Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בעלי R-ים, RR-ים, וRRR-ים - אתם ומשטרות..

roee
שימו לב! השרשור הזה בן 7041 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

סיפור מעניין על שוטרים נחמדים ואולי גם לא

נסענו לר"ג למפגש 2 חברים CBR600 ובנדיט400 איך שדוממנו חסמה אותנו ניידת (כך שאין לאן לברוח) וביקשה רשיונות יש לציין שלבנדיט בכלל לא היה רשיון נהיגה, הCBR600 נתן את הרשיונות לשוטר, רק רשיון רכב, והבנדיט הועלה במסוף לבדיקת רשיון נהיגה, כמובן מספרי זיהוי מקופלים.

השוטר שאל למה הלוחיות מקופלות והסברנו לו בעדינות שאנו באים מרחוק אותי CBR600 הוא שחרר תוך כדי טענה שהוא מבין אותי אבל ביקש גם לפתוח אותו בבקשה מאיזור ר"ג עם הבנדיט הסיפור טיפה שונה זימון לבית משפט וכו כד"א יצא בזול הבחור עם 3 חודשי שלילה על רכב ותןך כדי כך הוא גם הוציא רשיון נהיגה עד 500 סמ"ק והספיק למכור את האופנוע.

עד כאן הסיפור שלנו.

בנוגע לכל החדשים שנמצאים פה או לאלה שלא יודעים:

א. קבלת אישור למסוק היא 45 דקות.

ב. קבלת אישור על הצבת מחסום 25 דקות לא כולל הצבתו.

בחשבון פשוט יש המון זמן להגיע ליעד עוד לפני.....

בנוגע למחסומים קיימים אין מה לעשות הרבה חוץ מלטעון שזה לא אני זה הוא...

כדרך אגב שוטרים בד"כ לא מתקרבים אלא רק מחייכים לפחות אלי.

ברמזורים אפילו ביקשו ממני ווילי.

ובערבה סימנו לנו לעבור אותם בנחמדות.

DAVID KING B

ZX9

חבר הפורום רמי מינץ נפטר ועזב אותנו לעולם טוב יותר. יהי זכרו ברוך.

DFC

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 54
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

דייויד, קודם כל מזל טוב על ה-ZX9 ! כבר חששתי שזה לא יצא לפועל !

ודבר שני, קצת סימני פיסוק בנאדם :arrow:

נ.ב

דבר שלישי, ספר להם על הטיול לאילת עם המחסום בכניסה...:wink:

יום נעים !

אלוהים נמצא בפרטים הקטנים :mmangel:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לשמחתי דיויד לא גר אצלי! (מזל...)

גרשון, בוא לבקר בדרום, נקח אותך לטייל.

ד"א

יש אחלה של סיבובים ליד חוות השקמים!

רמי

חבר הפורום רמי מינץ נפטר ועזב אותנו לעולם טוב יותר. יהי זכרו ברוך.

DFC

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

והנה עוד סיפור:

רכבתי בזמנו על 750Rמודל 88 שהיה מולבש עליו מנוע של R1100, היה טילון לא קטן בזמנו( הבעסה היחיד שבשביל כיוון שסתומים הייתי צריך להוציא את כל המנוע החוצה),בכביש גהה מתל השומר לכיוון צומת מורשה, בזמנו לא היה המחלף בצומת מורשה, בשביל לפנות שמאלה לרמת השרון היה צריך לעמוד ברמזור.

אני עומד ברמזור באדום, ולפתע מרגיש שדוחפים אותי על הרצפה עם האופנוע, אני בבהלה מנסה לקום לראות מה קרה לאופנוע, אבל 2 שוטרים שרוכנים עלי מנסים לכבול אותי באזיקים,לאחר שכבלו אותי והודיעו לי שאני עצור על מהירות של 237 קמ''ש, הכניסו אותי לטרנזיט שלהם, והזמינו גרר שיקח את האופנוע לאחר תחנונים שלי, ואני בכלל לא קולט שאני עצור על מהירות כזאת, אלא רק מנסה לבחון ת'אופנוע לראות איזה נזק נגרם לפרינגים ולצבע.

הייתי עצור באבו כביר כל הלילה, ולמחרת בזינזנה , כבול באזיקים לעוד 20 נרקונים ותמהונים חשודים למינהם ,מובל לבית משפט לשיפוט מהיר.

לא עזרו כל תחנוני לשופטת הנבלה בזמנו, ואפילו שטענתי שאין מצב שנסעתי בכזאת מהירות דימיונית, נענו ע''י השופטת שהיא מאמינה שלא נסעתי מהר אלא טסתי נמוך, אז הבנתי איזה צינור מחכה לי, וכתוספת העורך דין שלי לחש לי שזה ''משפט ראווה'' למען יראו ויראו.

אז ראיתי 10 שנים שלילה, וקנס של 10,000ש''ח שהיו הרבה כסף בזמנו, אבל זה היה עדיף מלשבת בכלבוש, אז שמחתי בליבי שזה נגמר ככה.

