Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אוטוסטור :) חנות למוצרי דיטיילינג

or6699
שימו לב! השרשור הזה בן 3043 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני רוצה לציין לטובה את השירות האדיב והמקצועי שקיבלתי באוטוסטור.

ביצעתי קנייה גדולה שהותאמה לרכבי בצורה מקצועית.

לאחר הקנייה היו לי כמה שאלות בנוגע למוצר מסויים, קיבלתי הסבר מדיוק וסבלני.

ואף בשימוש ראשון של המוצרים התגלה קרע במוצר מסויים, בלי לחשוב פעמיים אמר לי שאגיע לחנות ואקבל חדש!

אז תודה על השירות הטוב, ללא ספק אבקר שוב.

בצלאל 6 חולון.

http://www.autostore.co.il

:-)

Volkswagen Polo GTI 2020 - White

Skoda Fabia 2015 - Style, White & Black (sold)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני כתבתי עליהם גם משהו באשכול הכללי, אם אפשר להעביר לפה.

באופן כללי - מרוצה מאוד. משה אחלה והוא לא דוחף סתם מוצרים.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שירות מעולה, ידע נרחב ומוצרים מעולים (וגם מהמרכז :-)).

ולכן אתן לו בכל הכבוד את הזכות להרצות לי על מחזיקי כוסות וגגות שמש, לא יותר מזה.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם כבר פתחו אז אמליץ... המון זמן שאני קונה בחנות, השירות תמיד מצויין , משה תמיד מסביר על כל דבר באדיבות ותמיד כיף לבוא ולקנות. החנות מדהימה מבחינת המוצרים והסדר שלהם וזה משהו ייחודי מאוד. שווה להגיע אפילו סתם להסתכל על המגוון

Miata NC

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי גם היום באוטוסטור, הטרדתי קצת את משה וקניתי על הדרך כמה דברים.

אין ספק שהשירות מצוין כתמיד.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפילו אני, חיפאי למהדרין, הגעתי לחנות בחולון. אין ספק שמשה הוא מסוג האנשים שכיף לבוא ולקנות אצלו - מקצועי ואמין.

You may kiss the bride.

בא לשאול על חשבון בנק, יצא נשוי. קארספורום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם לי עזרו בשישי האחרון, ולא פעם ראשנוה שאני שם.

בוודאות אחזור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כבר הרבה פעמים שקניתי וקונה משם מוצרי דיטיילינג- חנות מס' 1.

מגוון רחב של מוצרים, יחס אישי, מחירים מעולים, שירות מצויין, מיקום מרכזי וקל להגיע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

rsm לא יודע לגבי המחירים, הם לא זולים. הם גם לא חמדנים או משהו כזה, אבל מבאס שיש מוצרים שעולים פי 2 מחול, כמו הרבה דברים בארץ. בכל מקרה גם אני קניתי אצלהם כמה פעמים, גר בצפון והמשלוח הגיע מהר מאוד וארוז יפה, עשו לי שינוי בהזמנה בפלאפון בלי שום בעיה ובאמת חנות רצינית, אפשר להגיד הכי טובה בארץ לתחום הדייטילינג. הייתי שמח אם היו עושים מבצעים או הנחות פה ושם, בטוח שיהיה ביקוש רציני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

אז שבוע שעבר שוב הנעתי את הרכב ונסעתי מהשרון לחולון האמת בלי בדיקה מוקדמת של מלאי.

שהגעתי מסתבר שרוב המכריע של המוצרים שרציתי היו חסרים במלאי, אבל משה הציע לי להמתין חצי שעה שהמשאית עם משלוח מאוד גדול תגיע.

אז אני רוצה להגיד תודה משה על שפרקנו ביחד 2 משטחים מלאים בקופסאות רק כדאי שלא אצא בידיים ריקות ואצטרך לחזור בשנית.

וכמובן על הייעוץ המעולה..

Volkswagen Polo GTI 2020 - White

Skoda Fabia 2015 - Style, White & Black (sold)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...