Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הטעיה בסיווג חלקי חילוף OEM בחשבוניות של מוסכים מרשת צ'מפיון

מוסך רון
שימו לב! השרשור הזה בן 2970 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 111
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

כל עוד אנשים מפחדים מהצל של עצמם ומצנזרים שמות של מוסכים שעושים עוול זה רק ימשיך ויגדל.

"הייתי בסופר וביקשתי קילו תפוזים, כשהגעתי הביתה קיבלתי על הראש מאשתי כי מסתבר שזה קלמנטינות ולא תפוזים, בדקתי בחשבונית ורשום 'קילו פרי הדר', להלן צילום.

אינני עורך דין ולכן נמנע מפרסום שם החנות כדי לא לקבל תביעה על הוצאת דיבה, אבל ראו הוזהרתם !"

^ככה זה נראה בעיני וזה פשוט מגוחך.

היום: ג'ילי גיאומטרי C

בעבר: סיוויק 2002, פיקנטו 2011, בורה 2001, פאביה 2011, ייטי 2013, ג'ימני 2000, גטס 2008, ג'ימני 2008, סנדרו 2016

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני למשל כן הייתי מציין את שם העסק במקרה כזה, אבל אני בהחלט יכול להבין כאלה שלא.

לדעתי יש גם עניין בהעלאת התלונה בלי ציון שם המוסך. למשל, לעולם לא הייתי מעלה על דעתי שאם אני לוקח את הפאביה של בת זוגי ומשלם על חלק OEM, אקבל משהו אחר (ספציפית אני מטפל אצל רון, אבל זה לא העניין). אז עכשיו אני יודע, ואם אחליט לעשות משהו במורשה אוודא היטב מהו החלק המותקן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תראו, כיום יש לנו קרוב ל 50K משפטנים כאלו ואחרים, כל הפורום מלא עורכי דין ורובם לא היו ולא ביקרו אפילו יום אחד מחייהם מול המזכירות של בית המשפט אפילו, לכן כל מיני אזהרות על בסיס כלום או כתבה של YNET מיותרת.

אנשים כאן מפחדים להעלות חשבונית ולהגיד, "אני חושב ולאחר בדיקה כי החלק הוא לא חלק OEM" , נו באמת, אתם רציניים, אי אפשר לדבר על זה אפילו?

מי ישמע זה מפורסם בפומבי על שלטי חוצות עם שמות העובדים שביצעו זאת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני עורך דין במקצועי ואני אומר אומר לכם

שמדובר בהטעיית לקוח ברורה ואין בראשי ולו טענת הגנה ראויה אחת שעולה על

דעתי שהמוסכים המורשים יכולים לטעון.

מדובר במילים מודפסות שחור על גבי לבן OEM= Original equipment manufacturer.

קרי יצרן ציוד מקורי, והמסקנה היחידה שמתבקשת היא שהיצרן המייצר מספק את אותו חלק הן ליצרן

הרכב והן לשוק הפרטי ומדובר באותו חלק ובאותה איכות.

תמוה כי המוסכים משתמשים בסימון OEM, הרי הם יכלו לסמן אותם כ "תחליפי" או "REP" או השד יודע מה.

טענה של "ככה התוכנה בנויה" הינה שטות וסיפורי מעשיות. ניתו בדקות לתכנת לסימון אחר שלא יטעה את הצרכן.

הבעיה היא שגם המוסכים התחילו להאמין לשקרים של עצמם וששואלים אותם על החלק הם אומרים " אחלה חלקים זה OEM".

אנחנו מדינה של נוכלים ושקרנים. תופעה כזו בארצות הברית נגמרת בתביעה ובפיצוי של מיליונים.

מהחומר ומה צילומים שראיתי בתגובות הקודמות, אין מה לפחד מהם, העניין הוא לא אגדה אורבנית הוא עובדה מוגמרת ומתועדת

עריכה אחרונה על ידי shsss
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2970 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...