האופנוע שירת אותי עוד חצי שנה ונמכר, השוטרים והשופטת? שהשם יקום דמם הלוואי.:wink:

כמה פעמים ספרת עד 10 וכלום לא קרה?

סיני בעל מוסך ''מוטו-ספידי'' מנתח בכיר לקטנועים, ובכלל אלוף העולם בהכל,והכי חשוב? נורא צנוע.

שיפורים לקטנועים, קיטים,קרבורטורים, אגזוזי לחץ,וריאטורים,הצתות משופרות,רולים וקפיצי מצמד,שסתומי עלים,ועוד.....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

והנה עוד סיפור:

רכבתי בזמנו על 750Rמודל 88 שהיה מולבש עליו מנוע של R1100, היה טילון לא קטן בזמנו( הבעסה היחיד שבשביל כיוון שסתומים הייתי צריך להוציא את כל המנוע החוצה),בכביש גהה מתל השומר לכיוון צומת מורשה, בזמנו לא היה המחלף בצומת מורשה, בשביל לפנות שמאלה לרמת השרון היה צריך לעמוד ברמזור.

אני עומד ברמזור באדום, ולפתע מרגיש שדוחפים אותי על הרצפה עם האופנוע, אני בבהלה מנסה לקום לראות מה קרה לאופנוע, אבל 2 שוטרים שרוכנים עלי מנסים לכבול אותי באזיקים,לאחר שכבלו אותי והודיעו לי שאני עצור על מהירות של 237 קמ''ש, הכניסו אותי לטרנזיט שלהם, והזמינו גרר שיקח את האופנוע לאחר תחנונים שלי, ואני בכלל לא קולט שאני עצור על מהירות כזאת, אלא רק מנסה לבחון ת'אופנוע לראות איזה נזק נגרם לפרינגים ולצבע.

הייתי עצור באבו כביר כל הלילה, ולמחרת בזינזנה , כבול באזיקים לעוד 20 נרקונים ותמהונים חשודים למינהם ,מובל לבית משפט לשיפוט מהיר.

לא עזרו כל תחנוני לשופטת הנבלה בזמנו, ואפילו שטענתי שאין מצב שנסעתי בכזאת מהירות דימיונית, נענו ע''י השופטת שהיא מאמינה שלא נסעתי מהר אלא טסתי נמוך, אז הבנתי איזה צינור מחכה לי, וכתוספת העורך דין שלי לחש לי שזה ''משפט ראווה'' למען יראו ויראו.

אז ראיתי 10 שנים שלילה, וקנס של 10,000ש''ח שהיו הרבה כסף בזמנו, אבל זה היה עדיף מלשבת בכלבוש, אז שמחתי בליבי שזה נגמר ככה.

האופנוע שירת אותי עוד חצי שנה ונמכר, השוטרים והשופטת? שהשם יקום דמם הלוואי.:wink:

:shock:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סיפור אמיתי מאוד,אני 10 שנים נהגתי עם רשיון נהיגה של אחי הקטן(מה שאני לא ממליץ לאחרים לעשות).

כבר כמה שנים שעשיתי מחדש את הרשיון נהיגה שלי,ואני מסתכל על הסיפור הזה היום כחוויה, עד כמה שאפשר כמובן.

מה שהחסרתי בסיפור הוא, שהיה ראדאר משטרתי על גשר פתח תקוה, שצילם אותי, ועל המזל המאפן שלי 2 שוטרים שהיו בצומת מורשה שמעו בקשר את השוטר עם הראדאר, ובמקביל קלטו אותי מגיע לרמזור, הם לא היו בטוחים שזה אני, אבל מכיוון שלא הגיע עוד אופנוע, הם החליטו להמר עלי, הם זינקו עלי ברמזור והפילו אותי עם האופנוע, הוציאו המפתחות מהסוויץ, כבלו אותי, והשאר ידוע לכם.:|

כמה פעמים ספרת עד 10 וכלום לא קרה?

סיני בעל מוסך ''מוטו-ספידי'' מנתח בכיר לקטנועים, ובכלל אלוף העולם בהכל,והכי חשוב? נורא צנוע.

שיפורים לקטנועים, קיטים,קרבורטורים, אגזוזי לחץ,וריאטורים,הצתות משופרות,רולים וקפיצי מצמד,שסתומי עלים,ועוד.....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סיפור אמיתי מאוד,אני 10 שנים נהגתי עם רשיון נהיגה של אחי הקטן(מה שאני לא ממליץ לאחרים לעשות).

כבר כמה שנים שעשיתי מחדש את הרשיון נהיגה שלי,ואני מסתכל על הסיפור הזה היום כחוויה, עד כמה שאפשר כמובן.

