Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

Black Friday 2022 או: גיבוב הקניות הרשמי של CF

eyali23
שימו לב! השרשור הזה בן 583 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מניסיון - חבל להתאמץ לפנות לגורמי השילוח ישירות, אפשר לפנות לאמזון בלבד.

יש אימייל, יש צ'אט. הם עונים מהר מאוד.

מתוך חמש חבילות שהזמנתי מהאמזונים השונים בבלאק פריידי הנוכחי, שלוש התעכבו. שלחתי מייל לכל אחד מהאמזונים בהתאמה, וכולם שיחררו לי הזמנה חדשה עם אפשרות המשלוח המהירה ביותר על חשבונם.

כל החבילות הגיעו תוך ימים ספורים.

הספקים הישראליים עושים להם הרבה מאוד נזק. אני מאוד מקווה שזה לא יגרום להם לחשוב מחדש על המשלוחים לישראל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קרמיקה

אמזון יפסיקו לשלוח לארץ לא כי יש עיכוב במסירות.

אלא כי כל העולם ואישתו לחוצים על ההזמנות שלא הגיעו בזמן ודורשים פיצוי.

אז היה עיקוב של כמה ימים מה הלחץ?

כולם מבקשים החזרים ,אמזון לא פראיירים.

לי יש 2 חבילות בעיכוב של שבועיים.

אני לא חושב אפילו לשלוח מייל לאמזון.

האבסורד הוא כשמזמין מאלי דפוקטוב ושתו' עיכוב של חודשים שלמים אנחנו לא פונים.

אתה רוצה אספקה מהירה שלם יותר על משלוח אקספרס.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי קרוב משפחה שהזמין חבילה מאמזון UK, היא הגיעה לסניף שלו ביום שישי ולא לבית והוא התלונן לאמזון שיחזירו לו את כל הכסף על החבילה בלי להחזיר אותה וכך היה. אכן קיבל.

ולדעתי, זה ביזיון. החבילה פאקינג בסניף אצלך בשכונה! אז לא הגיעה ביום שישי (הוא שומר שבת אז..) ... ביג דיל!

אנשים התרגלו לטוב מדי בגלל השירות המעולה של אמזון ואם פתאום חבילה מתעכבת שבוע במכס, זהו, עד כאן.

אבל אם יזמין חבילה מסין (והזמין לא מעט) ויקבל אותה אחרי חודש וחצי הוא יגיד תודה כמו גדול.

מעצבן אותי אישית אנשים שמנצלים את אמזון ככה. אז יש עיכוב. ביג דיל. גם לי התעכבו 3 חבילות 10 ימים במכס.

לא פציתי מילה. כלום. מחכה בסבלנות. אף אחד לא עושה לנו דווקא בשירות שליח עד הבית.

ולגבי מספר מעקב ישראלי, תוך 2-3 דקות מקבלים מייל מ-I-PARCEL עם מספר מעקב ישראלי. אין סיבה לטרטר את אמזון בשביל זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אל תתבלבל.. לא מדובר על עיכוב של יום-יומיים. מדובר על עיכובים של שבועיים מתאריך היעד המתוכנן, וכשהטראקר באתר שלהם הראה דברים מוזרים. כמו-כן לא ביקשתי שום פיצוי ואמרתי תודה יפה.

הם טענו בעצמם שהחבילות כנראה אבדו.

העניין הוא שמרגע הבקשה למשלוח חוזר, תוך פחות משבוע הכל היה אצלי.

לרוב אגב, אני משלם על משלוח מהיר יותר. הפעם, מאחר וכלום לא היה לחוץ נתתי למשלוח האיטי להגיע. כשראיתי שזה לא קורה, שלחתי מייל.

מקווה שהם יפסיקו לעבוד עם חברות השילוח סוג ד'. מבחינתי שיבטלו את האופציה למשלוח הזול, אם זה יוצא להם יקר יותר בסופו של דבר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^^^

אז אולי היה לך מקרה ספציפי שבאמת דרש התערבות של אמזון, אלא שאתה. הצעת את הפניה אליהם כפתרון גנרי וזה כבר לא נכון , לא לכל עת ולא לכל בעיה. ניתן לפנות קודם לאייפרסל, למכס ולמוקדי שליחים. רק אם זה לא הלך, אז לאמזון.

בן

BENJ:

נ.ב- תיתפלאו מה סיאט איביזה 100 כ"ס יודעת לעשות

ROY:

אני באמת מתפלא. קפה אולי?
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני עדין מציע את זה כפיתרון גנרי.

אם יש בעיה - שאמזון יטפלו בה.

אני לא אומר, ללכת ולהפוך שולחן וירטואלי. לכתוב מייל, בנימוס, לשאול האם יש בעיה כלשהי עם המשלוח ולהמתין לתשובה שלהם.

אנחנו משלמים כסף עבור שירות של אמזון, שכולל תשלום עבור המוצר, המשלוח והמכס. הם מבחינתי הכתובת לכל בעיה, אני לא אמור לחפש את הספק שהם בחרו לעבוד איתו, ולנסות להשיג אותו.

