,מתקרב אלינו ומספר לנו את סיפורו:

"ה-600 F" יצא כרגיל מביתו בשעה מוקדמת (אני חושד שלפנות בוקר) וכטוב לבו ביין שיחרר קצת את יד ימין,כמובן ש"שוטר:screwy: "יירט אותו וכמובן יצא לאמצע הכביש כדי לעוצרו...

הבחור קיבל זימון לשיפוט מהיר בבאר-שבע כבר למחרת היום כשבאמתחתו דו"ח מהירות ע"ס 160 קמ"ש...

אך מה רבה הייתה הפתעתנו כאשר סיפר לנו מה ראו עיניו...

כאשר שוטר 2 רשם לו דו"ח,התקרבה אליהם חבורת אופנוענים (אנחנו) "שוטר:screwy: " ניסה לעצור אותנו וההמשך ידוע...

"ה- 600F" סיפר לנו שזה היה הדו"ח מהירות הכי שמח שהוא קיבל בחייו,וזאת מ-2 סיבות:

1.לראות את הפנים הלבנות,הידיים הרועדות והגוף הרופס של "שוטר:screwy: " לאחר ה"אירוע"...

2. לראות את הצג באקדח מהירות שהראה אמממ... 2.27 K קמ"ש...:smilecolr

ג.

• נוכחים מושלמים: אלפא 156 +סוזוקי 1990 rgv250 + ימאהה yzf-R1 2001 + הונדה SP-2 2002
    נוכחים לא מושלמים: אלפאסוד TI, קטאנה 1100, 1987 GSXR750, טייפון.
    נוכחים בניכר: בימר F-850-GS, בימר 330i ידנית.
    בקרוב: 997 S, אלפאSZ, בימר E36 M3, דוקאטי 851,916,1098, בימוטה YB6.

•  

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1.לראות את הפנים הלבנות,הידיים הרועדות והגוף הרופס של "שוטר:screwy: " לאחר ה"אירוע"...

ג.

ומה קורה ב-ג'?

למכירה - פולריס ריינג'ר. 2002. פרטים בה"פ או כאן:http://carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=129096

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ומה קורה ב-ג'?
כאילו מה?:roll:

ג.=ג'ורג':wink:

• נוכחים מושלמים: אלפא 156 +סוזוקי 1990 rgv250 + ימאהה yzf-R1 2001 + הונדה SP-2 2002
    נוכחים לא מושלמים: אלפאסוד TI, קטאנה 1100, 1987 GSXR750, טייפון.
    נוכחים בניכר: בימר F-850-GS, בימר 330i ידנית.
    בקרוב: 997 S, אלפאSZ, בימר E36 M3, דוקאטי 851,916,1098, בימוטה YB6.

•  

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סיפור נחמד אבל 2.27 K קמ"ש זה 2270 קמ"ש יותר נכון לרשום 0.227 K קמ"ש :smile:

ג.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7013 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...