Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

המלצה לווקס לרכב לבן

שימו לב! השרשור הזה בן 3123 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אמרת שהתקציב הוא 100-200 שקלים.

אוקיי אז עד 110 תוכל להשיג את הפוסו 99

------- עד 120 תוכל להשיג את הקולינייט 845

------- עד 140 תוכל להשיג את ה FK1000P

------- עד 170 תוכל להשיג את הקולינייט 915

------- עד 180 תוכל להשיג את המנזרנה PL

כל המוצרים האלה הם מצויינים מבחינת הגנה ועמידות, כל אחד שתבחר מאלה יהיה קנייה טובה.

בקשר לפדים חבילת פדים סיניים של 12 פדים ב 2 דולר תעשה את העבודה.

חשבתי אולי ללכת על משהו יותר מקצועי מה דעתכם על הווקס הזה?

http://www.cleanyourcar.co.uk/wax/autoglym-high-definition-wax/prod_738.html

הוא קצת חורג מהתקציב אבל בסדר.

ויש לי ספוגים חדשים של Meguiars כך שאני לא צריך לקנות עד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם באמת המטרה היא שמירה על הצבע למה לא אוטם ? באופן כללי קרנאובה מחזיקה הרבה הרבה פחות מכל אוטם סינטטי, אבל מה שהבאת נראה לי משלב עוד כמה חומרים, לא יודע לגבי העמידות שלו.

אני במקומך הייתי הולך על אוטם חזק, ובין לבין אם תרצה איזשהו ברק הולך על QD שייתן גלוס או ווקס 'מהיר' שיחזיק שבוע שבועיים.

אני עוד לא מכיר חומר אחד ששומר על הצבע ברמה גבוהה,נותן גלוס וברק וגם מחזיק יותר משבועיים\שלושה בחורף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חשבתי אולי ללכת על משהו יותר מקצועי מה דעתכם על הווקס הזה?

http://www.cleanyourcar.co.uk/wax/autoglym-high-definition-wax/prod_738.html

הוא קצת חורג מהתקציב אבל בסדר.

שמע, אם אתה שוקל להשקיע סכומים כאלה בווקס, אז כדאי כבר ללכת על ציפוי איכותי: אין הגנה יותר טובה מהציפוי.

ברור שישנם ווקסים יכותיים ומיוחדים גם ב 1000 ואפילו ב-5000 ש"ח. הם נותנים מראה מיוחד ומיועדים לאספנים, לתצוגות ולעשירים עם שריטה :wink:. לאנשים הפרקטיים זה לא כל כך מתאים - הציפויים כמו אופטיקואט, C1 או EXO ישמרו על הצבע הרבה יותר טוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבר, לי נראה שאתה משכנע את עצמך (ואותנו) ללכת על ווקס למרות הרצון העיקרי שלך להגנה, מעבר למראה, ובלי קשר להמלצות שלנו.

יש לך רכב לבן, עם כל הכבוד הוא לעולם לא ינצל את הווקס, טוב ככל שיהיה, מבחינת מראה.

מה שנשאר לך זה פוליש טוב, והגנה "פשוטה", דיטיילר איכותי יגביר במעט את הברק, אבל זה עניין של ניואנסים לכאן או לכאן.

עשה מה שמרגיש לך לנכון.

"יאללה בירי".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבר, לי נראה שאתה משכנע את עצמך (ואותנו) ללכת על ווקס למרות הרצון העיקרי שלך להגנה, מעבר למראה, ובלי קשר להמלצות שלנו.

יש לך רכב לבן, עם כל הכבוד הוא לעולם לא ינצל את הווקס, טוב ככל שיהיה, מבחינת מראה.

מה שנשאר לך זה פוליש טוב, והגנה "פשוטה", דיטיילר איכותי יגביר במעט את הברק, אבל זה עניין של ניואנסים לכאן או לכאן.

עשה מה שמרגיש לך לנכון.

+1 מחזק את מה שכתבת.

שים אוטם טוב לכמה חודשים ומעליו אם תירצה תוסיף ווקס (לא משנה איזה) ופשוט חבל על הכסף

קובי

:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

[ATTACH=CONFIG]441972[/ATTACH]

זה מהבוקר שבאתי לרכב אחרי הגשימים של הלילה

והרכב ממש לא נקי ועם בוץ בצדדים ובכל זאת כאילו אתמול שמתי ווקס

אוף טופיק:

סליחה אבל זה בכלל לא נראה כמו "כאילו אתמול שמתי ווקס", בכלל.( בלי כוונה לפגוע)

סתם תמונה של בידינג של ווקס טרי:

3bpNVjtqwFkbI6n51BLaytVoWveyJbkm83SlK0F2TblYRuKS3SajBddfJ06ikUBvZ-G9DH0ae-18iRWDP5tkYXDqhnhW8_LBzd4cEKV2fZuHiFGrRPhkDGTQgO8tOSP6IbBQ_fAvFqPj7iekzwj6BaSRmoNxMoHDZiXmSLc32ngUStpKg9L6lzRMXSRKiciyufyA5K68U5_kSiUBaVnsXj0uW-kWJoDIDetxHS1h_fcAqdfiUtyAsSqmbsTpPIzS5f9FWcYQXu08BSsBzdOtst6rxKSd2Nf5d48yP1OcQoKcbP47k8Tky2as0lWzZyjS7yshI0IB6NqWlZ9jTFdcZZFDSvczOU0WiYLKiLHfGLhIWMrwV-9KnkOpy0YFHJkWD1LYbgeTEc7CKLGGe_NKmhQSsTgOsUVZzG7iTvRISYO0w8KE3UXXrYKO0SCdJ2j57rZAF_F9zk7f-4uNKki1pE_NpselJfYIMC1_P2AIY_olX44SizUaEEssqBaP1JFuEUZxidA-jmY1FelbzmvYi08rj8la6snPKYsjYIyabZFQ=w1696-h953-no

(לא הצלחתי לגרום למצלמה לתפוס פוקוס כמו שצריך.)

פתגם סיני אומר: "אנשים ג'אחרים מזהים תגובות כג'אחריות."

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ההמלצה הקבוע - מנזרנה. אחד הטובים שיש.

אם אתה המרכז? תגיע אלי יש לי כמות שתספיק לעוד כמה שנים במידה ואשתמש רק בו.

ואני לא,כי אני מתנסה כל הזמן בדברים נוספים/חדשים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שיוגב המליץ ^^, מנזרנה מעולה.

ואגב התמונה של הבידינג אצלך בדף הקודם ופה למעלה ממש לא נראה כמו בידינג של ווקס אלא של סתם צבע שעבר שטיפה, לא יישמת כמו שצריך לדעתי.

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3123 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...