Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הטעיה בסיווג חלקי חילוף OEM בחשבוניות של מוסכים מרשת צ'מפיון

מוסך רון
שימו לב! השרשור הזה בן 2970 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• חודשיים מאוחר יותר...
  • תגובות 111
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

שלום לכול המתעניינים,

שמי איתי,

אני כרגע מבצע טיפול 30,000 לסיאט איביזה שלי שנת 2014 במוסך חיצוני שלא מבית צ'מפיונס.

להפתעתי נוכחתי לגלות את השערוריה שהמוסכים המורשים של צ'מפיון מרשים לעצמם לבצע:

כאשר המכונאי הוציא והראה לי את פילטר השמן שהתקינו לי מוסך מורשה של צ'מפיון בטיפול הראשון שלי(15,000) , נדהמתי לגלות שזהו פילטר שמן של יצרן לא ידועשכלל לא מאושר מבחינת תווי תקן ע"י היצרן (קונצרן פולקסווגן).

במקרה הקבלה על הטיפול הראשון הייתה אצלי ברכב, הוצאתי אותה וביחד עם מנהל המוסך ראינו שאני אחד מיני רבים שמוסכי צ'מפיון מוטורס מרשים לעצמםלרמותלקוחות תמימים. אתם שואלים איך?

במילים פשוטות : מחייבים אותנו בקבלה ללקוח על פילטר שמן הכי טוב שיש(OEM)ובמציאות מתקינים פילטר שמן ללא אבא וללא אימא, ככול הנראה פילטר שמן סיני הזול ביותר שניתן למצוא.

פשוט ת-ר-מ-י-ת.

מעניין מה היה אומר על העיניין הזה מבקר מטעם צ'מפיונס גרמניה בביקור בארץ...

פשוט ביזיון, בתמונות המצורפות רואים את שני הפילטרים אחד גרמני מקורי והשני סיני ואת הקבלה של צ'מפיונס שמחייבים אותנו "על פילטר שמן OEM מקורי"

הטיפול הראשון שלי בצ'מפיונס היה גם האחרון.

20151122_10164211111111111.jpg

QuickMemo+_2015-11-22-10-57-5122222222222.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. צ'מפיון, לא צ'מפיונס

2. אין דבר כזה "צ'מפיונס גרמניה", מי שמייצר את הרכב שלך זה Volkswagen Aktiengesellschaft, באנגלית Volkswagen Group או בקיצור VAG.

מעבר לזה בהחלט סיפור די מרגיז :| מעניין אם יבואנים אחרים עושים דבר דומה..

היום: ג'ילי גיאומטרי C

בעבר: סיוויק 2002, פיקנטו 2011, בורה 2001, פאביה 2011, ייטי 2013, ג'ימני 2000, גטס 2008, ג'ימני 2008, סנדרו 2016

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פילטר שמן סיני זול במוסך מרכזי... , אפשר לשאול איזה מוסך זה? לא ברור מה האינטרנס שלהם היות וחייבו ב 40 שח ועל פילטר מקורי מחייבים הרבה יותר. דבר מעניין נוסף הוא השמן, יצא לי כבר לטפל ב3 מוסכי צמפיון שונים ובשמן "משולב" עוד לא נתקלתי.

עריכה אחרונה על ידי ניר 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

הייתי היום בטיפול אצל רון ולהפתעתי (או לא להפתעתי) גיליתי שגם אצלי בטיפול האחרון בצ'מפיון השתמשו בפילטרים סיניים (אוויר ומזגן). יצרן לא מוכר, אין ארץ ייצור, איכות ירודה מאוד... פשוט ביזיון.

מצורפת גם תמונה של הפילטר מזגן שרון התקין לי. שימו לב להבדלים

המון המון תודה לרון.

IMG_9397.jpgIMG_9398.jpgIMG_9399.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מסכים עם אסף - שהתחלתי בסך הכל בפונטו ישנה לשים פילטר מזגן מחו"ל של חברת valeo (איביי) היה הבדל ניכר לעומת פילטר טורקי חליפי-יבואן בארץ. היה שווה את האקסטרא כמה שקלים.

בנוסף, נניח פילטר מזגן סיני טוב או לא. נניח. אבל בתנאי שלא שילם על פילטר גרמני

בתאריך 23.5.2021 בשעה 22:04, Shab00 כתב:

(פורד פיאסטהאוטו מצוין אבל למי שתכנן את בקרת האקלים בו מחכה מקום שמור בגהנום.

מדויק לחלוטין. 😂🤣.

עריכה: תודה על 6 שנות שירות פיאסטה יקרה. היי שלום!..... ולא להתראות🤪.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי היום בטיפול אצל רון ולהפתעתי (או לא להפתעתי) גיליתי שגם אצלי בטיפול האחרון בצ'מפיון השתמשו בפילטרים סיניים (אוויר ומזגן). יצרן לא מוכר, אין ארץ ייצור, איכות ירודה מאוד... פשוט ביזיון.

תסביר בבקשה.

AUTOBIANCHI A112 JUNIOR '84 | FIAT BRAVO SENSATION '11 | RENAULT CLIO ESTATE '14

לא תמצא רוטס HR במחיר זול יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא רשום על הפילטר MADE IN CHINA בשומקום. ההנחה היא שהם סיניים. אם אתה מכיר את היצרן TRE Prodults שעוד לא למד איך לאיית PRODUCTS, אשמח אם תגיד לי מאיזה ארץ הוא...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

באמת מעצבן. במוסך פרטי אתה יכול לראות את החלקים לפני שמרכיבים אותם ברכב, במורשה אתה לא יכול לראות כלום וצריך לסמוך על ההבטחות שלהם.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• ספונסר פורום

כמו שכתבתי בשרשור אחר אין יצרן כזה שנקרא TRE זה מותג מדבקה שניתן להדביק

לכל מוצר באשר הוא .

המותג שייך ליבואן ישראלי שאורז מסננים מיצרנים סינים עלומי שם שאין אפשרות לדעת את איכותם

ולכן במקרה כזה בדרך כלל איכותם היא הירודה ביותר האפשרית כי הרי לא מוכרים כאן מוצר אלא

מדבקה עם שם .

אני באמת לא מבין איך יבואן רכב מאפשר שימוש בחלף שאיכותו לא ידוע ומסתכל רק על שיקולים

מסחריים ואפס התייחסות לשיקול המקצועי וטובת הרכב .

כאן אני מצטט יבואן חלפים גדול ששהיתי איתו מס ימים בחול בסיור מקצועי

"העיקר שכולם בדרך מרוויחים ומרוויחים טוב "

מרכז שרות מומחה לרכבי פולקסווגן אודי סיאט וסקודה .

במוסך רון מקבלים שנה אחריות על עבודה וחלפים .

ישראל ב"ק 18 ת"א 035373204 .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רון, אתה לא יכול לדעת האם המסננים לא נבדקו על ידי צ'מפיון במעבדה מקומית לאיכות המוצר או קבלו אישור כי המוצר עומד בתקנים, אפשר רק להניח שלא עשו זאת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2970 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...