Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

צמיגים סיניים - עד כמה הדבר נורא?

Benor
שימו לב! השרשור הזה בן 2144 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• 11 חודשים מאוחר יותר...
  • תגובות 136
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

עברו כשנה וחצי מאז החלפת הצמיגים, וכמעט 30,000 קילומטרים.

נורמאלי שיתחילו להיות סדקים? אני מקפיד לסוע על לחץ אוויר תקין.

הצמיגים עדיין במצב סביר?

20161105_115433.jpg

20161105_115517.jpg

20161105_115533.jpg

20161105_115736.jpg

20161105_115756.jpg

photo hosting sites

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא דוגמה לשפיות בכל מה שנוגע לצמיגים, אבל בעיניים שלי הם נראים יבשים מאוד - במיוחד לקראת החורף אז זה חשוב במיוחד. במילים אחרות, לו זו המכונית שלי הייתי מחליף (ולא לסיניים), אבל טכנית אם לא אכפת לך להתפשר על אחיזת כביש אתה יכול למשוך עוד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בשתי התמונות האחרונות המצב סביר, ביתר התמונות הצמיגים זקוקים להחלפה.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצמיגים האלה כחדשים כנראה רחוקים מלהיות פאר היצירה מבחינת אחיזה, כרגע הם נראים די יבשים אם כי לא ברמה שאמורה לפסול אותם לשימוש.

אחרי שזה נאמר,

הבטיחות שלך שווה יותר מ-1000 שקלים?

בתקווה שהתשובה לכך היא כן, אמליץ לך "לא להשתתף בניסוי", תחליף צמיגים.

צמיג זה המוצר עם היחס עלות\תועלת בין הטובים ביותר שאי פעם תתקל בו- הוא שומר עלייך לאורך עשרות אלפי קילומטר בדרכים בעלות מגוכחת פר קילומטר.

לנסוע עם צמיגים באיכות ירודה שאינם אוחזים כראוי זה פחות או יותר כמו לצאת לקרב עם כובע מצחייה וחולצת טישרט במקום קסדה ושכפ"ץ.

תתחדש בסט צמיגים ממותג מוכח ומדגם עם ביקורות טובות.

ניתן לפנות אלי בה"פ לייעוץ בענייני יהלומים ותכשיטים

http://www.sheynjewellery.com.hk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני הייתי ממליץ לך ללכת על אחת מהחברות המובילות- ברידגסטון, מישלין, קונטיננטל, פירלי.

גם אם הם עולים קצת יותר, הוצאה של 1500 שקל שמתפרסת על פני שלוש שנים, לא נראית לי כל כך רצינית, בטח כשזה מגיע לבטיחות שלך ושל הנוסעים איתך.

סוזוקי ג'ימני His side- JLX-L 2006 [   ] [][][][][] [   ]

טויוטה קורולה Her side- GLI 2013

שימרו על מרחק בכביש ועל קירבה בלב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באתר טיירקלאב אולי הייתי שוקל את ה-NE3 (אמור להיות שיפור ע"פ ה-NE2 הלא כל כך מוצלח). מה שמופיע אצלהם באתר קיים במלאי.

באתר יד2צמיגים הייתי שוקל את הפירלי P1 או הקונטיננטל אקו 3.

באתר iTire שלא צירפת, יש את הגודייר אפישנטגריפ קומפקט. מופיע גם באתר טיירדיל.

עשויות להיות בשוק אפשרויות טובות נוספות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עשיתי את מבחן השקל, בכל החריצים רואים את המילה שקל ובחלק מהצמיגים גם את המילה חדש. זאת אומרת שבחלק נשאר באיזור ה- 6 מ"מ וחלק הגיעו ל-3 מ"מ או פחות.

יכול להיות הסבר למה הצמיגים נשחקו כ"כ מהר?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא השחיקה זאת הבעיה - איכות הגומי ועמידה בשמש גורמים להתייבשות ולסדקים. יש גם מין התפוררות הסולייה בצמיגים קדמיים ( נסעת על חצץ / שבילי ישראל לא סלולים ? ) . צמיגים יותר איכותיים יחזיקו מעמד יותר זמן וקילומטרים, אבל הם גם עולים יותר. מבחינת הכסף לא הרווחת כלום, כי צריך להחליף יותר מוקדם, אבל בינתיים נסעת על צמיגים פחות אוחזים ועם מרחק עצירה יותר ארוך מאשר בצמיגים של חברות מובילות.

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נכון, לא הרווחתי כלום חוץ משכר לימוד.

נסעתי מדי פעם אבל ביום יום אני נוסע על כבישים סלולים.

יש השפעה גם על איכות הנסיעה או שהיא שולית?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש השפעה, גם על איכות הנסיעה וגם על רעשים - לא שמיים וארץ, אבל ישנה השפעה

. עכשיו, כאשר תחליף את הצמיגים האלה לחדשים, תרגיש הבדל גדול ( בעיקר בגלל שהם יהיו חדשים ).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא אכפת לי להשקיע עוד קצת ולקבל צמיג שהוא באמת איכותי. איזה צמיג יהיה בעל אחיזת כביש הטובה ביותר?

מנגד, שיפגין עמידות ולא ישחק ויתבלה כ"כ מהר.

משום מה באתר של TIRECLUB ועוד אתרים של צמיגים, טוענים שם שאין בעיה עם צמיגים סיניים. אחרי הצמיגים האלה, אני לא רוצה יותר להתעסק עם צמיגים סיניים.

זה סדר העדיפות שלי:

1. אחיזת כביש

2. מרחק בלימה יבש/רטוב

2. רעש

3. צריכת דלק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

תראה, צמיגים סיניים יתנו לך פחות או יותר מה שאתה מחפש אבל זה לא יהיה לאורך זמן. הצמיג יאבד מהר מהתכונות שלו וחבל על הכסף שלך. תשלם 800 שקל על סט שיחזיק שנה - שנתיים או לשלם 1200 שקל על סט איכותי שיחזיק 3-4 שנים. יחזיק = ישמור על תכונות הגומי, לא רק יראה מספיק טוב כדי לעבור טסט. זה לא מדד.

המידה שלך לא יקרה במיוחד, אפשר למצוא דברים טובים במחירים גם נמוכים מ1200 ש"ח.

עריכה אחרונה על ידי SlowRide

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2144 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...