אחת הסיבות העיקריות שאני מזמין מאמזון (וחברות נוספות שעובדות באותה שיטה) ולא מזמין מאיביי, דפוקטוב, עליאקס, דילאקסטרים ושות' היא חוסר המגע (במידת האפשר) עם נותני שירות ישראליים. אין לי כוונה, ואני לא ממליץ לאף אחד, להתנדב לעשות זאת כשאין צורך אמיתי בכך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אגב, אם חבילה מתעכבת באופן חריג לא משנה באחריות מי ולא בתקופת לחץ כמו עכשיו, לדעתי הגיוני אם אמזון למשל יחזירו ללקוח את עלות השילוח כי אחרי הכל, אנחנו משלמים עלות עבור שליח עד הדלת ולא איזה דואר רשום בדולר וחצי.

העלות לפעמים די גבוהה אבל נתתי דוגמה לא טובה איך שמתנהגים ואני רואה לא מעט כאלה בפייסבוק אגב.

מתלוננים אחרי יומיים שהחבילה לא מתעכבת ונדחתה מראשון לשלישי. אוי אוי.

אני לא נתתי פה דוגמה על מישהו מהפורום אלא רק משהו שראיתי כי זה קשור לדיון הספציפי בעמוד הזה.

בכל אופן, אם מישהו נתקל במבצע טוב באמזון גרמניה על מכונת שטיפה לרכב (מעל 110BAR) אז אשמח לדעת.

אני עוקב אחרי המכונה הצהובה (שכחתי את השם לרגע) אבל אם מישהו נתקל, אשמח לדעת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

א

בכל אופן, אם מישהו נתקל במבצע טוב באמזון גרמניה על מכונת שטיפה לרכב (מעל 110BAR) אז אשמח לדעת.

אני עוקב אחרי המכונה הצהובה (שכחתי את השם לרגע) אבל אם מישהו נתקל, אשמח לדעת.

יש של קרצ'ר ה K4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדיוק דיברתם על אמאזון, העיר אותי מייל שלהם

שלחתי להם הודעה שמפרטת עד כמה UPS המקומיים זבלים שהם מעכבים משלוח חזרה של הראוטר שהזמנתי לאמאזון

(תקציר: נתב עם 5GHz שלא עובר מכס, צריך לשלוח חזרה, יושב כבר שבועיים במחסן של UPS שמצידם לא נותנים לי הסבר למה העיכוב)

בתגובה למייל הארוך והמפורט אמאזון פשוט עונים לי "k we have created a new order for you" ושלחו לי עוד אחד

.... מה :shock:

למזלי, זה מה שהעיר אותי, הספקתי לבטל לפני שעוד נתב נשלח לפה רק כדי להיתקע במכס.

היום: ג'ילי גיאומטרי C

בעבר: סיוויק 2002, פיקנטו 2011, בורה 2001, פאביה 2011, ייטי 2013, ג'ימני 2000, גטס 2008, ג'ימני 2008, סנדרו 2016

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממתי אמאזון רושמים שזה משהו אחר?

במדבקה של המשלוח מפורט בדיוק מה יש שם, כולל העובדה שיש לו ac750

היום: ג'ילי גיאומטרי C

בעבר: סיוויק 2002, פיקנטו 2011, בורה 2001, פאביה 2011, ייטי 2013, ג'ימני 2000, גטס 2008, ג'ימני 2008, סנדרו 2016

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברה בסדר גודל של אמאזון, לא נוטה תמיד להתייחס לכל מקרה עד הסוף, ולרוב במקום לבזבז זמן עד בדיקות וכו', מוציאים הזמנה חדשה.

ככה לפחות אני הרגשתי שיצא לי לפנות אליהם לגבי עניין כזה או אחר, מצד שני יצא לי לרכוש במבצע שהיה Dyson v6, אחרי עיקוב משלוח של 40 יום, ותפיסת מסגרת אשראי, [הם עושים את זה ברגע שהמשלוח מוכן לשילוח] , הם ביטלו את ההזמנה[אחרי שיחות חוזרות עם נציגים ותשובות די רובוטיות "אנחנו רואים שהחבילה שלך בשלב האחרון לפני המשלוח" כפול לא מעט נציגים שאמרו אותו משפט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מי שעדיין ובאופן מוזר לא הספיר לקנות מכונת גילוח , נראה לי דיל בסדר

Philips Series 9000 Wet & Dry Men's Electric Shaver S9041/12 with Precision Trimmer https://www.amazon.co.uk/dp/B00UAL3ALU/ref=cm_sw_r_cp_api_Hn4vyb9SVE1AT

במאמר מוסגר, אני לא בטוח שצריך להשקיע ככ הרבה במכונת גילוח. אני קניתי סדרה 5 שפורסמה כאן והיא מספיק טובה לי.

בן

BENJ:

נ.ב- תיתפלאו מה סיאט איביזה 100 כ"ס יודעת לעשות

ROY:

אני באמת מתפלא. קפה אולי?
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...