Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

המלצה לווקס לרכב לבן

שימו לב! השרשור הזה בן 3111 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אשמח אם תמליצו לי לווקס טוב ואיכותי במחיר של 100-200 שקל וכמובן לפדים ליישום הווקס.

הרכב בצבע לבן פנינה.

הרכב שנה על הכביש האם ממולץ לבצע ווקס?

ומה עד אתם ממליצים לבצע כדי לשמור על הצבע של הרכב בחורף.

t5kby0.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

collinite #845

יצא לי להישתמש בו בעבר התוצאה היייתה ממש טובה כנראה שאני יזמין אותו.

czmijtrem52d.jpgזזה הרכב הקודם שלי לאחר יישום הcollinite 845 insulator

collinite #845

collinite #845

collinite #845

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השאלה החשובה היא מה המטרה המרכזית: ההגנה או המראה החיצוני.

אם זה טיב ההגנה, התנהגות המיים ומשך הזמן של ההגנה אז כן

collinite או פוסו יעשו את העבודה.

למראה הרטוב והעמוק לדעתי ווקס קרנאובה איכותי מתאים יותר.

לדוגמה, הטיפות מסודרות כמו חיילים טובים אחרי יישום של פוסו בסופ"ש האחרון:

beading.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממליץ על ה 845 במקום ה 915.

ה915 נותן יותר עומק לצבע ונראה מדהים והרבה יותר טוב מה 845 על צבע כהה.

ה915 יחזיק יותר מעמד בוודאות מה 845.

ה 915 יותר קשה ליישום\ הסרה ולא סלחני בכלל לטעיות של מתחילים (יותר מדי חומר\ יותר מדי זמן המתנה על הפח וכו').

ה 845 מנגד תענוג לעבוד איתו.

מכך שצבע הרכב לבן ולא יהיה הבדל נראה לעין בין ה 845 ל 915 וגם אני מאמין שפותח השרשור יתחיל לגרד לחדש\לשנות את הציפוי הרבה לפני שההגנה תיחלש, ה845 במקרה הזה יותר מומלץ בגלל קלות היישום\ הסרה.

פותח השרשור, אמרת שיישמת בעבר את ה 845 על רכב שחור? תוכל לשתף בבקשה כמה זמן בממוצע הקולינייט החזיק לך על הפח? האם הרכב היה חונה בחוץ כל הזמן?

לי ה 845 לא החזיק יותר משבועיים על רכב שחור שחנה בשמש קבוע ( אף ווקס לא יחזיק בתנאים האלה.. לא אשמת הקולינייט..).

פתגם סיני אומר: "אנשים ג'אחרים מזהים תגובות כג'אחריות."

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממליץ על ה 845 במקום ה 915.

ה915 נותן יותר עומק לצבע ונראה מדהים והרבה יותר טוב מה 845 על צבע כהה.

ה915 יחזיק יותר מעמד בוודאות מה 845.

ה 915 יותר קשה ליישום\ הסרה ולא סלחני בכלל לטעיות של מתחילים (יותר מדי חומר\ יותר מדי זמן המתנה על הפח וכו').

ה 845 מנגד תענוג לעבוד איתו.

מכך שצבע הרכב לבן ולא יהיה הבדל נראה לעין בין ה 845 ל 915 וגם אני מאמין שפותח השרשור יתחיל לגרד לחדש\לשנות את הציפוי הרבה לפני שההגנה תיחלש, ה845 במקרה הזה יותר מומלץ בגלל קלות היישום\ הסרה.

פותח השרשור, אמרת שיישמת בעבר את ה 845 על רכב שחור? תוכל לשתף בבקשה כמה זמן בממוצע הקולינייט החזיק לך על הפח? האם הרכב היה חונה בחוץ כל הזמן?

לי ה 845 לא החזיק יותר משבועיים על רכב שחור שחנה בשמש קבוע ( אף ווקס לא יחזיק בתנאים האלה.. לא אשמת הקולינייט..).