מה שהחסרתי בסיפור הוא, שהיה ראדאר משטרתי על גשר פתח תקוה, שצילם אותי, ועל המזל המאפן שלי 2 שוטרים שהיו בצומת מורשה שמעו בקשר את השוטר עם הראדאר, ובמקביל קלטו אותי מגיע לרמזור, הם לא היו בטוחים שזה אני, אבל מכיוון שלא הגיע עוד אופנוע, הם החליטו להמר עלי, הם זינקו עלי ברמזור והפילו אותי עם האופנוע, הוציאו המפתחות מהסוויץ, כבלו אותי, והשאר ידוע לכם.:|

אז רגע, שלמת את ה10 אלף, קיבלת 10 שנים שלילה... ומה קרה אז?

אני מתאר לעצמי שהמשכת לרכב ואפילו לנהוג באוטו כנראה, אבל עם שלילה? ומתי הוצאת לבסוף את הרשיון?

באמת סיפור מעניין, חוויה מדהימה.

כך אמר שדרן החדשות...

"שלושה נערים נעצרו בגין סחר בסמים, שלושתם משכונת התקווה" :-o

פיגו ג'ט פורס למכירה, פרטים כאן...

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=75833

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי מצלמות בכבישים מהירים ומצלמות בכלל יש לי חבר של חבר של חבר של האח של הכלב של השכנה שלי שמקפל את לוחית הרישוי כלפי מעלה ונוסע כך חופשי, וכאשר שוטר שם לב (וזה ממש לא קורה הרבה (אולי פעם בחצי שנה)) הבנזין מתחיל להתרוקן מהר יותר........

Power Is Nothing Without Control

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתשובה לשאלה המקורית שפתחה את השרשור הזה.

חלק מהסיכונים של רכיבה על אופנוע ספורט הוא למצוא את עצמך ללא רישיון, לפעמים לתקופות ארוכות. וכפי שמנבסים להתגונן מסיכונים אחרים, לכל אחד יש את הדרך שלו להקטין גם את הסיכון לרשיון. אבל בשורה התחתונה, על אופנוע ספורט הסיכוין לרישיון גדול יותר.

גם כן פורום של אופנועים,

חצי מהאנשים כאן כשהם יוצאים לרכב עושים את זה במגרשי חניה, אופנוענים עלק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שהחסרתי בסיפור הוא, שהיה ראדאר משטרתי על גשר פתח תקוה, שצילם אותי, ועל המזל המאפן שלי 2 שוטרים שהיו בצומת מורשה שמעו בקשר את השוטר עם הראדאר, ובמקביל קלטו אותי מגיע לרמזור, הם לא היו בטוחים שזה אני, אבל מכיוון שלא הגיע עוד אופנוע, הם החליטו להמר עלי, הם זינקו עלי ברמזור והפילו אותי עם האופנוע, הוציאו המפתחות מהסוויץ, כבלו אותי, והשאר ידוע לכם.:neutral:

ג'ורג', רואה שהת'רד הזה היה שווה? :grin:

סיני, מה השאר שידוע לנו, זה שפתחת מוסך? :wink:

למכירה פנסים קדמיים מקוריים חדשים לGTI MKV

My grandfather rode a camel, my father rode a camel, I drive a Mercedes, my son drives a Land Rover, his son will drive a Land Rover, but his son will ride a camel -

Rashid bin Saeed Al Maktoum

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ג'ורג', רואה שהת'רד הזה היה שווה? :grin:

סיני, מה השאר שידוע לנו, זה שפתחת מוסך? :wink:

שווה לך:wink:

גם לי יש אח שרוכב על אופנועים וקיבל שלילה ארוכה ו...שומו שמיים,רכב עם הרשיון שלי(ולא קוראים לו סיני...):hihi:

האמת שעושה לי חשק לספר לפחות אחד משלל הסיפורים שבאמתחתי :angel:

גורג

• נוכחים מושלמים: אלפא 156 +סוזוקי 1990 rgv250 + ימאהה yzf-R1 2001 + הונדה SP-2 2002
    נוכחים לא מושלמים: אלפאסוד TI, קטאנה 1100, 1987 GSXR750, טייפון.
    נוכחים בניכר: בימר F-850-GS, בימר 330i ידנית.
    בקרוב: 997 S, אלפאSZ, בימר E36 M3, דוקאטי 851,916,1098, בימוטה YB6.

•  

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שווה לך:wink:

גם לי יש אח שרוכב על אופנועים וקיבל שלילה ארוכה ו...שומו שמיים,רכב עם הרשיון שלי(ולא קוראים לו סיני...):hihi:

האמת שעושה לי חשק לספר לפחות אחד משלל הסיפורים שבאמתחתי :angel:

גורג

go ahead, make my day, וכו'... אל תתבייש :)

למכירה פנסים קדמיים מקוריים חדשים לGTI MKV

My grandfather rode a camel, my father rode a camel, I drive a Mercedes, my son drives a Land Rover, his son will drive a Land Rover, but his son will ride a camel -

Rashid bin Saeed Al Maktoum

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7041 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...