Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מאני טיים ביורוליג וב-NBA

ניקו פ.
שימו לב! השרשור הזה בן 1779 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

עזבו הימורים, השאלה האמתית היא מי אתם רוצים שתנצח ולמה?

ווריורס. כי מגיע להם שושלת, כי מגיעה לדוראנט טבעת. כי בניגוד לכל הטענות כלפיו, הוא לא דפק אף אחד. הוא סיים חוזה והלך, מעולם לא לכלך ומעולם לא כפה טרייד. כי אחרי הפקשוש של עונה שעברה, הם חייבים את זה. כי הם הקבוצה הכי מהנה לצפיה בכל הזמנים, כולל השואוטיים לייקרס וכולל פיניקס של ד'אנטוני. כי אני אשכרה אוהב את רוב השחקנים בסגל שלהם, כולל בספסל (איגואדלה ודייויד ווסט, למשל). בחלומות שלי הם בכלל נותנים סוויפ, אבל אני לא באמת מאמין שזה יקרה.

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 201
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

לדעתי קליבלנד לוקחים 3-4

לברון וקיירי נותנים פלייאוף מרשים, בייחוד לברון, בנוסף הספסל שלהם טוב יותר לדעתי.

הייתי רוצה שקליבלנד יקחו רק בגלל דוראנט, ולא אין לי בעיה עם זה שהוא "סיים חוזה והלך, מעולם לא לכלך ומעולם לא כפה טרייד", יש לי בעיה שהוא הלך לקבוצה הכי טובה כי יהיה לו שם הכי קל לקחת אליפות, קבוצה שבעצם הדיחה אותו שנה לפני = יריבה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב שלא נשארתי ער, לא שאני לא חושב שהיה משחק טוב, פשוט אני מעדיף משחקים צמודים.

משחק 2 בליל שבת אחרי גמר הצ'מפיונס.

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קליבלנד חשבו שהם יצליחו לקחת את GSW במשחק של בלו אאוט, אז הם קיבלו מה שמגיע להם.

יותר מידי סלים קלים זה לא משהו שאתה יכול להרשות לעצמך מול GSW בביתם.

יאללה מחכים לGAME 2

"יוסי פרנקוס- איך לעשות טעויות של טירון ואז להתמודד עם זה ולקום על הרגליים" (לרכישה בכל חנות ספרים בערך יומיים אחרי שאני אמות)
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה כבר דיון פילוסופי על "לאן המשחק הזה הלך".

כאשר אתה משחק עם סטרץ' פור(4) שלא יודע לעשות הגנה, תצפה לבום. במיוחד שתומפסון הוא לא 5 אמיתי כמו זאזא/מגי ובספק כמה הסטרץ' פור הזה משתווה לסקילס ההגנתיים של גרין (גם אם הוא קלעי שלוש אדיר,זה לא מביא אותך לשום מקום, ראו ערך יוסטון ואנדרסן)

הקאבס חייבים לצופף בצבע ולשמור אישית מחוץ לקשת, אם לא, הם בבעיה רצינית מאוד. עם כל הכבוד לקינג האגדי, לקיירי שמסתמן כPG הטוב בליגה, וללאב שהוא גבוה מעניין גם קליעה גם ריבאונד. זה לא יספיק לגמר הבין אזורי, במזרח הם כתשו-כותשים-ויכתשו.

"יוסי פרנקוס- איך לעשות טעויות של טירון ואז להתמודד עם זה ולקום על הרגליים" (לרכישה בכל חנות ספרים בערך יומיים אחרי שאני אמות)
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאב הרבה יותר טוב מאנדרסן, ולא סטרץ' 4 במקור. הוא יכול לשחק בפנים, זו החלטה של מאמן. מה שכן, הוא בהחלט לא שומר ענק, ואני עדין. מגי הוא פצצת אנרגיה, אתלט בחסד וכשסוף סוף יש לו גב, הוא נותן תפוקה. הוא לא בדיוק מועמד לאולסטאר, אבל עושה את שלו. זאזא שחקן נהדר. כל חסימה מלמיליאן, תנועה טובה והרבה האסל וכוח. באמת כיף לראות אותו.

לפני שקיירי יהיה ה-1 הכי טוב בליגה הוא צריך לשמור טיפה יותר טוב ממני, ואני לא כזה שחקן טוב, או בכלל. סטף קרי גרי פייטון לידו. גם התקפית הוא אמנם מדהים, אבל אני לא בטוח שיותר מאותו קרי, או לילארד, והס מלהזכיר את ווסטברוק.