קודם כל תודה רבה לך על התגובה המפורטת :)

יישמתי את ה845 על הרכב הקודם שלי העלתי תמונה שלו למעלה לאחר היישון והוא בהחלט נראה מבריק,הרכב חנה בחנייה סגורה רובן הזמן כך שהווקס החזיק די הרבה זמן גם בתנאים של גשם הוא עשה את העבודה ומאוד אהבתי אותו.

כרגע הרכב הוא בצבע לבן כך שלא יראו ממש את הברק שהוא יקבל בצבע שחור זה יותר בולט ורואים יותר הבדל.

מה שאני רוצה זה להגן על הצבע בעיקר.

הרכב שיש לי כיום עומד כל הזמן בחנייה סגורה כך שהווקס גם כן יחזיק מעמד הרבה זמן,משתדל לשתוף את הרכב כל שבועיים +-.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אמרת שהתקציב הוא 100-200 שקלים.

אוקיי אז עד 110 תוכל להשיג את הפוסו 99

------- עד 120 תוכל להשיג את הקולינייט 845

------- עד 140 תוכל להשיג את ה FK1000P

------- עד 170 תוכל להשיג את הקולינייט 915

------- עד 180 תוכל להשיג את המנזרנה PL

כל המוצרים האלה הם מצויינים מבחינת הגנה ועמידות, כל אחד שתבחר מאלה יהיה קנייה טובה.

בקשר לפדים חבילת פדים סיניים של 12 פדים ב 2 דולר תעשה את העבודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פוסו עולה קצת יותר לדעתי באיזור ה 130-140 באיביי. עדיין זול ושווה זה ווקס שמחזיק שנים.

לגבי הפדים הסינים לא כל כך ממליץ, הסינים סופגים מלא חומר ומהר מאוד אתה מוצא את האצבעות שלך טבולות בשמן / ווקס והכל מצטבר באמצע לפי הלחץ שביצעת עליו, מה שגורם לעודף מריחה של ווקס על הפח ומשם הדרך קלה לייצור סווירלים או קושי בהורדה של הווקס (במיוחד היבשים כמו פוסו / 915).

פד סביר של מגווירס ב 5 שקלים או אפילו האדום / שחור של כימיקל יהיו אחלה.

לווקס נוזלי עדיף הפדים מיקרופייבר יהיו קלים ביותר למריחה

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הגנה חשיבות עליונה ומראה פחות?

הייתי הולך על מנזרנה powerlock בלי לחשוב פעמיים.

מוסיף לעניין מידי פעם ריסוס של Bsd אחת לכמה שטיפות, ויש לך את כל ההגנה שתרצה, לטווח ארוך מאוד, מאוד.

קלות היישום של המנזרנה פשוט מדהימה, בנוסף לכל הפלוסים הברורים שיש במוצר הנ"ל, לא יכול להפסיק להמליץ עליו, למשתמשים מנוסים ומתחילים כאחד.

"יאללה בירי".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי הפדים הסינים לא כל כך ממליץ, הסינים סופגים מלא חומר ומהר מאוד אתה מוצא את האצבעות שלך טבולות בשמן / ווקס והכל מצטבר באמצע לפי הלחץ שביצעת עליו, מה שגורם לעודף מריחה של ווקס על הפח ומשם הדרך קלה לייצור סווירלים או קושי בהורדה של הווקס (במיוחד היבשים כמו פוסו / 915).

סופגים מלא חומר? אצבעות טבולות בווקס? סווירלים ? מה ?! :|

את לוקח פד משפריץ עליו שני-שלוש שפריצים של מים טובל בווקס ומורח על הרכב. זה לא מדע טילים.

לא צריך להגזים בכל דבר. כל פד פשוט יעשה את העבודה יופי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממליץ לך לשים אוטם צבע טוב,

כזה שמחזיק חודשים כולל שטיפות במכונה אפילו ולא נעלם כמו ווקס שאחרי חודש לא נותר ממנו כלום

מצרף תמונה של הרכב שלי שעבר אוטם בלבד לפני 4 חודשים

4month-zaino.jpg

זה מהבוקר שבאתי לרכב אחרי הגשימים של הלילה

והרכב ממש לא נקי ועם בוץ בצדדים ובכל זאת כאילו אתמול שמתי ווקס

קובי

:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3111 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...