Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

Black Friday 2022 או: גיבוב הקניות הרשמי של CF

eyali23
שימו לב! השרשור הזה בן 583 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מי אמר מוטו G4 ולא קיבל

בהנחה של 32% אצל הגרמנים

https://www.amazon.de/dp/B01FLZC8ZI/

₪736 עד הדלת

לא 30%, אבל עדיין הנחה של 40-50 ש"ח יחסית למה ששילמתי לאנגלים לפני כמה ימים

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קשה לדעת עד אחוזי הנחה באמת מקבלים כי מדובר על מוצרים שמוצעים בדרך כלל בהנחה כזאת או אחרת

יחד עם זאת, לפי גמלגמלגמל.קומ מדובר במחיר הכי נמוך אי פעם לדגם הזה באמאזון גרמניה

http://de.camelcamelcamel.com/Lenovo-Moto-Smartphone-Android-schwarz/product/B01FLZC8ZI

מספיק טוב בשבילי

היום: ג'ילי גיאומטרי C

בעבר: סיוויק 2002, פיקנטו 2011, בורה 2001, פאביה 2011, ייטי 2013, ג'ימני 2000, גטס 2008, ג'ימני 2008, סנדרו 2016

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאשתי קניתי מכשיר דומה (גרסת dual SIM שעולה עוד כמה אירו) לפני כחודשיים ב-Media Markt בקלן, עלה לי 200 אירו כולל מיסוי גרמני (אחר כך קיבלתי החזר מס 10%).

באותה תקופה המחיר באמאזון היה דומה, צריך להוסיף את השילוח ואת החלפת המס הגרמני במס ישראלי, דומני שהקו התחתון היה גם הוא כ-200 אירו.

לפני שבועיים קניתי לבן שלי מעשיר כזה באמאזון אנגליה, עלה 160 ליש"ט כולל שילוח ממיסים ישראליים. הגיע תקול, המכשיר המחליף הגיע לפני 45 דקות לנתב"ג, עכשיו ממתינים למכס ולשליח.

לפני 3 ימים קניתי גם לאמי G4 כפול SIM, עלה לי 165 ליש"ט, כאשר בעל הסים הבודד עלה 160 ליש"ט, שני המחירים כולל מיסוי ישראלי ושילוח. הבחירה בכפול הסים בגלל צבעו הלבן.

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קשה לדעת עד אחוזי הנחה באמת מקבלים כי מדובר על מוצרים שמוצעים בדרך כלל בהנחה כזאת או אחרת

יחד עם זאת, לפי גמלגמלגמל.קומ מדובר במחיר הכי נמוך אי פעם לדגם הזה באמאזון גרמניה

http://de.camelcamelcamel.com/Lenovo-Moto-Smartphone-Android-schwarz/product/B01FLZC8ZI

מספיק טוב בשבילי

הוא יעבוד טוב בישראל?

יעבוד עם כל הרשתות?

יש משהו עם חומרה סבבה אבל מסך מעט קטן יותר?

הזמנתי 2 ג'קטים של קולומביה מאמזון לשיפיטו פאקינג 70 דולר משלוח לבסיסי לארץ. איך לעזאזל זה כזה יקר ומה אפשר לעשות?

דבר איתם בטל, אני חושב שהדבר הכי אוב זה לבקש אריזה מחדש ו/או פיצול. בזמנו היה לי על מעיל גם סכום גבוה. עדו אריזה מחדש והמחיר ירד פלאים. זה הוצא לי ע״י הנציגה בטל׳

בן

BENJ:

נ.ב- תיתפלאו מה סיאט איביזה 100 כ"ס יודעת לעשות

ROY:

אני באמת מתפלא. קפה אולי?
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני יכול לומר שהמכשיר שהגיע מגרמניה פועל מעולה ברשת פרטנר.

לאחיין שלי מכשיר דומה, מרוצה ממנו מאד. איני יודע מהיכן נרכש, נדמה לי שגם הוא בפרטנר.

מבחינת המפרט איני רואה סיבה שלא יפעל בכל הרשתות ובכל הדורות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוא יעבוד טוב בישראל?

יעבוד עם כל הרשתות?

יש משהו עם חומרה סבבה אבל מסך מעט קטן יותר?

כמו ש sperial אמר מעלי, הכל בסדר, הכל עובד, כל עוד קונים את הגרסאות הבינלאומיות (אירופאיות) ולא האמריקאיות.

היום: ג'ילי גיאומטרי C

בעבר: סיוויק 2002, פיקנטו 2011, בורה 2001, פאביה 2011, ייטי 2013, ג'ימני 2000, גטס 2008, ג'ימני 2008, סנדרו 2016

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במקרה זה גם הדגם האמריקאי (XT1624) יפעל בארץ באופן מלא. מה שחסר לו הוא פס LTE 7 שעד כמה שאני יודע צפוי לשימוש עתידי בארץ, אבל טרם הופעל. עם זאת באירופה יש חברות המשתמשות בפס זה, וכמובן שהמכשיר האמריקאי לא יתאים לו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני יכול לומר שהמכשיר שהגיע מגרמניה פועל מעולה ברשת פרטנר.

לאחיין שלי מכשיר דומה, מרוצה ממנו מאד. איני יודע מהיכן נרכש, נדמה לי שגם הוא בפרטנר.

מבחינת המפרט איני רואה סיבה שלא יפעל בכל הרשתות ובכל הדורות.

כמו ש sperial אמר מעלי, הכל בסדר, הכל עובד, כל עוד קונים את הגרסאות הבינלאומיות (אירופאיות) ולא האמריקאיות.

אני שואל, כי חשבתי לרכוש לסבא של אשתי בן ה-90 (איש מדהים ומעורר השראה אגב) .

חושבים מנסיונכם שיתאים?

תודה על התשובות

בן

BENJ:

נ.ב- תיתפלאו מה סיאט איביזה 100 כ"ס יודעת לעשות

ROY:

אני באמת מתפלא. קפה אולי?
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני קניתי לאמא שלי. היא "רק" בת 87.

אם היא הסתדרה עם ה-Flyme של מייזו אין סיבה שלא תסדר עם האנדרואיד הכמעט טהור של מוטורולה

לא אומר שלא צריך לסדר לה משהו מדי פעם, אבל מסתדרת.

אחד מיתרונות ה-Flyme הוא איזה easy mode (או שם דומה) שמתאים למבוגרים - 6 אייקונים גדולים על כל מסך, ממש מתאים למבוגרים, במיוחד בעלי ליקויי ראיה או קשיים מוטוריים. אמא שלי דווקא שונאת ממשק זה, אולי כיון שהתרגלה לסטנדרטי. עקרונית, אם לא היו מתקלקלים אצלי ואצלה שני מכשירי מייזו בני שנה בתוך חודשיים הייתי קונה לה m3.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי סבא של אשתך - לפני שאתה קונה לו מכשיר תן לו לשחק קצת עם שלך עם הדרכה. גם אם האיש צלול לחלוטין ובעל חוש טכני, לפעמים מגבלות הראיה או התנועה יפריעו לו להשתמש במכשיר עם מסך מגע. אם הניסיון מצליח - לך על זה, הוא יהנה, אם כי יתכן שתהיה לך משימה להדריך אותו ומדי פעם תוקפץ לסדר לו משהו.

ד"א -גם ל-Doro, יצרן שוודי המתמחה במכשירים המיועדים למבוגרים, יש גרסאות סמארטפונים. אני מכיר אוצן רק מרפרוף במרשתת, אבלאם חברה כזו מייצרת מכשירים מסוג זה כנראה שיש להם שוק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...