קליבלנד צריכים להיות הרבה יותר פיזיים (אין דרך אחרת מול דוראנט) ולגרום לווריורס לאבד כדורים והרבה.

המזל של קליבלנד במשחק הזה היה שורת הקליעות של הווריורס (גרין 3-12, תומפסון 3-16, ליווינגסטון 1-5, ווסט וקלארק 1-4 כל אחד). אם כל אלה קולעים ב-40% לפחות, זה עוד 7 סלים, לפחות 14 נקודות (בלי שלשות לצורך העניין).

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שקצת הגזמת בכך שקיירי שומר כמו הארדן.

קיירי שחקן מגוון, התקפית הוא מדהים מבחינת חדירה לצבע, סיומת, קלעי טוב מחצי מרחק ומה3, ולפי דעתי הגנתית הוא לא ג'ורג' היל אבל מבין הפוינט גארדים שהם גם פרנצ'ייז פלייר והם גם מנצחים משחקים, וכמובן מדד חשוב הוא לקחת את הקבוצה שלך הכי רחוק שאפשר, קיירי טופ3.

מבחינת שחקן נטו, סקילס מול סקילס, וול גם צריך להיכנס הרשימה הזו.

לפי דעתך קארי שומר טוב ? מיסמאצ' AND ITS GONE

זאזא הוא שחקן שהוציא 200% מהקריירה שלו ובאמת כיף לראות איך הוא משתמש במסה שלו.

אנדרסון הוא לאב לעניים אבל זה על אותו עיקרון, כפי שאמרת, אם קליבלנד לא יעשו את המוטל עליהם מבחינה הגנתית ופיזית, פשוט אין להם סיכוי.

חייב לציין שאני גם אוהב את התפקוד של איגי שמסתמן כשחקן גמרים, תמיד חיבבתי את השחקן הזה עוד מפילי.

ואם כבר מדברים,

פול ג'ורג' לאן ? בוסטון כצפוי ?

כריס פול לאן ? מתאחד עם הפופ ?

בלייק גריפין לאן ? פרנצ'ייז פלייר בקליפרס או תוספת כוח לוויזארדס ?

קווין דוארנט לאן ? ישאר במועמדת הטבעית לאליפות ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש הרבה נקודות, אשתדל להתייחס לכולן.

קיירי שחקן מגוון, התקפית הוא מדהים מבחינת חדירה לצבע, סיומת, קלעי טוב מחצי מרחק ומה3, ולפי דעתי הגנתית הוא לא ג'ורג' היל אבל מבין הפוינט גארדים שהם גם פרנצ'ייז פלייר והם גם מנצחים משחקים, וכמובן מדד חשוב הוא לקחת את הקבוצה שלך הכי רחוק שאפשר, קיירי טופ3.

קיירי בהחלט מעולה התקפית. האם בהכרח טוב יותר מקארי, וול או לילארד? לא בטוח ולדעתי לא. לא שהוא יותר גרוע, אלא שהם +/- אותה רמה, זה הטופ מבחינת רכזים בליגה. האם הוא מנהל משחק? בטוח פחות טוב מלילארד, בטוח פחות טוב מוול, ולדעתי פחות טוב מקארי, ואני לא מדבר על כריס פול.

מבחינת שחקן נטו, סקילס מול סקילס, וול גם צריך להיכנס הרשימה הזו.

וול קפץ מדרגה השנה, כיף לראות אותו. גם שידרג את הזריקה מבחוץ.

לפי דעתך קארי שומר טוב ? מיסמאצ' AND ITS GONE

קארי שומר לא רע וחוטף מעולה, אבל בעיקר התכוונתי שהוא שומר יותר טוב מקיירי. לא טוב ברמה של אותו ג'ון וול, כריס פול ובטח לא ג'ורג' היל או פטריק בברלי, אבל סביר. במיסמאץ' אין לו מה לחפש, אבל לקיירי אין מה לחפש גם במאצ'אפ ישיר.

חייב לציין שאני גם אוהב את התפקוד של איגי שמסתמן כשחקן גמרים, תמיד חיבבתי את השחקן הזה עוד מפילי.

גם אני אהבתי את איגי עוד מפילי, אבל מאד הרשים אותי שהוא עשה מעשה רון הרפר וויתר לחלוטין על תהילה אישית בשביל טבעות.

פול ג'ורג' לאן ? בוסטון כצפוי ?

בינתיים הדיבור הוא על הייוורד לבוסטון. שניהם לא ישחקו באותה קבוצה הרי. אם הייוורד ילך לבוסטון, לדעתי קליפרס ילכו עליו. או וושינגטון, אם יהיה להם קאפ ספייס.

