Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הטעיה בסיווג חלקי חילוף OEM בחשבוניות של מוסכים מרשת צ'מפיון

מוסך רון
שימו לב! השרשור הזה בן 2980 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אותי יותר מרתיח שטרחת למחוק את השם של המוסך מהחשבונית

היום: ג'ילי גיאומטרי C

בעבר: סיוויק 2002, פיקנטו 2011, בורה 2001, פאביה 2011, ייטי 2013, ג'ימני 2000, גטס 2008, ג'ימני 2008, סנדרו 2016

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 111
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אכן מקומם .

מעניין אותי לדעת מדוע המוסך מורשה היבואן שם לך חלקים תחליפיים בטיפול.

האם הציע זאת לך בניסיון להוזיל את עלות הטיפול ואתה אישרת?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

NINJMNKY, מכיוון שאין לי עניין להיכנס לערכאות משפטיות שעלולות לצוץ. העניין הוא פה לדעתי שאנשים צריכים להיות יותר נבונים

ולבקש לדעת בדיוק מה מחליפים להם ברכב ולא לנהוג בתמימות ולסמוך על ה"שם".

danniel, המוסך לא הציע לי זאת בניסיון להוזיל את עלות הטיפול. ביקשתי מראש הצעת מחיר מפורטת שגם בה קיבלתי הצעה

לחלקים האלה ולידם OEM. מצרף גם את הצעת המחיר שמתוכה הדבר היחיד שביקשתי לשנות הוא להוריד את תוסף הדלק.

30k offer.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברצינות, איזה עניין משפטי יכול לצוץ כתוצאה מזה שאתה מפרסם חשבונית מסוימת יחד עם המוצר שעליו שילמת?

היום: ג'ילי גיאומטרי C

בעבר: סיוויק 2002, פיקנטו 2011, בורה 2001, פאביה 2011, ייטי 2013, ג'ימני 2000, גטס 2008, ג'ימני 2008, סנדרו 2016

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דבר אחד עוד לא הבנתי - מדוע לא הלכו כאן רחוק לשמיים (משרד התחבורה) על ההטעייה המכוונת הזו של "OEM"?

רק אני חושב שתלונות בפורום לא באמת עוזרות לעצור את התופעה לגמרי ללקוחות תמימים ומסכנים שלא קשורים לקארספורום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כדי שהתופעה הזו תימשך?

כי הוא לא משפטן ואינו מעוניין להיות מעורב בתביעת לשון הרע עד שהמעמד החוקי של פעילות כזאת יוברר.

"Weyland Yutani Corp - "Building Better Worlds

Porsche GT4, Audi A3

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממתי הגענו למצב שאתה לא יכול להעלות חשבונית, ולטעון שבבדיקה שבצעת, המוצר לא נראה כמוצר OEM. ראיתם יותר מדי סרטים.

אני אגלה לכם עוד סוד, הרבה מוסכים רשמיים בארץ, משתמשים בשמנים, נוזל קירור וחלפים שתואמים לאיכות המקור או מיוצרים בארץ וכו' וכו'. שום כלום מקורי מהיצרן.

אני נאלץ להזמין לפורד שלי מאתר באנגליה, נוזלים מקוריים באריזות מקוריות המיוצרות בגרמניה - הכל תקני מקורי ורשמי של פורד.

במוסך כפיר המקורי? שום נוזל ושום חלק לא תואם את מה שהיצרן התקין במקור ברכב - עצוב ובושה שאני צריך לרכוש חלפים בחו"ל ועוד עם המחירים בארץ.

חלפים תואמים, נוזלים תואמים, צבעים אחרים לגמריי, התקן אולי מופיע אבל שום דבר לא מקורי וברוב המקרים הם לא מודעים שיש חלפים או נוזלים מסויימים כאלו ואחרים.

"אנחנו שמים את זה בכל הפורדים והכל בסדר, יש תקן על האריזה", תודה רבה באמת.

להזכיר לכם את הבחור עם המרצדס ששילם 150,000 שקלים להחלפת מנוע וקיבל מנוע בהספק נמוך ולא את המנוע שהיה צריך להתקין במוסך מרכזי מקורי של מרצדס? נו באמת.

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4780666,00.html

עריכה אחרונה על ידי Automatic1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מדינת הקומבינות למה ציפיתם.

חלפים סוג ז' בלי שום תקינה . העיקר בשביל לייבא פאקניג מודם מחול צריך מיליון אישורים .

מצרף לכם את התקנה של פרטים בשחרור מהיר בייבוא אישי .

http://media.mot.gov.il/PDF/HE_RECHEV/procedure/Import20_08.pdf

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כי הוא לא משפטן ואינו מעוניין להיות מעורב בתביעת לשון הרע עד שהמעמד החוקי של פעילות כזאת יוברר.

אכן זו צריכה להיות הסיבה העיקרית

קובי

:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2980 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...