כריס פול לאן ? מתאחד עם הפופ ?

אני מניח שכן, למרות שהייתי מעדיף לראות שם את דריק רוז. לדעתי המשבצת של פרקר תפורה עליו ומתאים לו לחלוק דקות חצי-חצי עם פאטי מילס ולבוא בקלאץ', שם הוא יותר ווינר מכריס פול לטעמי, יותר קילר. אבל הוא גם כנראה רוצה לטיבודו ולמינסוטה, וזה מטומטם.

בלייק גריפין לאן ? פרנצ'ייז פלייר בקליפרס או תוספת כוח לוויזארדס ?

לאן שלא ילך, לדעתי הוא לא שחקן מוביל ולא שחקן ווינר. אולי יתפקד בתור אופציה שניה ב-OKC, הוא גם יליד העיר, לך תדע.

קווין דוארנט לאן ? ישאר במועמדת הטבעית לאליפות ?

בהחלט כן, הוא כבר הביע נכונות לרדת בדרישות כספיות על מנת לשמר את הגרעין ובעיקר את איגי וליווינגסטון.

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הבנתי כלום

המשחק רק בין ראשון לשני כך שתוכלו לנוח מגמר ליגת האלופות ולאגור כוח למשחק השני בסדרה

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קארי שומר יותר טוב מקיירי ? לקיירי אין מה לחפש במאצ' ישיר ? יש כאן אי הסכמה לגבי העניין הזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צודק ישה.

משחק 2 בין ה-4 ל-5.

משחק 3 בין ה-7 ל-8.

משחק 4 בין ה-9 ל-10.

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו שחשבתי, גולדן סטייט טובים מידי בשביל כל קבוצה בעולם. כמות הנשקים ההתקפיים שלהם בלתי נגמרת, ההגנה החונקת שלהם ,כמות השחקנים שהם יכולים לשים על לברון בהגנה(דוראנט, גרין, איגודלה) לא נותנת לקאבס שום סיכוי בסדרה. נכון, גם בסדרה של העונה שעברה, גולדן הביסו פעמיים את הקאבס בשני המשחקים הראשונים וכולנו יודעים איך זה נגמר בסוף, אבל הפעם זה לא דומה בכלל. שנה שעברה הקאבס הימרו על בארנס שהחטיא המון זריקות פנויות. השנה בעמדה הזאת יש את דוראנט. בכלל, חוץ מלברון, לקליבלנד אין שום מאצ' אפ הגנתי טוב מול דוראנט. מה טוב? אפילו סביר. היחיד שיש זה אולי ג'פרסון, אבל לך תסמוך על שחקן בן 37 שבסדרת גמר יתן הגנה טובה למשך יותר מכמה דקות על השחקן מספר 2 בעולם.

אם טיירון לו לא יעשה שינוי משמעותי, לא רואה את קליבלנד לוקחים אפילו משחק אחד. גם כשזה היה צמוד יחסית זה הרגיש 20 הפרש והיה ברור שהשלשות והליי אפים החופשיים שהוואריורס החטיאו בהתחלה יתחילו להכנס מתישהו ואז יהיה בלו אאוט.

אם אני לו, אני עושה את מה שהוא עשה בעונה שעברה בסדרת הגמר. מוריד את לאב/תומפסון לספסל ומעלה במקום את ג'פרסון לחמישיה. כל ההגנה של קליבלנד מבוססת על העזרה של לברון בהגנה כשהוא לוקח את השחקן הכי פחות "התקפי" בקבוצה היריבה. כשהוא שומר על דוראנט הוא לא יכול לעשות זאת ולכן כמות הליי אפים הענקית שהוואריורס הגיעו אליה אתמול. אז למרות שהוא בן 37, זה אולי הצ'אנס היחיד של הקאבס לעשות משהו בסדרה הזאת.

נ.ב לא יודע עם מבחינת מגבלות השכר קליבלנד יכולה להחתים את ג'ונתן סימונס מהספרס בעונה הבאה, אבל אם זה אפשרי, הייתי קופץ עליו. ממה שראיתי בסדרה מול הספרס, הוא שמר על דוראנט לא רע בכלל. אחד כזה היה עוזר המון לקאבס בסדרה הזאת.

HU: DEH-P7550 ,AMP1:SPL AB03445 ,AMP2: Pioneer GM-X862 ,COMP:JBL GTO6507 ,Rear:JBL GT5963 ,SUB: JBL GTO1202D

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...